Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Two Worlds II

529 postów w tym temacie

Jaki jest maksymalny poziom w grze? Czy dobrze zrobiono wioskę w multi? Przyznam się szczerze, że grę kupowałbym tylko dla niej... no dobra, dla stworzenia uber pro maga też :> Jak więc zrobiono klasę magiczną? Przyzwoita, czy raczej nie warta zachodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem grę i jak na razie bardzo mi się podoba, DUŻO BARDZIEJ NIŻ GOTHIC. Ale mam kilka pytań:
1. Czy w grze jest jakiś romans?
2. Czy można mieć własny dom?
3. Czy świat jest otwarty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 16:07, lis_23 napisał:

Hack n'' slash, który oceniany jako RPG by się nie utrzymał? Świetnie, nie lubię RPG:)

Dnia 20.11.2010 o 16:07, lis_23 napisał:

ja grę zakupiłem wczoraj :P

Ja się przymierzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 19:30, Shelazar napisał:

1. Czy w grze jest jakiś romans?
2. Czy można mieć własny dom?
3. Czy świat jest otwarty?

Gram co prawda bardzo krótko, ale już na początku mogę stwierdzić że:
1.Romans się zapowiada, nie wiem jak dalej:P
2.Własny pokoik z kuferkiem jest już dostępny w prologu.
3.Tak ,świat jest otwarty, można skakać po skałach, pływać,nie ma żadnych niewidzialnych ścian.
Jak na razie gra się zacnie, fajny crafting i odzysk materiałów.Poziom trudności całkiem spory,na średnim już nieraz zebrałem baty na dwa hity od Gromów.Trzeba często pomyśleć i pokombinować ,co mi się akurat zdecydowanie podoba.Zobaczymy jak będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 17:25, hammerfall87 napisał:

Zastanawiam po co twórcy dali umiejętności zabójcy typu cios w plecy czy skradanie skoro
w 90 procentach one sa nie przydatne


Nie wiem czemu tak sądzisz
Dla mnie to czasami na serio pomaga gdy masz do zlikwidowania jakąś grupkę i jak juz 1 ubijesz to będzie ci lżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem nie długo ale od początku mi sie gra spodobała , grafika bardzo ładna i tylko grac dłużej zachwycając sie ta gra.
Tylko nie rozumiem dlaczego CD-Action dało tylko 8 czyżby bało sie ze dając większa zaszkodzi Wiedźminowi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 18:48, miki00749 napisał:

> Zastanawiam po co twórcy dali umiejętności zabójcy typu cios w plecy czy skradanie
skoro
> w 90 procentach one sa nie przydatne

Nie wiem czemu tak sądzisz
Dla mnie to czasami na serio pomaga gdy masz do zlikwidowania jakąś grupkę i jak juz
1 ubijesz to będzie ci lżej


sam napisales czasami,bo w tej grze zabawa w asasyna zostala potraktowana po macoszemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 19:27, karolekx23x napisał:

Tylko nie rozumiem dlaczego CD-Action dało tylko 8


Two Worlds II na 8/10 zostało ocenione na stronie internetowej CDA, a w piśmie ta ocena może być inna. A jaka tego na razie nie wiadomo, bo premiera nowego numeru będzie miała miejsce dopiero we wtorek.

>czyżby bało sie ze dając większa zaszkodzi

Dnia 21.11.2010 o 19:27, karolekx23x napisał:

Wiedźminowi ?


Ja już dzisiaj mogę powiedzieć, że Wiedźmin 2 w CDA na 99% mniej niż 9/10 (a pewnie będzie jeszcze więcej) i znaczka jakości nie dostanie znając ich podejście do tej gry, po prostu świata poza Wiedźminem nie widzą. Już zresztą wszystko ruszyło, bo już mamy plakaty (a już wcześniej mieliśmy m.in. okładkę na płytę na której to znajdował się tylko głupi trailer z W2) w piśmie a to zapewne dopiero początek "atrakcji".
Ciekawi mnie tylko dlaczego większość serwisów się tak ociąga z recenzją tej gry, bo ani na golu ani tutaj jej jeszcze nie ma :| Z Wiedźminem 2 na pewno tak się czaić nie będą :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Główną wada był dla nich interfejs i fabuła, ale możliwe, że jeśli w gazecie będzie ktoś, komu interfejs i fabuła ujdzie, a doceni potęge craftingu, to ocena może być wyższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to jest strasznie dziwne, zwłaszcza, że mimo kilku wad, gra moim zdaniem (a chyba nie tylko moim, bo wielu osobom się podoba tak jak mi) jest naprawdę świetna... wszystkie recenzje pojawiają się zazwyczaj bardzo szybko, a tu ponad tydzień od premiery i recenzji prawie nie ma... Pomijam fakt, że wiele serwisów (w tym CDA) dzień premiery przemilczało, podczas kiedy w przypadku innych gier najczęściej się pojawia jjakaś notka o premierze (a co bardzeij dziwi, że to przecież polska gra)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ano dziwna. Dziwnym zbiegiem okoliczności wszystko się dzieje w czasie kiedy to ruszył pre-order na Wiedźmina 2.
Co do braku recenzji to tak wygląda jakby wszyscy nagle zaczęli szukać wad na siłę w tej produkcji i chcieli grę ocenić na chłodno. Zrozumiałbym to jednak gdyby pod tym względem byto konsekwentnym i tak się wstrzymywano w przypadku każdej gry, ale tak przecież nie jest, bo zwykle każdy chce być pierwszy. W tym przypadku jednak nikomu się jakoś nie spieszy. Recenzja nowego Need For Speeda pojawiła się na golu już w dniu premiery. Ja wiem że to jest inny gatunek ale mimo wszystko. Poza tym od premiery Two Worlds 2 minął już ponad tydzień i jakoś nie chce mi sie wierzyć żeby w tym czasie jeszcze nie zdołali się z nią uporać.

Peter44 --->

>Główną wada był dla nich interfejs

Interfejs też mi się szczerze mówiąc niezbyt podoba jak tak patrze na te wszystkie screeny. Jest jakby za duży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 00:27, dave03 napisał:

Ano dziwna. Dziwnym zbiegiem okoliczności wszystko się dzieje w czasie kiedy to ruszył
pre-order na Wiedźmina 2.


No cóż, mamy swojego rodzimego potwora marketingu, który najwyraźniej inne tytuły ma pozjadać. Jak na razie jest to tylko zepchnięcie innych gier w medialny cień i to tak skuteczne, że aż niesmaczne. Jeżeli jakość Wiedźmina 2 będzie proporcjonalna do ilości poświęconego grze miejsca na rozmaitych serwisach, to mamy grę wszechczasów, której ja jeszcze przed premierą mam powyżej uszu, a sensacyjne doniesienia na wszystkich stronach dotyczące np wyglądu kucyka u "growego" Geralta, działają wręcz przeczyszczająco. Co przy takim reklamowym olbrzymie może TW2? Być ok grą i zainteresować niezbyt wielkie grono graczy, którym udało się przebić przez wiedźminowo-informacyjną barykadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować