Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Two Worlds II

529 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2010 o 16:29, Neo85 napisał:

Witam.

Mam problem z zadaniem z grobowcami na Sawannie, a mianowicie

Spoiler

jestem przy czwartym
grobowcu Qaa, ale żeby się do niego dostać trzeba przejść przez południową bramę, lecz
ona jest zablokowana. Jak ją otworzyć?




popchnij wątek główny do przodu a dosniesz klucze do bramy

Eye-Maze
gość siedzi na jakiejś ławce w mieście, poza kampusem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 17:00, Kaiin napisał:

Eye-Maze
gość siedzi na jakiejś ławce w mieście, poza kampusem

Heh, biegam jak głupi przez 15 minut i nigdzie go nie ma...już nie wiem gdzie szukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da sie w jakikolwiek sposob zmienic model jazdy konnej? Gra jest fajna, ale tenze sposob jazdy na koniu zabija calkowicie przyjemnosc z jazdy. Wolalbym nie musiec co chwile naciskac PPM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 16:51, Kamiloos napisał:

Czy da sie w jakikolwiek sposob zmienic model jazdy konnej? Gra jest fajna, ale tenze
sposob jazdy na koniu zabija calkowicie przyjemnosc z jazdy. Wolalbym nie musiec co chwile
naciskac PPM.

chyba nie ma innej opcji... ewentualnie pewnie możesz tylko zmienić klawisz który będziesz naciskał ;) Ale wiele to raczej nei zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem sobie świeży jeszcze gameplay na tvgry ( http://tvgry.pl/?ID=1315) i muszę przyznać, że jednak wygląda to całkiem przyzwoicie. Razi trochę brak polskich głosów, banalna walka, czcionka i w ogóle wykonanie okna ekwipunku np, ale cała reszta wygląda bardzo ładnie, zaprezentowane miasteczko, animacja naszego bohatera itd. Musiałbym jednak poczekać na jakąś konkretną recenzję, bo argumenty, które zaprezentowałem w linku kilka postów do tyłu napisane przez kogoś kto grę już ma nadal stawiają u mnie ten tytuł na ławce rezerwowej tego sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie jutro tydzień po premierze a o grze nic nie słychać jakby nie wyszła w ogóle.
CDP teraz zajęty promocja Wiedźmina , chyba sukces Two Worlds II w ogóle nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostępny jest patch 1.0.1 do gry: http://www.cdprojekt.pl/support/game/3062/Two_Worlds_II/files.
Lista zmian:
*naprawiono błąd powodujący wyjście gry do pulpitu w czasie doczytywania lokacji (ikona kręcącej się płyty) lub przy teleportowaniu się
*naprawiono jeden błąd powodujący wyjście gry do pulpitu w trybie multiplayer
*poprawiono jakość renderowania filmów w formacie ogg (przy wyłączonej opcji odtwarzania filmów w jakości HD)
*jeśli gra wyjdzie do pulpitu w czasie odtwarzania scenki w formacie wmv, gra automatycznie przełączy odtwarzanie scenek na format ogg
*poprawiono błąd powodujący, że karty życia i błyskawicy nie były dostępne w sklepach
*poprawiono typy składników do warzenia mikstur, jakie są dostępne w sklepach w wioskach
*poprawiono błąd z kierowaniem kamerą w trybie snajperskim przy włączonym odwróceniu osi pionowej
*poprawiono błąd ze zmianą stawki za pomocą klawiszy +/-w grze w kości, który występował na klawiaturach notebookowych
*poprawiono błąd powodujący wyświetlanie nieprawidłowej liczby części ekwipunku w menu niszczenia ekwipunku
*dodano brakującą opcję "Sprawdź aktualizacje" w menu Ustawień
*zmieniono sposób zapisywania postaci/wioski w trybie sieciowym - jeśli przesyłanie danych na serwer nie powiedzie się, gra podejmie jeszcze dwie próby przesłania danych
*część graczy raportowała długi czas zapisywania gry w trybie pełnoekranowym - przyczyną może być tworzenie zrzutu ekranu, która to opcja może zostać wyłączona za pomocą komendy: "game.MakeSaveScreenshot 0";

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na cdaction jest już recenzja. Przyznam, że teraz mam mieszane uczucia. Myślę czy aby nie dać szansy temu tytułowi, trzeba sobie w końcu jakoś zapełnić czas przed premierą Wieśka 2 :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również nie jestem przekonany. Słowo "hack n slash" w moim mniemaniu dyskwalifikuje każdą grę, a takiego chyba można użyć w stosunku do TW2. Nie jestem zainteresowany. Jedynka była całkiem przyjemna, ale tutaj spodziewałem się rewolucji. Niczego takiego tu nie ma. Do Wieśka Dwa jako fan sagi również podchodzę sceptycznie. Co się dzieje z polskimi grami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś odpowiedzieć na mojego posta? Dlaczego mi się komp wyłącza podczas gry? Komp stary nie jest, ma rok. Karta graficzna ATI Radeon HD 4800 Series, więc słaba nie jest. Gra przy włączaniu od razu do internetu nie jest podłączana czy jest? Bo od tego czy mi urwie neta może chyba zależeć to czy mi się wyłączy. Ogólnie nie wiem oco kaman, może sterowniki. Proszę o waszą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli wyłącza ci się komputer, a nie tylko wysypuje gra (np. wywala do pulpitu) to sprawdź temperatury podzespołów, może coś ci się przegrzewa i włączają się zabezpieczenia, lub może zasiłka ci nie wyrabia przy konfiguracji komputera jaką posiadasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

mam zadanie dla kowala przynieść mu 5 stali, które otrzymałem z zabicia gnomów ,lecz ja mam tylko 4, to co mam zrobić skoro jak ide na inne gnomy to stali nie mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować