Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 2 - dobranoc słodki książe

305 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2009 o 14:55, Wojman napisał:

Gry w Polsce na PC mozna nabyc juz za 20 PLN. Nie mow wiec, ze sa drogie i wiecej ludzi
by kupowalo oryginaly gdyby kosztowaly tyle i tyle. Bo tyle kosztuja od wielu lat, a
piractwo jak kwitlo tak trzyma sie dobrze.


ale czy kupisz nowa gre ,nówkę nie rdzewke ? za 20 zł? wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 16:40, TigerBoss napisał:

ale czy kupisz nowa gre ,nówkę nie rdzewke ? za 20 zł? wątpię


Wiele nowych gier wychodzi w cenie 20 PLN. Po za tym czy wyznacznikiem jakosci gry jest data jej premiery? Nie. Ja sie juz nauczylem, ze gry ktore w wydaniu premierowym kosztuja ponad 100 PLN za kilka miesiecy w taniej serii mozna kupic za 50 PLN. I z tego korzystam, a w premierach kupuje tylko gry, na ktore najbardziej czekam. Zreszta jak sie decyduje na premiere to zazwyczaj na Edycje Kolekcjonerska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dosyć mam czytanie czego nie będzie w Modern Warfare 2. Miał to być pierwszy FPS prze ze mnie kupiony ale właśnie go anulowałem. Zostaje przy moim gatunku czyli czekam na DA i ME II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś coś napisać, co myśli o pingach w grze? Bo cały czas się zastanawiam, czy dobrze zrozumiałem stwierdzenie:

"Co więcej, proces wynajdywania serwerów dostosuje się do umiejętności prezentowanych przez gracza, a także jakości jego połączenia." - słowa bodajże Bowlinga.

Czyli co. To ma być korzystniejsze dla gracza z punktu widzenia pingu, niż dedykowane serwery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 09:28, barth89 napisał:

A skąd ta pewność, że to się nie sprawdzi? Może będzie tam jakiś patent, który pchnie
rozgrywkę do przodu?

Oby chociaż pingi były znośne...


Ping będzie do kitu. Zawsze tak było na początku. Na klanówkach nie było mowy o wysokich pingach, bo był kick. A teraz będzie początek taki sam jak w każdym CoD multi na początku: masa graczy,problemy z pingiem, błędy(poprawione patchami), a o wyżej wspomnianych cheaterach już nie wspomnę. Nie ma co- robią z tego cs''a. Tylko tam jeszcze za nic się nie płaci i możesz zrobić własny serw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 17:18, Qucek napisał:

pctowcy mogli pomyslec o tym zanim zaczeli piracic gry a kuppywac orginaly nie byloby
dystrybucji elektronicznej i innych tego typu zabezpieczen


Na konsole też są przeróbki, więc nie pleć bzdur. Z resztą XBoxa 360 zhackowali już parę dni (albo godzin) po premierze. A jak o tym nie wiedziałeś, to ci mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to całe DCL dojdzie do jakiegoś porządku , jesli to bedzie np 10zł przez sms to okej, a nie że taki numer wycinają na 20 dni przed premierą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2009 o 16:40, TigerBoss napisał:

> Gry w Polsce na PC mozna nabyc juz za 20 PLN. Nie mow wiec, ze sa drogie i wiecej
ludzi
> by kupowalo oryginaly gdyby kosztowaly tyle i tyle. Bo tyle kosztuja od wielu lat,
a
> piractwo jak kwitlo tak trzyma sie dobrze.

ale czy kupisz nowa gre ,nówkę nie rdzewke ? za 20 zł? wątpię

Pewnie że kupisz nową grę za 20 zł ale niestety większość gier jest słaba no ale parę gier jest wart uwagi. No ale za taka cenę to co innego się spodziewać. Za 20 zł można kupić fajne SAS: Secure Tomorrow czy też World of Goo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 23:56, Nervous napisał:

"It doesn''t mean you''ll just be thrown into a random game!" he says, saying that playlists,
the party system and friendslists will make playing with clans or setting up scrimmage
sessions "easier and hassle free."



Ludziom wode z mozgow robia? "Cieszy" mnie bardzo, ze moge kogos dodac do friendlist i grac wylacznie z nim, ale to nie rozwiazuje sytuacji, bo :
- w grach sieciowych zazwyczaj gram na ulubionym serwerze, gdzie wchodza ludzie - np. mam jedna ulubiona mapke i wbijam na serwery, gdzie jest ona 24/7h. Czy zagwarantuja mi cos takiego w systemie "join now"?
- na danym serwerze czesto wbijaja ci sami ludzie, z ktorymi gram na zasadzie "hello again :)". Teraz bede musial takich do friendslisty dodawac?
- jesli mam ochote zagrac sobie z 3 kumplami 2 na 2, to co? Wbijemy na serwer i bedziemy w tej samej druzynie, albo w przeciwnych - z cala masa randomow....

To jest takie argumentowanie na zasadzie "kostka czekolady jest tak dobra, jak cala czekolada!". 100% racji - ale ja jednak wole cala czekolade, a nie placic 130zl za otrzymanie "kostki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tym razem widac ze IW/Activision poszlo o $$$$..... coz prawda taka ze przed calymi masami fanow ukryli do samego konca najwazniejsza informacje ze wszystkich (17pazdziernika wyszlo info na 1serwisie... a premiera 10listopada...jezeli tu nie widac wybraniu jako priorytetu kasa i pojscie na latwizne [kopiowanie systemu z konsol na PC niz udoskonalenie systemow ze serwerami dedykowanymi.... piractwo bylo jest i bedzie a zaden system tego nei zmieni)

Coz IW przeprowadzalo mase zebran,spotkan prezentacyjnych gdzie zebrali redaktorow roznych pism o grach, inwestorow i masy ludzi ktorzy mogli na wlasne oczy zobaczyc MW2 w akcji tym samym tyle czasu gadali i chwalili swoja gre przed nimi (mase filmikow na youtubie).... ale na tych prezentacjach NIGDZIE nie bylo informacji na temat braku serwerow dedykowanych dla PC, modach i mapach ropbionych przez fanow..... normalnei klamali ludziom w oczy..... jedna z najwazniejszych rzeczy dla PC jakos im umknela w prezentacji........ a teraz 3tygodnie przed premiera wywalaja ten szajs myslac ze to ludzie lykna...... przez 1tydzien juz zebrano ponad 155.000 podpisow wiec co by bylo jakby oglosili to w trakcie prezentacji (wakacje) pewnie juz z 10x tyle by bylo....

to co zrobilo IW jest jak wyciecie serca pacjentowi i zastapienia go sztucznym implantem majac nadzieje ze organizm to przyjmie........ tutaj jest to samo.... wycieli wersji PC serce jakim jest MP z dedykwoanymi serwerami,modami i inymi rzeczami jak w CoD4 i zastapili to sztucznym implantem jakim jest IWNet myslac ze to fani lykna...... tym poczynamien zrazili do siebie cala mase ludzi (mowa o PCowcach a nie konsolowcach bo ci tak nie wiedza o co sie rozchodzi bo maja zazwyczaj doswiadczenie tylko z grami konsolowymi i nie wiedza po co komu te dedykowane serwery... ale niestety wiekszosc graczy jest starymi wyjadaczami i w nie jedna gre grali a IW traktuje nas jakbysmy pierwszy raz w zyciu do gry multiplayer podchodzili... nie widzac roznicy i tego co sie stanie)

coz ja z tego wszystkiego mam nadzieje ze IW uzyska bardzooooo niska sprzedaz na PC co da im do myslenia ze ludzie wiedza co chca a byle gowna sie im juz nie wepcha.... w swoich wypowiedziach pisali ze duzo ludzi do nich pisalo o niesprawiedliwosci w MP [cziterzy czy nierowny skill...]..... kurde to musialy jakies kompeltne nooby pisac widocznie bo jak ktos ma niski skill to niech idzie i pocwiczy... przeciez nikt nie bedzie stac w miejscu i czekac az ten drugi go zastrzeli.... ja w multi zaczynalem do mniejszych serwerow poczym po zaznajomieinu sie z gra i uzyskaniu pewnego skilla przechodzilem na wieksze i jakos fajnie sie gralo.... cziterow zawsze mozna wykryc a jak jest dobry admin to dostanie bana i adios... [masa graczy nei ludzi cziterow i umie ich rozpoznac wszczynajac na globalu awanture i gosc zazwyczaj szybko leci ^^]

ale szczerze jak tak duzooo ludzi pisalo to niech powiedza ile..... watpie zeby te 155.000 maili osiagneli z tymi niby skargami..... coz co inngo jak 1-100 graczy ma jakies hallo.... ale ponad 155.000 ludzi to juz naprawde jest cos nie ten tego... a w ich najlepszej mysli byloby naprawnienie teog co skopali lub straca duzy przyplyw gotowki.....

coz moze byloby inaczej gdyby IW powiedzialo o tym w prost z samego poczatku to moze fani by sie bardziej uspokoili gdyz wiecej czasu na zmiane decyzji by bylo.... a tak IW milczalo w tej krytycznej sprawie do samego konac poczym 3tygodnie przed premiera spuszcza taka BOMBE ne fanow PC niszczac ich marzenia i smak jaki wyrobili od wakacji i pierwsyzch wilmikow z MP..... naprawde tak sie nie robi.... (to jak powiedziec komus ze umrze dzien przed jego smiercia...)

Osobiscie nie kupie MW2 dokoki nie zostana wprowadzone dedykowane serwery... ten ich caly IWNet moga sobie wsadzic gdzies.... a typa ktory wpadl na ten genialny pomysl wywalic z roboty z miejsca bo typ zniszczyl marzenia wielu ludzi (nie mowiac ze ich bardzo zezloscil ^^ delikatnie mowiac)

A co do walki z piractem to sadze ze zrobili odwrotna sytuacje.... ludzie widza ze MP bedzie szajs bez dedykowanych.... a wywadac duza kase dla singla nie ma sensu.... tak wiec zaloze sie ze ludzie sciagnac beda z neta [pirata] tylko zeby zagrac w singla........... jakby MP byl jak sobie wyobrazali (ala Cod4) to wiekszosc by kupila oryginala bo na nim mozna grac na kazdym serwerze (a nie tylko pirackich prywatnych serwach za pomoca pirackiej wersji).......

Tak wiec IW razcej sprawil ze piractwo sie powiekszy a wszystko to dzieki pomyslowi o usunieciu dedykow ^^ (bo jednak MP byl sercem kazdej serii CoD ^^ w tym hiciora cod4.... usuniecie dedkow z MW2 = nie kupie gry ucietej = sciagne pirata dla zagrania w singla bo po co wywadac kase na cos co jest uciete ^^)


nekr <---- btw. jest jeszcze problem levela/skilla.... nr ty masz level 50 kumpel ma 10 tak wiec system raczej nei pozwoli an granie razem poniewaz skille sa zbyt rozne..... tak wiec pomysl IW upada na calego i sie nie dziwic ze 155.000 petycji juz jest i ciagle rosnie...

ja tam bojkotuje poczynania IW bo jednak sie tak nie robi ze przed wydaniem gry wala nam w twarz taka bombe... a gre ile tworza... 2lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 19:33, zibi20 napisał:

sciagne pirata dla zagrania w singla
bo po co wywadac kase na cos co jest uciete ^^)


Tak, pisanie ściany tekstu w celu usprawiedliwienia piractwa. Good for you ^^

Dnia 25.10.2009 o 19:33, zibi20 napisał:

nekr <---- btw. jest jeszcze problem levela/skilla.... nr ty masz level 50 kumpel
ma 10 tak wiec system raczej nei pozwoli an granie razem poniewaz skille sa zbyt rozne.....
tak wiec pomysl IW upada na calego i sie nie dziwic ze 155.000 petycji juz jest i ciagle
rosnie...


W Uncharted 2 możesz grać z kumplem, nawet jeśli dzieli Was przepaść lvl''owa, więc wątpię żeby doświadczone IW miało z tym kłopot xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 20:31, kuba9876543210 napisał:

No to juz nie osiagna takiej dobrej sprzedacy jak przy CoD4... Ja MW2 kupowac nie zamierzam
:P

Chwileczkę spokojnie ;)

Jak mniemam miałeś zamiar kupić wersję PC. Ale że IW takie szopki odstawia w wersji PC jej nie kupisz. MW na PC sprzedało się w najmniejszej prawie nic nie znaczącej(w stosunku do konsol) ilości egzemplarzy.

Mniemam że chodzi też o te serwery. Konsolowcom to zwisa bo praktycznie w każdej grze na konsolach jest szybki matchmaking bez wybierania servera ale jeśli nawet jest to na konsolach to i tak są to normalne, a nie modowane gry przez admina jak to ma miejsce właśnie w MW na PC.

Więc myślę że jak PeCetowcy zrezygnują z kupna wielkiej tragedii nie będzie. Bo na konsolach sprzeda się w ogromnej ilości tym bardziej że tam grają normalnie bez modów i to im nie przeszkadza.

Nie jestem fanojem żeby nikt nie pomyślał. Ja MW2 nawet na konsole nie kupię. Wole BF''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować