Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Two Worlds II

529 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2010 o 11:30, karolekx23x napisał:

Dla mnie to śmiech an sali , przesuniecie EK o 6 dni a potem wycofanie jej całkiem ,
zrobienie graczy w konia, brak szacunku.
Żadnego wyjaśnienia , ale sie zawiodłem .

Wcalę się nie dziwię, gdybym się nastawil na EK, też krew by mnie zalała.Przy dzisiejszym przeroście podaży nad popytem, takie działania są niepojęte.Przecież jeżeli gra jest dobra,wieść sie szybko rozniesie,i nie stracą na tym EK raczej.A tak? No jak to wygląda wobec graczy? Nastawiłem się na grę,ale trzeba być obiektywnym,takie działania zwano kiedyś sabotażem,dzisiaj to "strzał w stopę". To co polskie -nie dla Polaków, i ogólnie złe ?? Zdecydowanie ktoś powinien po męsku poinformowć graczy o co biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo sie bardzo zastanowiłem co kupic czy EZ czy EK teraz juz zastanawiać ssie nie musze bo tylko jest EZ.Takie kroki są nie zrozumiałe , powinien o tym bydz oddzielny artykuł a nie piszą artykuł kiedy premiera a w ostatnich zdaniach nie kazdy to przeczyta.
Brak wyjasnienia , tego to juz nie rozumiem , podajac tą informacje chyba nie sądzili ze zrobią krzywde.

Teraz to licze na oceny gry i pozostaje gra w Edycji Zwykłej.

A na stronie gramu nie ma zadnej informacji a EK nadal mozna zamawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 11:56, matis9988 napisał:

Kto będzie jeszcze miał dziś grę?Bo bym chętnie zagrał w multi z jakimś Polakiem, bo
sami Niemcy są.

Jak będzie w empiku to kupię dzisiaj,jak nie to w póżniejszym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 12:46, matis9988 napisał:

Pograłem godzinęy i jak na razie gra jest świetna.Przeważały elementy skradankowe, a
co do walki to chyba zwykłe klikanie cały czas LPM.



możesz dać więcej screenów ?
może jakiś filmik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 12:46, matis9988 napisał:

Pograłem godzinęy i jak na razie gra jest świetna.Przeważały elementy skradankowe, a
co do walki to chyba zwykłe klikanie cały czas LPM.


System walki kiepski , moze sie rozwinie z czasem , po rozwinieciu postaci? Jak z grafiką , postaciami , bugami , fabuła itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest ładna.Gra mi się na razie dwa razy wyłączyła gdy grałem i podczas jednego filmiku poziom fps spadł do gdzieś około 10, ale tak to gra chodzi idealnie.Fabuła?Zostałem uwolnione przez orków z zamku Gandohara i tylko tyle na razie wiem:)Dopiero około 30-40 minut grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 12:55, matis9988 napisał:

Grafika jest ładna.Gra mi się na razie dwa razy wyłączyła gdy grałem i podczas jednego
filmiku poziom fps spadł do gdzieś około 10, ale tak to gra chodzi idealnie.Fabuła?Zostałem
uwolnione przez orków z zamku Gandohara i tylko tyle na razie wiem:)Dopiero około 30-40
minut grałem.


Jak cos wiecej bedziesz miał do powiedzenia to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znac jak wypada tlumaczenie. Wciaz sie zastanawiam nad kupnem wlasnie ze wzgledu na to. Ktos testowal czy jest opcja zagrania w pelnego anglika bez pl napisow? Kto w ogole tlumaczyl gre? CDP, Cenega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 13:14, hammerfall87 napisał:

ta gra jest dostępna już w polskich empikach? bo z tego co widze to przedsprzedasz jest

W moim mieście nie ma w empiku,chciałem kupić.Czyli tak szybko nie zagram,przynajmniej poczytam opinie przed zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować