Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 - dobranoc słodki książe

305 postów w tym temacie

Boże jak się zawiodłem.Uwielbiam cod-a od 1 części z 2003 r.Mam wspaniałą 4 i bardzo dobr 5 ( zombiee multi i co-op :) ).A teraz odpier...ją takie numery ???.Najpierw z nazwą że to nie jest już cod,ale osobna gra.A teraz z serverami:\.To sie po prostu w głowie nie mieści.A A steam to ku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak zabić multiplayer w grze, która tylko do tego się nadaje bo kampania single znowu potrwa z 5 godzin i do tego będzie najeżona skryptami jak osiedle butelkami po piwie po imprezie studenckiej...
Activision self-owned! ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@NeMo-PL
Bull[CIACH!]t. Porównaj sobie liczbę serków i graczy na org serkach a na cracked.

Jeśli chodzi o serki hostowane przez pukawkę/pifpaf - owszem, MW2 R.I.P [*]
/To nie do Redgrada, zły przycisk wcisnąłem :</

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co najlepsze to IW z tekstem "Fair play" XD boki rwac z tego mozna......... otoz na serkach detykowanych jest tak ze kazdy gracz mial zblizony do siebie ping wiec byla gra jako taka wyrownana i skill sie liczyl... (serki prywatne ktore zyja tylko w celu przyjmowania polaczen i trzymaniu gry muliplayer)

IW teraz ze swoim "super pomyslem" zrobi tak ze gra bedzie nie wyrownana... otoz kazdy host gry bedzie odbierac polaczenia od innych (z dalszych czesci kraju co sie rowna z wiekszym pingiem).... czyli ludzie beda sie podlaczac do 1gracza [hosta- jak w lanie tyle ze Lan ma pingi bardzoo niskie a tu jest jak Lan z kims z drugiego konca kraju]...... tak wiec ten host ma ping 0ms..... inni maja rozne w zaleznosci od odleglosci oraz od przepustowosci lacza [hosta oraz ich wlasnego] co moze byc np: host ping 0-5ms..... gracze (100-500+)ms i to sie nazywa "fair play" latwo jest ustrzelic kogos kto sie "warpuje" przez wysoki ping przez gracza ktory jako host gry ma ping 0ms.....

no to naprawde sami sobie podkladaja klode pod nogi.... ale juz sie nie moge doczekac opini w recanzjach pism o grach (zwlaszcza wydania PC) ^^ singiel pewnie ok [ale jak zwykle krotki] a o multi napewno sie czepi duzoooo pism ^^

bo jednak IW mysli ze kazdy z graczy w domu ma lacze min 10Mbit ze kazdy bedzie mogl sobie stworzyc gre i grac w AZ 16 OSOB !!! (CoD4 udzwigal nawet 50 osob na dedykach ^^)

no czyli tak sie konczy seria CoD na PC... poniewaz autorzy ewidentnie w calosci skupiaja sie na tworzeniu gier na konsole majac nas PC-owcow gdzies......... coz poczekamy zobaczymy co z tego wyjdzie po premierze.... moze autorzy wroca do rozumu i w jakims patchu/packu oddadza nam dedykowane serwery (dajac graczom mozliwosc wyboru... matchmakeing lub dedykowane serwery) wtedy kupie gre napewno.... poki co nie planuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zibi20


Ta ten tekst z grą fair play przy różnicy pingu 500+ to się zgodzę ,że to totalna bzdura!!
Z pismami oj żebyś się nie zdziwił jak będą wychwalać to multi!!
Tylko 50 ja grałem na większych(co na shipmencie dało się we znaki)xD!!
Brak dedykowanych serwrów to nie wada konsol tylko wada umysłowa twórców,bo na przykładzie UT3 na ps3 można wnioskować co innego!!

ast44

To akurat wiadomo od dawna xD!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do sieci właśnie wyciekł film prezentujący jedną z misji, tym razem gramy w niej jako terrorysta. Cel misji: pobaw się i rozstrzelaj jak najwięcej cywilów http://www.liveleak.com/view?i=364_1256689255

A później wszyscy się dziwią jak to jest, że wybiega nastolatek z pistoletem i strzela do przypadkowych ludzi...

Gratulacje IW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 16:05, AnarchiX napisał:

Do sieci właśnie wyciekł film prezentujący jedną z misji, tym razem gramy w niej jako
terrorysta. Cel misji: pobaw się i rozstrzelaj jak najwięcej cywilów http://www.liveleak.com/view?i=364_1256689255

A później wszyscy się dziwią jak to jest, że wybiega nastolatek z pistoletem i strzela
do przypadkowych ludzi...

Gratulacje IW!


Może tak bez spoilerów. Po coś stworzono opcje ich oznaczania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy czasem MW2 nie przeszło już testów odnośnie wieku sugerowanego do gry? Gra dostała znaczek 18+ więc nie widzę problemu dawać takie sceny do gry. Bo normalny człowiek co ma więcej rozumu niż 12- nie będzie od razu po tej misji szedł na lotnisko zabijać cywili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.infinityward.com/ Wystarczy spojrzeć. Wersja kolekcjonerska, ba , nawet prestiżowa,ale-na konsole. Jedno im powiem. Konsolowcy mają to gdzieś bo to im zwisa. Ale za może 2 lata będą borykać się z tym samym problemem.Z resztą tam wszystko jest płatne, więc nie jest to dla każdego..... Rasizm konsolowy, moi państwo, rasizm. Albo bynajmniej postrzał. W obie nogi.

P.S.
Na konsole już od dawna są piraty. Ale jakimś cudem nikt się tym nie przejął....ciekawe dlaczego?!!

20091028225453

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> sciagne pirata dla zagrania w singla
> bo po co wywadac kase na cos co jest uciete ^^)


>Tak, pisanie ściany tekstu w celu usprawiedliwienia piractwa. Good for you ^^

Łahahahahah. Nie rośmieszaj mnie. Gra nie jest warta tych pieniędzy to po Pierwsze. Wiesz jak na razie jestem jak najbardziej za tym żeby wszyscy polscy dystrybutorzy poprostu ogłosili upadłość. W cywilizowanym świecie gry pojawiają się maks 2-3 dni po premierze. W polsce (wiem że pisze się dużej) trzeba czekać miesiąc a czasami dłużej. Może jakby to wszytko się załamało to na zgliszczach wyrosłoby coś sensownego. MW2 nie kupie po pierwsze cena po drugie producenci postanowili zrobić wystrzał. Oszukiwać się nie dam więc nie zapłace i tyla.

i jeszcze jedna sprawa Nervous. Przestań mi chrzanić o piractwie. W polsce średnie zarobki są 2 krotnie niższe niż w krajach uni europejskiej, USA , Japoni itd. Jeżeli nie są w stanie dostosować cen do warunków tutejszego rynku (zarówno polscy dystrybutorzy jak zagraniczni producenci) to zwyczajnie nie zarobią. To dość proste.
W CoD gram tylko i wyłącznie przez świtny multiplayer. Kiedy ten się zepsuje, grać przestane. Marka wiąże się z pewną obietnicą ze stronu producentów kiedy ta zostanie złamana (nowy produkt jest gorszy od poprzedniego) nie czuje się w obowiązku płacić im. To dość proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2009 o 22:54, mateusz99910 napisał:

P.S.
Na konsole już od dawna są piraty. Ale jakimś cudem nikt się tym nie przejął....ciekawe
dlaczego?!!


1. Na Wii graja w większości fani N i casuale co pirackiej kopii na oczy nigdy nie widzieli (coś ala syndrom Simsów).
2. Na PS3 nie ma piractwa.
3. Na 360 stopień piractwa ma się nijak do tego co wyrabia się na PC.


AlmostAngel@

Dnia 28.10.2009 o 22:54, mateusz99910 napisał:

Marka wiąże się z pewną obietnicą ze stronu producentów kiedy ta zostanie złamana (nowy produkt jest
gorszy od poprzedniego) nie czuje się w obowiązku płacić im. To dość proste.


Czyli wraz ze złamaniem "obietnicy" można piracić daną grę? Aha. Przepraszam, ale piszesz trochę zagmatwanie, więc nie da się zrozumieć czy chodzi Ci o to, że nie kupisz danej gry i ją olejesz, czy może nie kupisz, ale spiracisz. Mam najprostsze rozwiązanie i do tego skuteczne: Nie podoba się? Nie kupować! Proste i efektywne. Nikt nie zmusza nikogo do kupowania danej gry. Olać ich i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy pójde w jedną czy w drugą strone to już tylko i wyłącznie moja sprawa. CoD ma to do siebie (przynajmniej poprzednie odsłony) że warto je kupić. Warunek jest taki dobry tryb mp. Bez tego ta gra to jakieś 4 godziny gry i to jeszcze w promocyjnej cenie 140zł. Jeżeli tryb mp zostanie schrzaniony to na bank nie kupie. Oczywiście swojeg wybóru dokonam po przeczytaniu recenzji zawartych w prasie branżowej. A tak poważnie to poprostu przeczytam sobie opinie na forum. Bo nie kupie jajka nie widząc go przedtem jak okaże się że jajko jest strusia to bomba ale jak będzie zgniłe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się IW popisało. dopóki nie będzie dedykowanych serwów, albo cena gry nie spadnie poniżej 50 zł (PC), to nie mam zamiaru jej kupować. Tak przy okazji, pomyślcie ile na tym stracą takie serwisy jak empik.com w których 5/6 pre-orderów wycofują ci co zamowili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować