Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Two Worlds II

529 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2011 o 17:44, Abi_Dalzim napisał:

Lepiej zrób przywołanie z lodem, wyjdzie Ci pająk. Stwory na niskich poziomach to tylko
mięsko armatnie i służą do odgradzania przeciwników od Ciebie. A w tym czasie Ty spokojnie
smażysz wrogów kulami ognia :D


Lodu już próbowałem i zmieniłem na wodę bo nie lubię pająków xd Tak wiem, głupie.
W każdym razie to są stwory na niskich poziomach czyli stąd niskie obrażenia, ale jak je wzmocnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2011 o 17:53, KamyK_84 napisał:

ale jak je wzmocnić?

Po prostu trzeba dodać po kilka kart przywołania, wody i obrażeń. Pokombinuj. Ale im więcej kart tym więcej many zżera zaklęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W grach w kości maksymalna stawka to 1000?
Jaki jest łatwy sposób na zarobienie pieniędzy ? :P oprócz hazardu i misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2011 o 08:05, KamyK_84 napisał:

W grach w kości maksymalna stawka to 1000?
Jaki jest łatwy sposób na zarobienie pieniędzy ? :P oprócz hazardu i misji.

Nie ma :)
A stawka maksymalna to tylko tysiąc, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2011 o 19:45, Abi_Dalzim napisał:

Nie ma :)
A stawka maksymalna to tylko tysiąc, niestety.


No to pozostaje mi ten mój nieuczciwy sposób zarabiania na hazardzie. Save, gram, przegram, wczytuję. I tak aż wygram. Wiem, to oszustwo, zabijam sobie frajdę z gry, ale jakoś dla mnie to nie frajda, gdy po raz piąty wyrzucam 2,3,1 a przeciwnik 6,4,5.
Mam pytanie co do tworzenia czarów. Jak jest karta nośnika i efektu poniżej są kolejne. Tyle, że w tym niżej mogę dać tylko kartę efektu, nośnika już nie, a gdy zatwierdzam czar się nie tworzy, a raczej wszystko rozkłada się na części (tzn., że wszystko to co włożyłem w ten czar czyli pusta karta, 2x efekt i nośnik się nie łączy). O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2011 o 22:18, Jagged napisał:

ja gram :)

I jak wrażenia? Bo myślę nad kupnem, ale słyszałem że zabugowane jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 07:17, NuGGetos napisał:


> ja gram :)
I jak wrażenia? Bo myślę nad kupnem, ale słyszałem że zabugowane jak cholera.



Już jest patch na PS3 :)
Gra sie całkiem nieźle :)
Mi się grało przyjemnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2011 o 07:30, NuGGetos napisał:

A jak z grafiką i płynnością? Ile przejście zajmuje?



Mi przejście gry z prawie większością misji pobocznych zajęło 18 godzin. Co do płynności to raczej nie mam zastrzeżeń. Czasami gra owszem i zwalniała, ale zazwyczaj było to przy szybkim biegu.

Ogólnie gra super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewnie dość banalny problem ...
zadanie " susza " - wiem że źródło wody znajduje się w pobliżu gniazda termitów ale jak je znaleźć?
w gnieździe są dwa otwory przy których pojawia się znak lupy,gdy wciskam spację to pojawia się mój ekwipunek i puste pole po lewej,ale nie wiem,co mam tam zostawić i czy w ogóle da się tam coś zostawić? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o tym gnieździe przy wiosce?Jeśli tak to to jest nie to.Musisz chyba z kimś porozmawiać i potem on zaznaczy ci na mapie miejsce, w którym są wielki gniazda termitów i tam będziesz musiał zabić chyba kilkanaście varnów.Nie pamiętam dokładnie, bo dawno temu grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak,chodzi mi dokładnie o ten moment w grze,tylko że u mnie nikogo obcego w owej wiosce ani w pobliżu kopca termitów nie ma ...
no nic,będę musiał uruchomić grę i jeszcze raz,dokładnie się rozejrzeć po okolicy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz porozmawiać z entomologiem a potem z gościem na przystani rybackiej. Wtedy dostaniesz znacznik na mapie do zbioru kopców termitów gdzieś poza wioską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brat prosił abym zadał pytanie więc:
Zainstalował grę (ma windowsa 7) i gdy ja uruchamia to wyświetla mu się komunikat:
-program Two World II przestał działać. Poprawne działanie tego programu zostało zatrzymane z powodu problemu. Zamknij program.
Co ma zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2011 o 14:36, crash807 napisał:

Brat prosił abym zadał pytanie więc:
Zainstalował grę (ma windowsa 7) i gdy ja uruchamia to wyświetla mu się komunikat:
-program Two World II przestał działać. Poprawne działanie tego programu zostało zatrzymane
z powodu problemu. Zamknij program.
Co ma zrobić?

Przyczyna, błedy w grze. Instalowałeś jakiś patch ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy komukolwiek udało się wykonać questa "Skradzione zwłoki" w inny sposób niż darowanie życia Udaj''owi?
Dwa razy już wczytywałem grę (z różnych okresów gry, czasami tracąc na tym kilka godzin i kilka leveli) i za każdym razem nie mogę tego gnoja załatwić przez jakiegoś bug''a:/
Zaczynam się zastanawiać czy Reality Pump w ogóle wynajeli betatesterów czy powiedzieli "wydajmy ją, może będzie działać"...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie moje poprzednie pytanie jest już nie aktualne bo daję sobie siana z TW2, jeszcze w coś tak zbugowanego nie grałem (a grałem w Gothic 3 Zmierzch Bogów), gra jest całkowicie nie grywalna, nawet questy z głównego wątku fabularnego sa zbugowane do tego stopnia że się nie da ich wykonać (czy raczej ich dostać od npców, grałem już chwilę z solucją żeby to sprawdzić) albo ostatni patch "naprawił" tą grę do tego stopnia...
Reality Pump powinno skasować ten tytuł kiedy była ku temu okazja a nie wydawać takie gówno:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować