Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aktualizacja konsoli Xbox 360 to nie tylko Twitter i Facebook

33 postów w tym temacie

Faktycznie, z początku trudno było się połapać co i jak w NXE ale po pewnym czasie człowiek się przyzwyczaił. A czy M$ nie pomyślał o osobach, które kupiły konsole po aktualizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chrzanić nowinki zmiany, wsparcia dla Twitterów, facebooków, radyjek i innych duperelków, od których to atrakcji użytkownicy orgazmu mają dostać. Niech w końcu zdecydują co z polskim XboxLive. Miało być wiadomo w wakacje, potem po wakacjach, następnie na jesieni... Zima za pasem, a tu M$ nabrał wody w usta i chyba siadł gołym tyłkiem na kaloryferze czekając, aż ta się zagotuje... Bo chyba tyle będziemy czekać na wprowadzenie polskiego XLive''a. Nie mówiąc już o tym, że w tak mocno urządzającym nagonkę na prawa autorskie i legalność działania kraju, aby w pełni korzystać z możliwości konsoli (za którą, mimo braku polskich kont płaci się PEŁNĄ kwotę), trzeba się rejestrować na fikcyjne zagraniczne konta, co z kolei skutkuje niemożnością płacenia za MSPoints kartami kredytowymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 14:36, Karol15 napisał:

Faktycznie, z początku trudno było się połapać co i jak w NXE ale po pewnym czasie człowiek
się przyzwyczaił. A czy M$ nie pomyślał o osobach, które kupiły konsole po aktualizacji



A jakie to ma znaczenie? Przed czy po? Podpinasz do neta i jazda ;]

Cieszę się że usługa xbox live tak dynamicznie się rozwija. Mam nadzieję że niedługo coś ruszy w sprawie polskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co komu przeglądarka w konsoli? To już by nie była konsola a komputer ;/ Ja tam leję na te tłitery i fejsbuki, bo nie korzystam z tego i nie mam zamiaru. Wolałbym swobodne zakupy kartą kredytową na Live.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 15:02, nVid napisał:

Zamiast tych twitterow i innych syfow, dali by przegladarke internetowa i tyle. Wielkie
mi nowe możliwości konsoli.



Po co Ci przeglądarka w xboxie? Według mnie lepiej żeby nie dawali. Teraz wszystko jest spójniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 15:20, Blizzard_Beast napisał:

Wielke dzięki za osobne sklepy dla tego muzycznego szrotu. Przecież teraz nie idzie się
połapać w normalnych dodatkach do gier, bo ten syf to jedyna rzecz, jaką widać.

Nie idzie się połapać? To ty chyba przy wyłączonym TV/monitorze przeglądasz rynek O_o Przecież wszystko ładnie, pięknie jest zrobione. Wybierasz tytuł gry, jaki cię interesuje i masz dodatki. Co w tym złego?


@zajacisko: jakbyś majkrosoftu nie znał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 15:06, GuitarHero napisał:

Po co komu przeglądarka w konsoli? To już by nie była konsola a komputer ;/


No właśnie! Nie chciałbyś za darmo zamienić swojej konsoli w marny, bo marny, ale z pewnością użyteczny zamiennik komputera? Bo ja bym się nie obraził. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 16:05, GuitarHero napisał:

> Wielke dzięki za osobne sklepy dla tego muzycznego szrotu. Przecież teraz nie idzie
się
> połapać w normalnych dodatkach do gier, bo ten syf to jedyna rzecz, jaką widać.

Nie idzie się połapać? To ty chyba przy wyłączonym TV/monitorze przeglądasz rynek O_o
Przecież wszystko ładnie, pięknie jest zrobione. Wybierasz tytuł gry, jaki cię interesuje
i masz dodatki. Co w tym złego?


Często wpadam na rynek zobaczyć, co nowego. I wybieram sobie New Arrivals, a tam ślicznie widzę wszystkie nowe gry i demka, ale nie widzę nowych dodatków. Po prostu jak raz na jakiś czas wyjdzie jakieś DLC, to natychmiast w oknie co nowego go nie ma, bo non stop są jakieś durnowate piosenki tam. A teraz będzie tak, że i piosenki będą, i lista normanych DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 17:40, Emeltener napisał:

Nie normalniej po prostu zrobić przeglądarkę www?. Microsoft jest po prostu ślepy i głuchy
na dobre rozwiązania, zawsze na opak.



Tak. Microsoft zarabia miliardy dolarów, ma świetną konsolę z najlepszą usługą sieciową i super grami ale wszystko robi na opak i jest do bani. Ciekawe spojrzenie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 19:11, ibisz napisał:

A ja bym chciał możliwość zgrania mp3 na dysk konsoli :P



Albo ja jestem zacofany albo od dawna da się to robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 19:22, Pile napisał:

Albo ja jestem zacofany albo od dawna da się to robić.

Jeżeli mi powiesz jak włożyć pendriva w port usb i skopiować mp3 na HDD konsoli, to Ci chyba piwo postawię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować