Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Two Worlds II

529 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2010 o 22:05, gumisfajnymis napisał:

Jest jakiś sposób ?


Myślę,że najlepszym sposobem na Twoje problemy byłoby ściągnięcie sobie poradnika do gry..spróbuj tutaj :
http://hotfile.com/dl/83865987/bfedc14/2twpo.7z.html ,jest za darmo,tylko wybierz opcję darmowego pobrania,powinien Ci się przydać. Przyjemnego grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem z grą w wersji na PS3.
Otóż przy wykonywaniu jednego z zadań głownych gra zaczyna doczytywać dane i na tym kończy sie moja sesja gry. Zawsze w tym samym obszarze.

Przez to nie mogę wykonać zadania głownego i pchnąc fabuły na przód.
Dodam, że konsola nie wisi, TYLKO sama gra. Czekałem nawet godzinę z myslą, że może doładuje co ma doładować i będę n\mógł grać dalej. Lecz na nic moje czekanie.

Macie może jakies rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 17:31, Jagged napisał:

Mam poważny problem z grą w wersji na PS3.
Otóż przy wykonywaniu jednego z zadań głownych gra zaczyna doczytywać dane i na tym kończy
sie moja sesja gry. Zawsze w tym samym obszarze.

Przez to nie mogę wykonać zadania głownego i pchnąc fabuły na przód.
Dodam, że konsola nie wisi, TYLKO sama gra. Czekałem nawet godzinę z myslą, że może doładuje
co ma doładować i będę n\mógł grać dalej. Lecz na nic moje czekanie.

Macie może jakies rady ?


Zobacz czy wszystko jest ok z płytą
Jak to nie pomoże to zwroc sie do serwisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram magiem, ale w żaden sposób nie mogę zrobić żadnego zaklęcia z ołtarzem jako nośnikiem. I nie wiem też jak ustanowić w amulecie zaklęć trzy karty (różne) efektu. Niby prawie wszystko z umiejętności magii mam na maksa, ale jakoś z tymi dwiema rzeczami nie mogę sobie poradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak użyć skilla PRZYWOŁANIE ?
Jestem ciemny w tych sprawach :)
Mam trofeum na przywołanie 50 potworów i chce je wypełnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko - mam TW2, gra oczywiście zarejestrowana gdzie się da. Czy jeśli ją sprzedam to ktoś kto ją kupi może normalnie zarejestrować ją i grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 10:46, Abi_Dalzim napisał:

> Jak użyć skilla PRZYWOŁANIE ?
Tak:


rozumiem, że są to dwa osobne czary ?


dzięki za pomoc :)

masz wersje na PS3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, zwracam sie do was o pomoc. otoz jestem w chapterze pierwszym, jestem przy jednym z glownych zadan w miescie na H, aktualnie nazwa wyleciala mi z glowy :D otoz zadanie polega na tym, aby eskortowac pewnego kolesia ktory ma dokonac jakiejs transakcji. ma byc bezpieczny. po wyjsciu z budynku od razu skreca sie w prawo i jest tam kanal do ktorego trzeba wejsc. gdy tam wchodze, koles idzie na brame ktora jest zamknieta, pojawia sie czerwona klodka. nie moge jej otworzyc. co z tym zrobic? pochodzilem po pomieszczeniu i koles zniknal... co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 11:39, Jagged napisał:

rozumiem, że są to dwa osobne czary ?

Tak, oczywiście. Ogólnie to kombinowanie czarów to świetna zabawa. Czasami wychodzą znakomite rzeczy jak chodzenie po wodzie, mega skoki, niewidzialność itp. Popróbuj, pokombinuj :)

Dnia 03.01.2011 o 11:39, Jagged napisał:

dzięki za pomoc :)

Nie ma sprawy.

Dnia 03.01.2011 o 11:39, Jagged napisał:

masz wersje na PS3 ?

Nie, mam wersję na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 12:13, Radzisz napisał:

witam, zwracam sie do was o pomoc. otoz jestem w chapterze pierwszym, jestem przy jednym
z glownych zadan w miescie na H, aktualnie nazwa wyleciala mi z glowy :D otoz zadanie
polega na tym, aby eskortowac pewnego kolesia ktory ma dokonac jakiejs transakcji. ma
byc bezpieczny. po wyjsciu z budynku od razu skreca sie w prawo i jest tam kanal do ktorego
trzeba wejsc. gdy tam wchodze, koles idzie na brame ktora jest zamknieta, pojawia sie
czerwona klodka. nie moge jej otworzyc. co z tym zrobic? pochodzilem po pomieszczeniu
i koles zniknal... co dalej?


Ostatni patch trochę popsuł ten quest. Zajrzyj pod ten adres http://www.two-worlds.pl/?p=1263 - w komentarzach jest sposób na obejście tego, inaczej nie da rady, też miałem ten kłopot. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 13:14, haderQ napisał:

Ostatni patch trochę popsuł ten quest.

Hmm, ja mam ostatni patch i u mnie wszystko było ok.... No ale może to dlatego, że zanim dostałem jakiekolwiek questy, to zwiedziłem całe kanały przedtem. Trochę to śmieszne było jak

Spoiler

Reesa kazała mi zabijać mumie, których już nie było

:)

P.S. Do tych, co już skończyli: jaki mieliście lvl przy końcu gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem kampanię singlową. Zajęło mi to 37 h i 40 min. Reputację miałem wszędzie powyżej 90 (magowie i Kopuła Bólu na 100).

Ogólnie grę oceniam jako bardzo dobrą, momentami wręcz rewelacyjną. Z perspektywy skończonej gry ocenę Masterminda (6) uważam za niesprawiedliwą. No ale ma prawo do swojego zdania, a może po prostu nie lubi RPGów...

W porównaniu do Arcanii (maiłem okazję pograć trzy godziny u kuzyna w Święta i widziałem też jak on gra) to TW2 jest arcydziełem. Arcania to nawet nie jest RPG tylko jakiś slasher.

P.S. Ma ktoś ochotę przejść jeden czy dwa etapy Przygody na multi dziś po 22? Od zera zaczynając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bugi, wszędzie bugi.
Po ostatnim PATCHU zarówno w zadaniach pobocznych jak i głównych drzwi, które teoretycznie powinny mieć status "otwarte" pozostają zablokowane i trzeba korzystać z kodów, aby je ręcznie otwierać.
Super patch panowie programiście, psia jego mać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, gram w wersje na PS3 i mam wielkie problem przez który nie mogę wykonać kilku misji.

Mianowicie chodzi oto, że podczas rozpoczęcia misje zmierzam w jej kierunku, co jakiś czas gra doczytuje się pokazują w prawym dolnym rogu kręcącą się płytę. gdy jestem blisko celu pojawia się płyta, staje w miejscu (płyta) i gra się wiesza. Czasami wiesza się się tylko gra, że mogę wejść do systemu konsoli, a czasami zwisa cała konsola.

Dodam, że płyta jest czysta, nie posiada żadnych rys, nawet tych najmniejszych.

Już dwie misje przez to opuściłem. Czy patch to naprawi (jeśli w ogóle się pojawi ?). Czy to wina czegoś innego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam smieszny problem otóż główny bohater i wiele napotkanych npc ma czerwona skórę na głowie (konkretniej głowa + cala szyja) i nie mam pojęcia co z tym ustrojstwem zrobić, stery najnowsze a gra jest na patchu 1.0

20110112194843

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować