Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Two Worlds II

529 postów w tym temacie

Hmm kupiłem ostatnio w promocji na Steamie i w sumie gra od strony technicznej miejscami ciekawa (kombinowane czary, alchemia itd.), ale fabularnie niezbyt interesująca. Brak wyrazistych postaci to największy problem. Swoją drogą jazda konna to porażka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest problem tej gry, bo mogłaby być naprawdę fajna gdyby nie ten brak wyrazistości. Świat wydaje mi się jakby bez tej "duszy", miasta, choć są pełne, wydają się puste, postacie są takie sobie (w większości słabe). Niektóre misje są jako takie fajne. No i dochodząc teraz do jazdy konnej, odrzuć ją :) Nie warto męczyć się z tą pokraką, a żeby coś zabić i tak musisz schodzić z konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może powiedzieć ile mniej więcej trwa dodatek (Pirates of the Flying Fortess)?
Jak wrażenia w stosunku do podstawki? Lepszy, gorszy?

Pytam, bo od dziś jest promocja na muve.pl za 12,50 (Digital) i zastanawiam się nad kupnem.
http://sklep.muve.pl/digital/role-playing-rpg/two-worlds-ii-pirates-of-the-flying-fortress-pc-pl-digital/4090

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno krótkie pytanko - czy gra w wersji pudełkowej działa bez płyty?

I czy mając klucz da się ją pobrać, czy trzeba instalować z płytki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy przeciwnicy levelująpoziomami razem z głównym bohaterem tak jak w dragon age II czy jest normalnie czyli szczur jest łatwy do pokonania od poczatku do konca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Two Worlds II: Pirates of The Flying Fortress - dodatek zakupiony oraz aktywowany. Mam pytanie - czy aby zagrać w to DLC należy tylko i wyłącznie wybrać kampanię PofTFF z głównego menu po wyborze nowej gry. Czy można spotkać jakąś postać grając Two Worlds II, która aktywuje nową przygodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał problem z kodem bonusowym w grze i wie jak go rozwiązać? Kupiłem właśnie na gogu TW2 i dostałem mailem kod na dodatkowy przedmiot. Niestety, wpisywanie kodu nic nie daje, a właściwie daje tylko komunikat o jego nieprawidłowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję temat, ale nie ma przecież sensu tworzyć nowego ;)
Miał ktoś z forumowiczów problem z losowymi wywaleniami gry do pulpitu z komunikatem o zakończeniu działania programu? Mam Steamową wersj Two Worlds II.

Parametry PC:
i7 2.8 GHz, 12 GB RAM, GTX 750 2 GB, Windows 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również odkopuję z powodu premiery dodatku. Ku przestrodze. Kupiłem go za 30zł i żałuję każdej złotówki. Nie ma najmniejszego startu do przyzwoitej podstawki i jeszcze lepszego dodatku z piratami. Chyba nie został już nikt ze starej ekipy Reality Pump, bo to co teraz tworzą to dramat. DLC jest złe od początku do końca. Słaba fabuła, oklepane zadania, mnóstwo błędów, dramatycznie złe animacje i voice acting, urwane dźwięki. 

Jeśli chcecie rzucić okiem to poniżej pierwsze 20 min gry:

Mikrotransakcje to nieśmieszny żart. Zwłaszcza, że gra to totalny samograj.

DLC ma tylko angielską i niemiecką wersję językową. Aby działo poprawnie trzeba mieć całość w jednym z wymienionych wyżej języków. Bez tego cała gra się sypie, nie ma tekstu (zostają placeholdery tylko). Kpina. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować