Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Two Worlds II

529 postów w tym temacie

Z takim configiem to jest sens podchodzić do tej gry/kupić ją??
A64 4000(jedno jajo) i Radeon X1950pro(na AGP) + 1GB ramu. Reszta chyba mniej ważna... zabytek no ale...

Będzie śmigała na nisko/średnich? Fallout NV na nisko średnich co jakiś czas ma zaciachy ale działa w miarę dobrze. To TW2 chyba powinno też jako tako dziamać.
Bo w opisie wymagań jest że 2 jaja ale to pewnie zalecane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemieckie strony growe już dawno w większości oceniły two worlds 2 , pojawiały się też na ich stronach gameplaye pokazujące rozgrywkę. Ja nie wiem o co tu chodzi , ale wygląda to jakby w Polsce odbywał się jakiś bojkot two worlds ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 17:38, Net_com napisał:

Niemieckie strony growe już dawno w większości oceniły two worlds 2 , pojawiały się też
na ich stronach gameplaye pokazujące rozgrywkę. Ja nie wiem o co tu chodzi , ale wygląda
to jakby w Polsce odbywał się jakiś bojkot two worlds ...

Zuxxez pewnie już dawno rozdał niemieckim serwisom grę, a w PL serwisy dostały grę chyba w okolicach premiery. Poczekaj góra z tydzień i będzie wysyp recenzji i w Polsce. Typowa sytuacja, gdy wydawcą jest niemiecka firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam problem. Jak postać rozwijać? Wybór pada na Maga lub Wojownika. Kogo lepiej wybrać?

Jeżeli maga to w co inwestować? Czy warto w zdrowie dawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh na oficjalnym forum gry i golu pojawiła się informacja, że ten wielki kontynent jest dostępny tylko w niewielkiej części w trybie SP...No to zakupiłem łódkę na 3 wyspie i popłynąłem tam. Cały kontynent otoczony jest klifami, na które nie da się wejść a nawet jak pójdziemy kawałek w głąb lądu to nas teleportuje na plaże i dostajemy tekst o "zgubieniu ścieżki". Screen od użytkowania z oficjalnego forum prezentujący obszar do eksploracji (miejsca ze znacznikami) http://b.imagehost.org/0007/SCREEN_0001.jpg Jak widać jest tego bardzo mało a resztę blokują skały/niewidzialne ściany. Podobno reszta dostępna jest tylko w trybie MP.
Mnie tam tryb mp nie obchodzi w TW2 i pewnie w niego nie zagram (już mam stara2 i cod do mp) więc czuje się oszukany. Te 120h rozgrywki, o których trąbią na pudełku to chyba rzeczywisty czas gry x 4. Gdzie ten otwarty świat ja się pytam? Pływanie po oceanie to rozrywka dobra na 10 minut a nie 90h.
Nie tędy droga do kieszeni graczy RP/topware/CDP i cholera wie kto tam jeszcze. "Fool me once,..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - czy można zmienić ustawienia graficzne w inne niż rozdzielczość / AA? (Mam na myśli te, które wpływają na płynność gry).
Na moim lapku lekko się scina, a widzę że niektórzy z was wspominali o plikach konfiguracyjnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 18:50, szypek26 napisał:

Pytanie - czy można zmienić ustawienia graficzne w inne niż rozdzielczość / AA? (Mam
na myśli te, które wpływają na płynność gry).
Na moim lapku lekko się scina, a widzę że niektórzy z was wspominali o plikach konfiguracyjnych...



tak, masz małą strzałkę, na którą klikajac pojawia Ci sie wiecej opcji graficznych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 19:06, Marcin08 napisał:

tak, masz małą strzałkę, na którą klikajac pojawia Ci sie wiecej opcji graficznych...

Kurka, coś ostatnio kiepsko u mnie ze spostrzegawczością... Albo to wszystko tak pochowane jest. W F1 2010 miałem to samo...

W każdym razie dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 18:50, szypek26 napisał:

Pytanie - czy można zmienić ustawienia graficzne w inne niż rozdzielczość / AA? (Mam
na myśli te, które wpływają na płynność gry).
Na moim lapku lekko się scina, a widzę że niektórzy z was wspominali o plikach konfiguracyjnych...


hej a jaką masz konfigurację laptopa :> sam grywam na lapku i ciekawi mnie czy jest sens zabierać się za ten tytuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 19:36, ArkStorm napisał:

hej a jaką masz konfigurację laptopa :> sam grywam na lapku i ciekawi mnie czy jest
sens zabierać się za ten tytuł :)


możesz porównać do mnie ;) ja gram na 2,5 letnim laptopie i ze wszystkim na max (AA off) generalnie w porządku, czasami potrafi zwolnić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ciach
What the hell? Czyli w trybie single poruszamy się po takim małym skrawku mapy? Jak to wygląda w takim razie? I ile trwa gra, 5h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 19:36, ArkStorm napisał:

hej a jaką masz konfigurację laptopa :> sam grywam na lapku i ciekawi mnie czy jest
sens zabierać się za ten tytuł :)

Myślę, że nie będziesz miał problemu - gra jest zaskakująco dobrze zoptymalizowana.

SU 7300 @ 1.7 GHz (2 rdzenie)
GF 210m
4 GB RAM

Wszystko działa na Win 7 Pro x64. Kiedy gram, nie wyłączam absolutnie każdego możliwego programu. Automatycznie miałem wyłączone AA, reszta na max w 1366x768, a gra była grywalna, choć widać było, że jest ciut poniżej granicy płynności. Myślę, że jeśli zjazdę z suwakami do połowy - będzie płynęła jak woda w strumyku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 19:44, Kopiec napisał:

>ciach
What the hell? Czyli w trybie single poruszamy się po takim małym skrawku mapy? Jak to
wygląda w takim razie? I ile trwa gra, 5h?

W grze są 4 główne wyspy http://www.insidetwoworlds.com/gallery/albums/6864-twoworldsii_map_original.jpg
Ten największy został w ogromnej większości wycięty z singla. Przejście samego głównego wątku na średnim poziomie pewnie zajmie z 15h, ze 25 ze zrobieniem wszystkich side-questów, zabawą z craftingiem, zwiedzaniem itd. Jest to bardzo skromnie jak na rpg i sporo mniej niż reklamowane 100h. luzja otwartego świata też bardzo cierpi na niewidzialnych ścianach i ogromnych skałach na środku ścieżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad kupnem TW2 lecz moje fundusze są ograniczone ,a w kolejce stoją jeszcze inne gry, czy polecacie TW2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 19:58, SmokeY napisał:

> >ciach
> What the hell? Czyli w trybie single poruszamy się po takim małym skrawku mapy?
Jak to
> wygląda w takim razie? I ile trwa gra, 5h?
W grze są 4 główne wyspy http://www.insidetwoworlds.com/gallery/albums/6864-twoworldsii_map_original.jpg
Ten największy został w ogromnej większości wycięty z singla. Przejście samego głównego
wątku na średnim poziomie pewnie zajmie z 15h, ze 25 ze zrobieniem wszystkich side-questów,
zabawą z craftingiem, zwiedzaniem itd. Jest to bardzo skromnie jak na rpg i sporo mniej
niż reklamowane 100h. luzja otwartego świata też bardzo cierpi na niewidzialnych ścianach
i ogromnych skałach na środku ścieżki.


Wiec ile single naparwde starcza ? Jestem załamany takim odwrotem sprawy , za bardzo było pieknie zeby było prawdziwie. I wielka wada chyba sie ukazała , gra krótka na RPG , czy to prawda ?
Ile godzin mi zapewni , złozyłem zamówienie ale chyba sobie anuluje :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko 25h ze wszystkimi questami? Uch, nie brzmi to zbyt fajnie. I jeszcze ograniczony świat w taki chamski sposób... chyba moję pieniążki przeznaczę jednak na New Vegas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to napaliłem się na te 100 godzin gry, a tu taka klapa, chyba poszukam innego tytułu który zapewni mi więcej zabawy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, nie jest to zła gra - zdążyliśmy się już przyzwyczaić do zachwalania pewnych aspektów na pudełku, które później twarda rzeczywistość weryfikuje. Czas gry, zależy tylko od gracza - i tutaj wyznacznik nigdy nie będzie dla wszystkich taki sam, nie wszyscy czerpią przyjemność z biegania godzinami po lesie, szukając kolejnych jaskiń.

Graficznie tytuł nie przedstawia się źle, oczywiście trudno nie zauważyć pewnych niedoróbek - ogólnie jednak jest nieźle, trzyma poziom.
Mechanika gry również nie odstaje, jednak większości nie umknie kilka mniej znaczących bugów jak np blokowanie się przeciwnków, glitch''e przy skokach, nie wpływa to jednak źle na komfort gry. Sam styl walki również nie należy do najgorszych - jednak TW 2 zdecydowanie nie błyszczy w tym aspekcie - polecam zabawę magią ;p


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować