Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Two Worlds II

529 postów w tym temacie

Po twoim poście wnioskuję ,że w grę już grałeś. Najważniejsze pytanie z mojej strony... Na jakim poziomie stoi fabuła ( wiem ,że pewnie za długo jeszcze nie grałeś, ale czy wciąga od początku)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 20:29, owca95 napisał:

Na jakim poziomie stoi fabuła ( wiem ,że pewnie za długo jeszcze nie grałeś, ale czy
wciąga od początku)?


Fabuła przedstawia się nieźle, myślę, że stopniowo będzie się rozkręcać - sam początek w moim odczuciu jest słaby, widać jednak potencjał - zobaczymy jak będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma oczywiście swoje tempo gry. Ja gram na hardzie i pewnie zajmie mi to dłużej, ale mi tu chodziło raczej o sam fakt, że gra wydaje się zrobiona tak w połowie. Pewnie wydawca nagle strzelił z bata i Reality Pump musiało szybko zamykać interes. Ambicje przerosły rzeczywistość a tam gdzie są braki wpieprzyli PR. Przypomniał mi się Lionheart: legacy of the crusader- do połowy robimy questy i dialogi a później tylko rżniemy moby. W przypadku TW2 rżniemy moby online. Niektórym to wystarcza, innym już tak średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 19:59, karolekx23x napisał:

Czyli ile starczy gry na single ? Ile single zapewni gry ?



Sam mam na liczniku 18 godzin już i mam jedną wyspę odkrytą i drugiej (nadal Rozdział I) tak ok. 25%, a gra ma jeszcze 3 wyspy + rozdziałów jest razem 6.

Opinia gracza z innego forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 20:31, SmokeY napisał:

Każdy ma oczywiście swoje tempo gry. Ja gram na hardzie i pewnie zajmie mi to dłużej,
ale mi tu chodziło raczej o sam fakt, że gra wydaje się zrobiona tak w połowie. Pewnie
wydawca nagle strzelił z bata i Reality Pump musiało szybko zamykać interes. Ambicje
przerosły rzeczywistość a tam gdzie są braki wpieprzyli PR. Przypomniał mi się Lionheart:
legacy of the crusader- do połowy robimy questy i dialogi a później tylko rżniemy moby.
W przypadku TW2 rżniemy moby online. Niektórym to wystarcza, innym już tak średnio.


Ja tam liczę tylko zęby gra była chociaż na tyle długa jak Wiedźmin , czy jest taka możliwość , czy jednak można pomarzyć sobie?
Możliwe z tym ze gra nie dokończona , ciągle przekładanie gry nie wpływało dobrze i możliwe także jest scenariusz po grze jakiś dodatek do gry przez Reality Pump.

A na hard trudno , jaka jest fabuła możesz sie wypowiedzieć i inne aspekty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam napykane koło5 godzin, druga wyspa w 40 % i narazie nie jest źle, choć informacje o obcietej głównej wyspie trochę mnie zmroziły...

do osób grajacych mam pytanie - gdzie można kupić eliksiry ;) Bo brak mi składnikow żeby poprodukować sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 20:51, Marcin08 napisał:

ja mam napykane koło5 godzin, druga wyspa w 40 % i narazie nie jest źle, choć informacje
o obcietej głównej wyspie trochę mnie zmroziły...

do osób grajacych mam pytanie - gdzie można kupić eliksiry ;) Bo brak mi składnikow żeby
poprodukować sobie...


Czyli wysp dla single ile jest ? I ta pierwsza wyspa to jest ta najmniejsza ?
Czy robisz tylko wątek główny , czy robisz zadania poboczne , wszystkie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2010 o 20:51, Marcin08 napisał:

do osób grajacych mam pytanie - gdzie można kupić eliksiry ;) Bo brak mi składnikow żeby
poprodukować sobie...


No w eee sklepach? Generalnie nie powinno Ci brakować składników. Pełno się kręci pawianów , strusi i innych zwierzaków na 2 wyspie, które też jako jedyne się respawnują. Na uwagę zasługują rogi nosorożców, które zmieniają właściwość mikstur np: 3 składniki przywracające zdrowie + róg nosorożca= mikstura many

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co teraz oglądam na Hyperże,multi ma własną,oddzielną kampanię w kooperacji,która przenika się z kampania single player i starczy na ok.15 - 20 h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 20:51, Torquemada_Varenkorn napisał:


Poczytajac na tym forum gra jest bardzo chwalona przez użytkowników , gra może być objawieniem roku , jak dla mnie zaskoczeniem.
Oceny zbiera ogromnie dobre .
Nie wierze ze to Polacy ja zrobili .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 23:12, Peter44 napisał:

Nie wierze ze to Polacy ja zrobili .

Polak potrafi :P (a wiedźmin to pies?)


Jeszcze takie nieznane studio , które praktycznie nic nie osiągnęło wielkiego a juz nie mówić po za naszym krajem.
Oby wiecej takich gier.
Wiedzmin to inna bajka , słyszałem ze ponoć dobra.

A ktoś skonczył juz gre , kto jest na dosć długim etapie i jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem wciąż w pierwszym rozdziale, wciąż druga wyspa, niecała odsłonięta i powiem że jest super... są kwestie które przeszkadzają, ale nie ma ideałów... niektóre questy poboczne są tak rozbudowane, że aż chce się w nie bawić... plus do tego świetny klimat (grobowce, w których bez pochodni nie zobaczysz nic) zarąbista sprawa z ulepszaniem broni, no i grafika na niezłym poziomie. Jest co zwiedzać ;) i aż się chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2010 o 23:19, Marcin08 napisał:

ja jestem wciąż w pierwszym rozdziale, wciąż druga wyspa, niecała odsłonięta i powiem
że jest super... są kwestie które przeszkadzają, ale nie ma ideałów... niektóre questy
poboczne są tak rozbudowane, że aż chce się w nie bawić... plus do tego świetny klimat
(grobowce, w których bez pochodni nie zobaczysz nic) zarąbista sprawa z ulepszaniem broni,
no i grafika na niezłym poziomie. Jest co zwiedzać ;) i aż się chce...


\To Ty ile grasz w ten I rozdział bo z tego co pamietam juz kilka dni temu zaczełes grac. Wiec ile I rozdział Ci poswiecił oczywiscie bawiac sie , bo ja to lubie zwiedzanie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mnie zachęciłeś, zdąże przejść zanim nowego CoDa załatają, i się rynek rodzimy wspiera. (Swoją drogą , na hyperze leciało jak robili grę, i autorski silnik mają, czym się też nieźle chwalą)
ps. chciałem odpowiedzieć na posta gumisfajnymis (przypadek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować