Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Two Worlds II

529 postów w tym temacie

Jak myślicie, czy ta gra przebije Risena i Arcanię, czy będzie lekko mówiąc nieudana ? Zapraszam do dyskusji.

Mnie głównie zastanawia, czy na Xboxie będzie można liczyć na polską wersję i na oprawę graficzną równą wersji PC''towej lub nawet lepszej, nie tak jak w przypadku Risena. :)

Pozdr.

Edit: By nie było, to nius natchnął mnie do założenia tematu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znając możliwości Polaków, szczególnie po alkoholu, to może wyjść z tego prawdziwy hit. Ja tylko martwię się o popularność tej gry na rynku Zachodnim. Bo dobra reklama, więcej graczy którzy to kupią, więcej gracz i pieniędzy, to tworzenie, ulepszanie i rozwijanie gry, co prowadzi do sukcesu. Co z tego że gra będzie dobra, jak tylko w Polsce będzie o niej gwarno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, czekam niech mnie zachwycą bo niedawno kupiłem "jedynkę" i nie jestem zbyt zadowolony, tak czy inaczej, nie jestem zawiedziony .
EDIT: Oprawa graficzna zapowiada się bajecznie, aczkolwiek, jak dla mnie ważniejszy jest system walki, fabuła oraz rozwój postaci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na "rynku zachodnim" oraz w UK większą popularnością cieszą się konsole, więc jak nie zrobią dobrą grę i nie zwalą wersji na konsolę tak jak to było z risenem to powinni odnieść sukces. ;) No i mam nadzieję, że przynajmniej zadbają o polskich graczy i na konsoli będzie też można usłyszeć, a przynajmniej przeczytać polski język. Większość graczy, przy RPG''ach nie chce się męczyć z obcymi językami. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na temat Arcanii nie warto rozmawiać bo nie wiadomo kiedy wyjdzie i nie ma sensu zastanawiać czy będzie lepsza..Jak dla mnie Risen postawił bardzo wysoko poprzeczke. Choć jestem zwolennikiem klasycznych RPGów to grało mi się super. Two Worlds 2 ma szanse być bardzo dobrą grą jeśli autorzy popracowali nad fabułą i optymalizacją silnika (animacja postaci! )...Zobaczymy co z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Two Worlds 2 ma szanse być bardzo dobrą grą jeśli autorzy popracowali nad fabułą i optymalizacją silnika >>>(animacja postaci!)...Zobaczymy co z tego wyjdzie...
No ciekawe, bo w jedynce fabuła trochę posysała, niczego z niej nie pamiętam, bo po prostu nie była ciekawa i w ogóle... :( Bardziej ta gra przypominała MMO. Idziesz poexpić potem lepsza zbroja od wyższego levela, jakis tam queścik i jedziesz. No i ogólnie jedynka drętwo bardzo wyglądała. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GOLu można bez abonamentu obejrzeć ciekawe materiały z Two Worlds 2. Sporo informacji o rozwoju postaci, walce, lokacjach itp. Trzeba przyznać, iż filmiki robią dobre wrażenie, a porównując je do niedawno publikowanych materiałów z Arcanii, prezentują się dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Ostatnio zaglądam do tematów o grach, które już niedługo będą miały swoją premierę, a tu się okazuje, że świecą one pustakami :P. O ile temat o pierwszej części jest ok o tyle tutaj widać zainteresowanie drugą częścią gry jest niskie. Mam takie pytanko - Mam zamiar nabyć drugą część tej gry, ale nie wiem czy warto grać jeśli nie grałem w pierwszą część. Wiele stracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2009 o 22:38, Albii napisał:

Jak myślicie, czy ta gra przebije Risena i Arcanię, czy będzie lekko mówiąc nieudana
? Zapraszam do dyskusji.

Murowany hit. Jedynka jak dla pozamiatała wszystko( poza Obkiem), dlatego węszę sukces tej produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2010 o 10:26, Damianuss1 napisał:

Mam zamiar nabyć drugą część tej gry, ale nie wiem czy warto grać jeśli nie grałem w
pierwszą część. Wiele stracę?


Wydawca coś tam przebąkiwał o fabule drugiej części, ale przecież szczegółów nie podał, więc trudno w tej chwili powiedzieć, jak nieznajomość części pierwszej wpłynie na rozgrywkę. Pewnie nie za bardzo, bo przecież gra jest skierowana również do nowych graczy i zbyt mocne nawiązania do poprzedniczki raczej nie będą się podobać. Poza tym, TW1 jest obecnie w najniższym przedziale cenowym i naprawdę warto wydać parę groszy i zagrać, bo gra jest całkiem fajna. Co prawda fabuła szwankuje, ale oferuje duży świat, sporo questów, dużo zabawy ekwipunkiem i różnorodność rozwijania postaci. Sporo godzin niezłej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam takie pytanko -

Dnia 01.09.2010 o 10:26, Damianuss1 napisał:

Mam zamiar nabyć drugą część tej gry, ale nie wiem czy warto grać jeśli nie grałem w
pierwszą część. Wiele stracę?

Watro zagrać w jedynkę choćby dla porównania z TW II , a i cenowo to żaden wydatek ,a gra jak dla mnie ,z górnej półki.Zakończenie jedynki aż prosi się o kontynuację, ale nie widziałem żadnego info w kwestii powiązania fabularnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy już czytaliście. Materiał całkiem ciekawy. Na dodatek, przynajmniej moim zdaniem, po Two Worlds II można spodziewać się więcej dobrego niż po nowym prawiegothicku Arcanii. Jak będzie, po dość bliskich premierach się okaże. Miłego czytania.
http://www.cdprojekt.pl/news/5409/Miroslaw_Dymek_z_Reality_Pump_opowiada_o_Two_Worlds_II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z tą grą?
premiera była ponoć zaplanowana na 17.9.2010,teraz patrzę do sklepu gram.pl a tam data - 23.9.2010
a tymczasem konkurencyjny serwis podaje że gra została przesunięta na październik ... :roll:
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=53666
czyli,dwie gry RPG w tym samym miesiącu i od tego samego dystrybutora? ( jeszcze Arcania ) - a tak się nastawiłem na moją kolekcjonerkę w przyszły piątek ... ech ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2010 o 14:32, KrzychW napisał:

Nie wiem, czy już czytaliście. Materiał całkiem ciekawy. Na dodatek, przynajmniej moim
zdaniem, po Two Worlds II można spodziewać się więcej dobrego niż po nowym prawiegothicku
Arcanii. Jak będzie, po dość bliskich premierach się okaże. Miłego czytania.
http://www.cdprojekt.pl/news/5409/Miroslaw_Dymek_z_Reality_Pump_opowiada_o_Two_Worlds_II

Śledzę materiały o obu grach,i jednego jestem pewien.Premierówkę TW II kupię ,jakoś im ufam i liczę że się nie zawiodę.Natomiast materiały o Arcanii nie nastrajają optymizmem i raczej nie wydam tym razem kasy w ciemno na tę grę.Gram teraz ponownie w TW I, i jeśli dwójka ma być lepsza to jestem spokojny.Deweloperzy powinni czytać opinie,oczekiwania graczy.Ludzie chcą klimatu i jakości zbliżonej do G-I,G-II, Morrowinda, Obliviona-grywalność to trzon cRPG,poproszę fabułę z 2000-2005r,a grafikę i bajery z 2010r:).Za dobrą robotę z chęcią zapłacę,ja chcę się świetnie bawić,a oni zarobić-proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować