Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Two Worlds II

529 postów w tym temacie

Dnia 18.01.2011 o 11:27, shrekinator napisał:

witam
mam pytanie odnośnie gry, a mianowicie :jestem obecnie w pierwszym akcie mam rozgrzebanych
trochę zadań pobocznych pytanie moje jest takie czy jak przejdę do 2 aktu będę miał możliwość
dokończenia ich potem czy nie


Będziesz mógł je zrobić kiedy tylko zechcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.01.2011 o 12:08, Snejek napisał:


Będziesz mógł je zrobić kiedy tylko zechcesz.

dzięki to walę do 2aktu
a jeszcze jedno od którego poziomu pokazują się ciężkie zbroje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś lub jutro przyjdzie do mnie pocztą Two Worlds 2 na PS3. Wszystko pięknie ładnie, tylko mam takie przezwyczajenie, że przechodzę najpierw wszystkie poprzednie częścii zanim zabiorę się za najnowszą.

Pierwszą część TW mam, ale nigdy nie przeszedłem dalej niż do drugiego widzenia z siostrą. Po prostu gra chodzi w 15-25 FPS, a fabuła specjalnie nie wciąga. To samo mam z mafią 2, wstrzymuję sie z zakupem pomimo zagrania w demo, które bardzo mi się podobało. W jedynce kiedyś skończyłem może ze 3-4 misje i nie dawałem rady nigdy przejść dalej, bo mnie totalnie nie wciągało.

Nie wiem czemu mam tak popie%$#^ w głowie, że jak kupię grę to MUSZĘ ją przejść żebym mógł ją wymienić czy sprzedać, mimo iż mi się nie podoba. Jakieś rady? (głównie pod TW i mafię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 07:36, shrekinator napisał:

Witam mam krótkie pytanie , jak dostać się do gardzieli?w drugim akcie

Trudno mi opisać to wejście jednakże spróbuję. Jesteś przed wejściem obozowiska widzących. Wchodzisz do tego obozu i nie wchodzisz na górę tylko kierujesz się w prawo. Nie ostro ale kierujesz się jednak w prawo. Powinieneś znaleźć taką ścieżkę. Gdy będziesz widział na niej potworki to będziesz wiedział, że to ta droga. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z misją Ostatnia szansa,a mianowicie nie mogę zabić sędziego walę go wszystkim a nie chce wykitować :)
Jakieś sugestie, lub choćby kod na zabicie przeciwnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz save sprzed akcji na plaży, to radzę go wgrać. Mi też się sędzia zrobił nieśmiertelny, bo zamiast przekradać się bocznym przejściem na plażę ja przebiłem się na chama przez ochronę.
Kodów na zabijanie NPCów nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 17:20, Abi_Dalzim napisał:

Jak masz save sprzed akcji na plaży, to radzę go wgrać. Mi też się sędzia zrobił nieśmiertelny,
bo zamiast przekradać się bocznym przejściem na plażę ja przebiłem się na chama przez
ochronę.
Kodów na zabijanie NPCów nie znam.

ja się przekradłem jak należy ,ale mi zwiał potem musiałem zająć sie strażą ,poszedłem do Lexingtona i dostałem szanse na naprawienie błędu ale w domu sedzia jest już nie do zabicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zadanie jest trochę zbugowane i jak nie przejdziesz go tak jak chcieli twórcy to się zawiedziesz. Ja próbowałem finezyjnie łódką wparować na wysepkę i zaszlachtować ofiarę mieczem i dupa. Ten sam problem co Ty. Musisz wbić na wysepkę ukrytym przejściem pomiędzy skałkami - obok takich trzech buców. W tym samym miejscu testowałeś jakiś czar (quest dla profesora) który zostawił ślad pentagramu na trawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2011 o 17:37, shrekinator napisał:

ja się przekradłem jak należy ,ale mi zwiał potem musiałem zająć sie strażą ,poszedłem
do Lexingtona i dostałem szanse na naprawienie błędu ale w domu sedzia jest już nie do
zabicia


Ja tez tak zrobiłem, bo mi uciekł, ale jakieś wyjscie zawsze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie już rozkminiłem temat mianowicie dzisiaj rano wróciłem do qesta i poszedłem jak zawsze na górę pogadałem z sędzią poszedł pod szafe ale tym razem nie atakowałem go z przodu tylko z boku trzy strzały mieczem i trupek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi nie chce się w to grać po 5 h rozrywki? Jakaś taka nuda, mimo tego, że niby zadania są. Nie czuję klimatu gry, nic. Albo to ukierunkowanie się na wojownika było złym wyborem. Jak gra się magiem? Jest ciekawiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 21:00, Abi_Dalzim napisał:

O wiele! Polecam grę magiem, choć na początku jest baaardzo ciężko...


No dobra dam tej grze jeszcze szansę. A już byłem gotowy ją sprzedać.
Wojownikiem doszedłem do Hatmandoru teraz mam zbierać informację na jakiegoś

Spoiler

Miraża

. Wiem, że to dopiero początek gry (przynajmniej tak mi się zdaję), ale czy później akcja się rozkręca, bo na razie to nudą wieję i to tak, że odpycha. Misje poboczne jak jakieś się znajdą i są do przejścia na poziomie mojej postaci (14 lvl) wykonuje. Niby jakieś zajęcie jest ale emocjonujące to to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 23:22, KamyK_84 napisał:

Niby jakieś zajęcie jest ale emocjonujące to to nie jest.

No cóż, mi gra do gustu przypadła bardzo, ale to już kwestia gustu. Choć muszę przyznać, że dość pusta i rozległa sawanna trochę może wkurzać, ale jak przniesiesz się w okolice Nowego Ashos, to dżungla na pewno Ci się spodoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2011 o 23:22, KamyK_84 napisał:

> O wiele! Polecam grę magiem, choć na początku jest baaardzo ciężko...

No dobra dam tej grze jeszcze szansę. A już byłem gotowy ją sprzedać.
Wojownikiem doszedłem do Hatmandoru teraz mam zbierać informację na jakiegoś

Spoiler

Miraża

.
Wiem, że to dopiero początek gry (przynajmniej tak mi się zdaję), ale czy później akcja
się rozkręca, bo na razie to nudą wieję i to tak, że odpycha. Misje poboczne jak jakieś
się znajdą i są do przejścia na poziomie mojej postaci (14 lvl) wykonuje. Niby jakieś
zajęcie jest ale emocjonujące to to nie jest.


Dokładnie, od Nowego Ashos zaczynają się ciekawsze zadania. Jedno zadanie w stylu Indiany Jonesa spowoduje uśmiech na twej twarzy jeśli oglądałeś trzecią część przygód archeologa. Jest naprawdę ciekawe i rozbudowane.
Dla mnie osobiście Hatmandor i Chezznadar miały fajny, "surowy" klimat.

P.S. Polecam patch gold upgrade i hotfix do niego. Usuwa sporo niedociągnięć i ulepsza grafikę dodając DX10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 h grania magiem i nawet mnie wciągnęło :D kombinowanie z czarami, a to dopiero początek. Tylko kasy na nośniki, modyfikatory itp. brak.
W jakie umiejętności opłaca się inwestować? Tylko magia, ogólne i rzemieślnika ?
No i zrobiłem czar przywołania jakieś stwora (efekt woda), tyle, że obrażenia jakie zadaje nawet pawianowi są śmiesznie małe. Jak wzmocnić to zaklęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2011 o 17:26, KamyK_84 napisał:

No i zrobiłem czar przywołania jakieś stwora (efekt woda), tyle, że obrażenia jakie zadaje
nawet pawianowi są śmiesznie małe. Jak wzmocnić to zaklęcie?

Lepiej zrób przywołanie z lodem, wyjdzie Ci pająk. Stwory na niskich poziomach to tylko mięsko armatnie i służą do odgradzania przeciwników od Ciebie. A w tym czasie Ty spokojnie smażysz wrogów kulami ognia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować