Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zobacz Obcych w Aliens vs Predator

31 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2009 o 21:48, alekjas94 napisał:

Gdyby wyszła na PC. Szkoda, że nie mam konsoli chociaż nie lubię horrorów <beczy>


Matura chyba jeszcze nie zdana? A powinna być jako minimum przy zakładaniu tutaj konta. Gra będzie na PC. Wystarczy czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie wydali Aliena na PC to chyba PCtowcy by przypuścili szturm na ich firmę :) ja nie mogę się doczekać CO-OP. AvP2 miało bardzo dobry klimat według mnie, aby i ta gra zachowała taki sam klimat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piorko : nie szturm ! Tylko dywersję całkowitą ! Ze wszystkich stron : prawej lewej , północy i wschodu ! Ja też im bym tego nie darował chociaż i tak kupię na x''a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer jak trailer, nie mam pojęcia czym tu się tak zachwycać...
Trailer Mario bros. byłby bardziej klimatyczny od tych dwóch minut, do których wstawiliście odnośnik.
Gra może być dobra i czekam na nią, bo poprzednie AvP mi się bardzo podobały, ale trailer jest raczej mocno przeciętny ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no dla mnie we wcześniejszych częściach AvP ulubiona rasa do grania. Marine zwyczajnie oklepany, a Predator zbyt łatwy w prowadzeniu. Zapowiada się świetnie, oby nie zepsuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer jak trailer...nic szczególnego w nim nie ma. Mimo to czekam bardzo na tę grę. Jest to pierwszy FPS od roku w którego zamierzam zagrać. AvP2 był super..jeśli klimat się utrzyma nie będę miał zastrzeżeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filmik prezentuje się niezwykle ciekawie i pozostaje mieć nadzieje że mamy godnego następce AvP. Już nie mogę się doczekać żeby pobiegać predatorem, i zapolować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AvP 3 zapowiada się elegancko i trzymam mocno za nie kciuki :)

Btw. Powstał taki sajt jak http://avp.org.pl zrzeszający fanów uniwersum Obcego jak i Predatora. Gorąco wszystkich zapraszamy do zapoznania się z serwisem. Jeśli ktoś chciałby pograć w multi w AvP 2 to znajdzie dokładne info jak to zrobić na stronie podanej powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaden ciekawy to trailer. Maksymalne efekciarstwo i nic więcej. To nie to, co np. Obcy 2. Aż się zdziwiłem, jak ten film oglądałem, bo przez większość czasu na ekranie... nie widać żadnego Obcego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie, ze jakby pokazali faceta na klopie to tez byly by same ohy i ahy tylko dlatego, ze to AvP. Trailer naprawde jest nieciekawy. Zbitka kilkunastu krociutkich scen nie moze byc klimatyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi się podobał trailer Dead Space ;D. Gra na chwilę obecną zapowiada się całkiem nieźle, ale i tak raczej nie zagram, bo wcześniejsze części jakoś mnie nie pochłonęły. Jedynie Predatorem się zajedwabiście grało ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny trailerek. Obcym w pierwszej części lubiałem grać, to jedyny rasa którą grając nie bałem się bo to mnie się bać powinni :-). Grając czy Marine czy Predatorem korytarze zawsze się z duszą na ramieniu eksplorowało :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować