Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 - dobranoc słodki książe

305 postów w tym temacie

Żenada... I niby pogram sobie 2-3 tygodnie wprowadzą jakiś patch z 2 mapami i mam wyrypać 10$ na wstępie... Dam sobie rękę uciąć że tak zrobią.... Co raz bardziej zrażam się do producentów tej firmy bo co raz większe świństwo robią i co raz mniej szanują swoich klientów... Co za hipokryzja.... Mam nadzieje że pomysłodawcy tych "świetnych" pomysłów źle się będzie spało. I już to widzę jak będzie znowu co 2 latał z męczennikiem, granatnikiem i jeszcze Bóg wie jakim cudem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 00:04, soshman napisał:

Przecież ''klanowicze'' to mniejsza część społeczeństwa. Wybacz, ale jeżeli grupka maniaków
ma być zachwycona, żeby większość graczy, którzy grają raz na jakiś czas dla przyjemności
była totalnie ograniczona, to ja dziękuję. Nie mogło być tak jak ostatnio? Jak dla mnie
to był złoty środek. I jedni i drudzy widzieli plusy i minusy, i wszystkim grało się
dobrze.


W tym problem że poważni gracze grający w teamach dla esportu w CoDa, jest bardzo niezadowolona, a wręcz wku*wiona. E-sport będzie miało w dupie MW2 i steam i pozostanie przy CoD 4, który już od dwóch edycji LC i PGA króluje. Ucierpią na tym niestety zwyczajni gracze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Info z pierwszej ręki dla wszystkich tych którzy myślą że to żart - http://bashandslash.com/
Oficjalny temat z petycją o przywrócenie dedykowanych serwerów - http://www.infinityward.com/forum/viewtopic.php?f=13&t=121918 (42 strony w parę godzin i wciąż rośnie i nie muszę chyba wspominać, że nastroje są dość napięte)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co więcej, najprawdopodobniej zabronione będą wszelkie mody oraz nieautoryzowane mapy, a DLC dla wersji pecetowej będzie płatne.

Jak widać Activision próbuje walczyć z piractwem, ale ciężko powiedzieć, żeby to była właściwa droga.


Przeciez te dwa zdania sie od razu wykluczaja :) Co wiecej - drugie nie ma najmniejszego sensu, bo tu kompletnie nie chodzi o walke z piractwem.
Gosciom sie po prostu marzy alternatywa dla Battle.net-u, i tak jak Blizzard zamierza kosic kasiore na swoim rozwiazaniu, tak Acti chce miec swoj odpowiednik, na ktorym tez kosic beda kase.

Do tego widze, ze im na glowy padlo do konca - integracja ze steam? Az tak boja sie tego, ze zbyt szybko ludzie sie ta gra (za podwyzszona cene) znudza, ze chca blokowac rynek wtorny?

I ostatni kwiatek - "autoryzowane mapy/mody"? A kto niby bedzie placic za autoryzacje? Oczywiscie gracze - w koncu "firma jest po to zeby zarabiac, wiec nie moze za darmo bawic sie w autoryzowanie wszystkich modow jak leci", nieprawdaz? :P

Jesli te zmiany, o ktorych sie tu mowi, zostana wprowadzone - to nie wezme tego do reki, nawet gdyby mi ktos za darmo oferowal. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojojojoj, tylko się nie popłaczcie dzieci. Co za STRASZLIWA tragedia, nic, tylko się pociąć. Taki problem, olaboga, co teraz będzie? Pewnie ktoś się zabije, inny potnie a jeszcze inny wpadnie w depresję. Doprawdy...straszne :>

A teraz głęboki oddech, rzut okiem na wyniki sprzedaży pecetowych i konsolowych wersji MW, wytrzeszcz i stwierdzenie "niemożliwe, że tak mało na pc" i chwila refleksji. Bo przecież złe Activision-Blizzard jest. Przecież powinni piratom dokładać. Przecież powinni przyklaskiwać tym 2 milionom sprzedanych MW na pc i tylu pirackim prywatnym serwerom. Olaboga, co teraz będzie, trzeba będzie KUPIĆ aby pograć w sieci. Koniec świata. Oni chcą pieniędzy za swoją pracę. To straszne. Brak modów? Nie będzie "cziterów" wpieniających wszystkich graczy? Przerażające. Będzie jeden, spójny system rozgrywki multiplayer? Karygodne. Będzie płatne DLC? Ojojojoj, przecież wszystkie DLC powinny być za darmo. Activision miało "widzimisię" wobec graczy pecetowych, którzy kupili 10 razy mniej kopii MW niż grający na konsolach i wyrównali prawa z tymi, dzięki którym zarobili? KARYGODNE.
Śmiać mi się z Was chce, jak dzieci, panika, jakby mieli zbombardować Polskę. Dorośnijcie. Są w życiu większe problemy niż "brak fanowskich mapek, modów i płatne DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A teraz głęboki oddech, rzut okiem na wyniki sprzedaży pecetowych i konsolowych wersji MW, wytrzeszcz i stwierdzenie "niemożliwe, że tak mało na pc" i chwila refleksji. Bo przecież złe Activision-Blizzard jest. Przecież powinni piratom dokładać. Przecież powinni przyklaskiwać tym 2 milionom sprzedanych MW na pc i tylu pirackim prywatnym serwerom. Olaboga, co teraz będzie, trzeba będzie KUPIĆ aby pograć w sieci. Koniec świata. Oni chcą pieniędzy za swoją pracę. To straszne. Brak modów? Nie będzie "cziterów" wpieniających wszystkich graczy? Przerażające. Będzie jeden, spójny system rozgrywki multiplayer? Karygodne. Będzie płatne DLC? Ojojojoj, przecież wszystkie DLC powinny być za darmo. Activision miało "widzimisię" wobec graczy pecetowych, którzy kupili 10 razy mniej kopii MW niż grający na konsolach i wyrównali prawa z tymi, dzięki którym zarobili? KARYGODNE.
Śmiać mi się z Was chce, jak dzieci, panika, jakby mieli zbombardować Polskę. Dorośnijcie. Są w życiu większe problemy niż "brak fanowskich mapek, modów i płatne DLC.


A teraz spojrzenie na spokojnie.. 25000 serwerów czynnych w latach świetności, 19000 serwerów czynnych do tej pory, od cholery map i modów taaaaaak, toż to sami piraci tam zakładali te serwery i napieprzali mapy do tej gry. No tak przecież na PC ta gra się wcale nie sprzedała i była takim niewypałem że ludzie powiedzieli "pier***e nie kupuję, ściągne sobie". Jak masz więcej takich bzdur napędzanych przez koncerny tu wypisywać to może daj sobie na luz bo nikt nie chce takiego gówna czytać.

>Przecież ''klanowicze'' to mniejsza część społeczeństwa

Tak oczywiście, a 70% graczy na serwerach biega z tagami klanowymi/community, no faktycznie, mała grupka furiatów z klanów w tym CoD4 sie znajduje i nie wiem czemu by się ktokolwiek nią przejmował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 01:22, aope napisał:

... Przecież powinni przyklaskiwać tym 2 milionom sprzedanych MW na pc i tylu pirackim prywatnym serwerom...
... Activision miało "widzimisię" wobec graczy pecetowych, którzy kupili 10 razy mniej kopii MW niż grający na konsolach i wyrównali prawa z tymi, dzięki którym zarobili...


Ty chyba nie byłeś nigdy za dobry z matmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 01:22, aope napisał:

Olaboga, co teraz będzie, trzeba będzie KUPIĆ aby pograć w sieci. Koniec świata.

Jaja sobie robisz? Naprawde wierzysz w te brednie, ze piraci nie pograja sobie po sieci w CoD MW2? Hehehe. To nie jest pytanie typu "czy", ale "kiedy". Nic wiecej.
W zalewie "dobra" w sieci, jakie kazdego dnia taki zainteresowany "pobieracz" moze sobie pobrac, to nawet nie zauwaza, ze CoD MW 2 jeszcze nie jest dostepne do pobrania, bo beda mieli jakies 200 innych tytulow do pogrania. Tego mniej wiecej uczy nas historia.

Dnia 18.10.2009 o 01:22, aope napisał:

Będzie płatne DLC? Ojojojoj, przecież wszystkie DLC powinny być za darmo.

Nie myl pojec. Jak sobie Acti przygotuje wlasna zawartosc, to niech sobie liczy za to, ile chce.
Ale blokowanie mozliwosci zagrania w produkcje fanowskie, czesto na dobrym poziomie, udostepnianych za darmo przez ich tworcow? Co niby do tego ma Acti?
To juz jest chamstwo i nie ma nic wspolnego z tworzeniem DLC przez Acti.
No moze poza tym, ze tylko dzieki takim chamskim zagrywkom sa, mocno "byc moze", w stanie zapewnic jakis sensowny dla nich zbyt.

Dnia 18.10.2009 o 01:22, aope napisał:

miało "widzimisię" wobec graczy pecetowych, którzy kupili 10 razy mniej kopii MW niż
grający na konsolach i wyrównali prawa z tymi, dzięki którym zarobili?

Ze co? Niby co wyrownali? Chcesz mi powiedziec, ze gracze konsolowi tez sie beda musieli bujac z tym debilnym, przeladowanym steam-em, zeby pograc?

Dnia 18.10.2009 o 01:22, aope napisał:

Śmiać mi się z Was chce, jak dzieci, panika, jakby mieli zbombardować Polskę.

Nie widze zadnej paniki - a tylko mniej lub bardziej rzeczowa dyskusje.

Dnia 18.10.2009 o 01:22, aope napisał:

Dorośnijcie.

Nie oceniaj wszystkich swoja miara.

Dnia 18.10.2009 o 01:22, aope napisał:

Są w życiu większe problemy niż "brak fanowskich mapek, modów i płatne DLC.

Pewnie i sa. Widac jest tu duzo szczesliwych ludzi, ktorzy wiekszych problemow niz to w zyciu nie maja. Nic, tylko sie cieszyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mi się zdawać, że z największej premiery tego roku zaczyna się robić powoli największy FAIL tego roku :/ co oczywiście wykorzysta AC II. Chyba zrobię tak jak z BF2142 - kupię rok po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 01:22, aope napisał:

Ojojojoj, tylko się nie popłaczcie dzieci. Co za STRASZLIWA tragedia, nic, tylko się
pociąć. Taki problem, olaboga, co teraz będzie? Pewnie ktoś się zabije, inny potnie a
jeszcze inny wpadnie w depresję. Doprawdy...straszne :>

A teraz głęboki oddech, rzut okiem na wyniki sprzedaży pecetowych i konsolowych wersji
MW, wytrzeszcz i stwierdzenie "niemożliwe, że tak mało na pc" i chwila refleksji. Bo
przecież złe Activision-Blizzard jest. Przecież powinni piratom dokładać. Przecież powinni
przyklaskiwać tym 2 milionom sprzedanych MW na pc i tylu pirackim prywatnym serwerom.
Olaboga, co teraz będzie, trzeba będzie KUPIĆ aby pograć w sieci. Koniec świata. Oni
chcą pieniędzy za swoją pracę. To straszne. Brak modów? Nie będzie "cziterów" wpieniających
wszystkich graczy? Przerażające. Będzie jeden, spójny system rozgrywki multiplayer? Karygodne.
Będzie płatne DLC? Ojojojoj, przecież wszystkie DLC powinny być za darmo. Activision
miało "widzimisię" wobec graczy pecetowych, którzy kupili 10 razy mniej kopii MW niż
grający na konsolach i wyrównali prawa z tymi, dzięki którym zarobili? KARYGODNE.
Śmiać mi się z Was chce, jak dzieci, panika, jakby mieli zbombardować Polskę. Dorośnijcie.
Są w życiu większe problemy niż "brak fanowskich mapek, modów i płatne DLC.



Ja musze przyznac jemu racje.

No bo , kazdy wie ile pirackich kopii sie ''rozeszlo'' napewno wiecej niz tych kupionych , to pewne z 10 osob ktore znam [wraz ze mna] tylko 2 osoby mialy oryginala. Sam majac oryginalna wersje na PC [na PS3 rowniez zakupilem ta wspaniala gre] gralem na pirakich serwerach z kolegami , z zagorzalymi fanami , tej gry.
A teraz gdy slysze , ze maja usunac te wszystkie prywatne servery , to powiem , ze sie ciesze i to bardzo. Bo to pozwoli MOCNO zredukowac piracka czesc spoleczenstwa, gdy wrzuci sie te servery na steama. Bo co jak co ale piractwa to to nie zatrzyma ale na pewno zmniejszy , bo nie wszystkim bedze chcialo sie kombinowac z tym wszystkim. Co do DLC na konsole nie kupilem , ale jakos gralem zylem z tym , co prawda nie rozumiem fenomenu DLC i jestem ich PRZECIWNIKIEM [jedyne DLC to do Killzona kupilem] ale to DLC to ALTERNATYWA przeciez jak nie kupisz to bedziesz mogl grac dalej prawda? Bedziesz gorszy jak nie kupisz? Wszyscy beda sie z Ciebie smiac? Chyba nie. Wiem , ze to boli PeCetowco bo jeszcze nigdy nie zostali zmuszeni kupwac DLC do takich hitow , ale kiedys musi byc ten pierwszy raz. Najgorsza sprawa , ze wrzucaja to do steama , tego programiku to ja nienawidze , niewiedziec czemu. Po tej informacji postanowilem zostawic wersje PC i kupic tylko na PS3 , w koncu najwygodniej mi sie gralo na tej wlasnie wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo? A myślałem, że tylko z pracy atakujesz. Toć i niespodzianka. :)

@ do reszty sprowokowanych

Nie trudźcie się. Aope to troll-fanboy, który zawsze ma krótką i jasną odpowiedź nawet na najbardziej zawiłe pytania - bo przecież taki jest świat: prosty i nieskomplikowany. Choćbyście rzucali linkami, by udowodnić swoje tezy, aope zawsze Wam udowodni, że pecet umiera, bo pecet = piractwo. a piractwo to porażki wydawców i deweloperów. Mało tego: dowiecie się, że konsole są uniwersalnymi maszynami do gier i są przeznaczone dla każdego gracza - nieważne czy lubi shootery, strategie ekonomiczno-wojenne czy symulatory lotu. Konsole uber alles (all!), PC''s d e a d. Alleluja, koko dżambo i do przodu!

To byłem ja, Jarząbek. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum IW ruszyła ciekawa akcja... anulowania pre-orderów. Tak się zastanawiam ale graczy serio je anuluje, a jeżeli tak jakie to przyniesie straty (nie liczmy tylko IW, ale również sklepy itp).

A piractwo? No nie przesadzajmy, jakby się nie opłacało wydawać gier na PC przez piractwo, to nikt by tego nie robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 02:38, matthew87 napisał:

Na forum IW ruszyła ciekawa akcja... anulowania pre-orderów. Tak się zastanawiam ale
graczy serio je anuluje, a jeżeli tak jakie to przyniesie straty (nie liczmy tylko IW,
ale również sklepy itp).


I bardzo dobrze, oby ponad połowę anulowała i już byłyby to ogromne straty dla Activision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia łza potoczyła się po policzku fanboya gier serii Call of Duty. Nim zdążyła obeschnąć zatrzasnął portfel, po raz ostatni spojrzał na news i odszedł poszukać mniej pazernego i zidiociałego wydawcy.

W dwóch słowach: nie kupię. A to była jedna z gier z gatunku "muszę mieć". No i już nie muszę, bo akurat możliwość modowania i grania na fanowskich mapach jest dla mnie bardzo istotna, a zapędy wydawcy do wydojenia ze mnie dodatkowej kasy i jednocześnie nałożenia na mnie ograniczeń kwituję stukaniem się palcem w czoło. Oni powinni się stuknąć czymś solidniejszym.

Do dziś gram w multi każdej części CoDa (CoD2, CoD4 i część pierwsza, w tej kolejności), bo lubię serwery "rifle only" i "snipe only". Bardzo często są one zmodowane, żeby ograniczyć dzicz z automatami w łapach (dla nich serwerów jest zatrzęsienie). Z kolei serwy dla snajperów często mają wgrane fanowskie mapy, które są dość specyficznie skonstruowane pod kątem używania broni snajperskiej (połączenie bardzo dużych przestrzeni z mnogością zaułków, w których można się przyczaić). Do tego serwery dedykowane powodują, że ktoś się nimi zajmuje. Ktoś, kto ten serwer postawił nieraz za własną kasę i o niego dba. Oddanie ich w ręce jakichś adminów z koziej d... wziętych nie polepszy funu z gry, bo wszelka komunikacja będzie daremna. Jak grochem o ścianę.

A jaki dym będzie wśród tych, którzy grają w klanach? Hoho...

Być może konsolowcom jest wszystko jedno. Za dodatkowe mapy już musieli płacić, o modach mogli pomarzyć, w zasadzie nie wiedzą więc co tracą, bo nigdy tego nie mieli. Dla nich nic się nie zmienia.

Co się dzieje z tą branżą? Ja tego swoim portfelem nie poprę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 02:25, Dobik napisał:

Wiem , ze to boli PeCetowco bo jeszcze nigdy nie zostali zmuszeni kupwac DLC do takich hitow , ale kiedys musi byc ten pierwszy raz.

Nie chodzi tu o to, że trzeba płacić za DLC. Przeczytaj jeszcze raz newsa i komentarze. Jeśli chcą robić płatne DLC niech robią i żądają za nie ile chcą, w końcu to ich praca. Ale dlaczego zabraniają nagle tworzyć fanowskie mody i mapy? I o to się rozchodzi.

Co do Steama, VAC jest dobrym wyborem ale sam Steam już niekoniecznie, irytujące są te jego zastoje, zerwania i niedziałające serwery.

I specjalnie dla Ciebie aope coś na temat piractwa
http://gry.onet.pl/28061,1486426,1,artykul.html
http://www.positech.co.uk/talkingtopirates.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płatne DLC, to mały pikuś :p Brak własnego serwera dedykowanego, to strzał między oczy... Już wiem, na czym zaoszczędzę...MW2 po prostu...nie kupię i kropka.
Nie damy wam się bawić naszą grą! Będziecie grać, jak my wam powiemy! Ok, no to ssijcie.

Dobrze, że pojawiła się taka wiadomość, bo jeszcze bym zamówił i opłacił pre-ordera...ZGROZA :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować