Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Two Worlds II

529 postów w tym temacie

Z tą misją "Skradzione zwłoki" to gdzieś czytałem, że trzeba z nim porozmawiać, wybrać zabójstwo i wyjść z tego pomieszczenia, a później wrócić i będzie można go zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2011 o 08:09, matis9988 napisał:

Z tą misją "Skradzione zwłoki" to gdzieś czytałem, że trzeba z nim porozmawiać, wybrać
zabójstwo i wyjść z tego pomieszczenia, a później wrócić i będzie można go zabić.


Aha, dzięki za info, może kiedyś wypróbuje tą metodę (jeśli mi się jeszcze kiedyś będzie chciało zacząć grę od początku bez patcha).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zacząłem pykać w TW2 i póki co wrażenia są, jak najbardziej pozytywne. Aczkolwiek ja nie o tym. Miałbym kilka pytań do osób, które zmagania z grą mają już za sobą i są w stanie podzielić się zdobytym doświadczeniem.
Zatem :

1. Przypisywanie przedmiotu/umiejętności do paska skrótów. Za Chiny i 3/4 Europy nie potrafię dojść do tego, jak do paska wstawić miksturę, broń czy w jaki sposób mogę przenieść kulę ognia z 4-ki na 1-kę.

2. Tworzenie zaklęć, ich modyfikacja i wstawianie do paska. Nie rozumiem czemu wszystko jest oparte na zasadzie ''albo to, albo to''. Zabijając tego demona w tej całej krypcie musiałem ''zdejmować'' kulę ognia, by wstawić w jej miejsce lodowego odpowiednika. Ponadto coś wczoraj nacisnąłem i w ekwipunku magicznym mam teraz jakieś dziwne modyfikacje itp. na które ani nie mogę wejść, ani ich usunąć. Mógłby ktoś to w miarę klarownie wyjaśnić?

3. Czytałem, że walka dwoma broniami jest nieco zepsuta i bardziej opłaca się kombinacja jednoręcznego oręża + tarczy/ dwuręczniaka. Z racji tego, że chce grę przejść jako wojownik, to którą opcję moglibyście mi polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajduje się w wiosce Bayan dostałem zadanie stworzyć miksturę dla konia i mam pytanie gdzie jest tam stół alchemiczny na którym mógłbym ją uwarzyć?

ps. też mnie interesuje jak przenosić przedmioty na pasek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma stołu alchemicznego. Mikstury tworzysz z poziomu menu.
Jeżeli chodzi o przypisywanie przedmiotów, to nie pamiętam dokładnie, ale chyba sie po prostu przeciągało przedmiot na pasek. Albo też najeżdżało myszką na przedniot i wciskało się numer klawisza od 4 do 0. Pokombinuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanko gdzie znajduje się karczma w której strażnik hartmondu każe mi szukać komendanta?I gdzie znajduje się dom członka gildii wojowników uratowanego przeze mnie przed jego wlasna babcią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2011 o 12:08, boduczek napisał:

1. Przypisywanie przedmiotu/umiejętności do paska skrótów. Za Chiny i 3/4 Europy nie
potrafię dojść do tego, jak do paska wstawić miksturę, broń czy w jaki sposób mogę przenieść
kulę ognia z 4-ki na 1-kę.


Mikstury przypisuje się dość prosto a mianowicie w ekwipunku ustawiasz kursor nad miksturą (bądź mapą/listą reputacji/questlogiem) którą chcesz przypisać i wciskasz klawisze od 4 do 0 i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprzednie pytanie nieważne.
Chodzi mi o Łzę Maliel. Na początku jest wajcha, która otwiera dwie bramy - do drugiej nie zdążam dobiegnąć. Pomiędzy bramami jest druga wajcha, ale otwiera tylko poprzednią bramę a następną już nie. Co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2011 o 12:40, Transylvanian_Hunger napisał:

Co zrobić?

Otworzyć pierwszą bramę i spokojnie wejść do pomieszczenia. Przeszukać skrzynki. Skorzystać z dźwigni pośrodku i wyjść z powrotem. Znowu pociągnąć za pierwszą dźwignię i sprintem (z prawym przyciskiem myszy wciśniętym) biec naprzód. Bez problemu zdąrzysz zanim druga brama się zamknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 13:21, zolenderek napisał:

Pochodnia wyciągana z ekwipunku nie pali się. Na screenach widać zapaloną, czy trzeba
ją w jakiś sposób zapalać?

Wejdź do ekranu ekwipunku. Najedź kursorem na pochodnię (nie klikaj!). Naciśnij klawisz od 4 do 0 (który tam slot na pasku masz wolny, dajmy na to 4). Wyjdź z ekranu ekwipunku i naciśnij 4. Postać wyciąga zapaloną pochodnię. Chowasz też klawiszem 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 17:18, Abi_Dalzim napisał:

> Pochodnia wyciągana z ekwipunku nie pali się. Na screenach widać zapaloną, czy trzeba

> ją w jakiś sposób zapalać?
Wejdź do ekranu ekwipunku. Najedź kursorem na pochodnię (nie klikaj!). Naciśnij klawisz
od 4 do 0 (który tam slot na pasku masz wolny, dajmy na to 4). Wyjdź z ekranu ekwipunku
i naciśnij 4. Postać wyciąga zapaloną pochodnię. Chowasz też klawiszem 4.

Tak zrobiłem ale pochodnia dalej nie ma płomienia ale daje światło. Po jej schowaniu wyraźnie jest ciemniej i zanikają cienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 21:06, zolenderek napisał:

> > Pochodnia wyciągana z ekwipunku nie pali się. Na screenach widać zapaloną,
czy trzeba
>
> > ją w jakiś sposób zapalać?

Pochodnia wyciągana z ekwipunku nie pali się. Na screenach widać zapaloną, czy trzeba ją w jakiś sposób zapalać?
Może przyda sie komuś moje doświadczenie. Już wszystko O.K. wszystko co trzeba pali się a przy okazji twarz bohatera przestała byc kredowo biała a grafika znacznie się poprawiła. Dlaczego? Sam nie wiem, próbowałem naprawić opisaną sytuację grzebiąc w panelu INVIDIA ale tylko pogarszałem tym sprawę, chcąc wrócić do stanu pierwotnego kliknąłem "ustawienia fabryczne" i nastało światło, grafika "cud, miód"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy uruchamiam grę , pojawia się czarny ekran i komunikat
"Program Two Worlds II przestał działać ...". Spełniam wszystkie wymagania zalecane. Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować