Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Two Worlds II

529 postów w tym temacie

Mam pytanko zacząłem grę i mam misje znaleźć źródło wody , znalazłem i muszę oczyścić od nieprzyjaciół .

Ich jest wielu i po kilku ciosach padam , są trudni , jak z nimi sobie poradzić?
Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 15:06, gumisfajnymis napisał:

Mam pytanko zacząłem grę i mam misje znaleźć źródło wody , znalazłem i muszę oczyścić
od nieprzyjaciół .

Ich jest wielu i po kilku ciosach padam , są trudni , jak z nimi sobie poradzić?
Pomóżcie


Odłożyć zadanie na zaś ... o ile dobrze pamiętam, to jest tam tylko parę Varnów ? Nabij doświadczenia, punktów umiejętności i wróć za jakiś czas, jak będziesz miał mocniejszą postać. A może po prostu masz licho rozdysponowane punkty doświadczenia? Przez co postać masz słabiutką :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w grobowcu kapłana Narmera jak pokonac przeciwników bo jest ich bardzo wielu i jak uciekam dalej to leci do mnie 4 z 2 bym sobie poradził ale nie z 5-6 od razu ? Jest jakiś sposób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 22:05, gumisfajnymis napisał:

Jestem w grobowcu kapłana Narmera jak pokonac przeciwników bo jest ich bardzo wielu
i jak uciekam dalej to leci do mnie 4 z 2 bym sobie poradził ale nie z 5-6 od razu ?
Jest jakiś sposób ?

Wybacz taki offtop: a nie lepiej podpakować postać i wtedy wrócić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gdzieś w internecie jest może recenzja wersji na x360? Interesowałaby mnie z tego powodu że ponoć nieźle się sprzedaje jak na Polską produkcję i ma dość dobrą opinię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z 6 grobowcem. Doszedłem do komnaty głównej, wybiłem w pień wszystkie mumie. Gdy podszedłem do sarkofagu ten był pusty :( Przeszukałem ciała leżących ludzkich zwłok ale nie znalazłem informacji na temat 7 grobowca. Krzątając się po korytarzach natrafiłem na 2 obywateli, jednakże nie ma opcji by zamienić z nimi nawet słowa :-/ Tak więc nie wiem skąd wziąć info na temat kolejnego grobowca.

EDIT://

Od razu po napisaniu posta uruchomiłem grę. Wczytałem save i ruszyłem po przez korytarze.

Spoiler

Za 2 zakrętem spotkałem osobnika o imieniu Dave Szpadel. On mi wskazał drogę do 7 grobowca :D

A wczoraj chyba z godzinę błądziłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją Stopnie na Wieżę , jestem w tej kopalni i nie moge otworzyc dzwi która prowadzi to Wiezy , jak to zrobic z kazdej strony jest zablokowane ?

Jak przejsc tą misje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś zrecenzować tryb multi?^^ W szczególności zależy mi na DM i tym ze zbieraniem kryształu. Wioskę i coopa widziałem na youtubie i jeszcze bardziej zachęcają do zakupu gry.:) I tak btw trudno jest znaleźć kogoś do gry czy w miarę dużo osób gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 15:06, gumisfajnymis napisał:

Mam problem w grze mam umiejetność rozkładania pułapek a nie moge ich rozkładać , czyli
sidła , bomby .
Czyżby jakiś błąd w grze


niektóre pułapki wymagają określonego poziomu tych umiejętności, musisz prawdopodobnie zainwestować parę punktów i bedzie ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 16:12, Marcin08 napisał:

> Mam problem w grze mam umiejetność rozkładania pułapek a nie moge ich rozkładać
, czyli
> sidła , bomby .
> Czyżby jakiś błąd w grze

niektóre pułapki wymagają określonego poziomu tych umiejętności, musisz prawdopodobnie
zainwestować parę punktów i bedzie ok...


Sa odblokowane a te co wymagają to zawsze pod nimi pisze " wymaga poziomu np.3 " wybieram sobie i naet to szybkiego wyboru naciskam i nic sidła i bomby nie moge rozłozyc.
Mam umiejetność rozwinieta do 3 a miałem te które wymagały 2 i 3 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w końcu wygląda sprawa tej największej wyspy w grze? Czy mogę wejść na serwer multi i sobie na luzie samodzielnie wykonać questy tam, pozwiedzać ją itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=55598

Two Worlds II zaliczył pierwszy milion. Bardzo miła wiadomość, zwłaszcza gdy porównamy ilość dostępnych o grze materiałów z wielkim natłokiem rozmaitości dotyczącących Wiedźmina, czyli innego polskiego milionowego tytułu. O TW w sumie było zupełie cicho, a ty taka niespodzianka i żaden TSUD nie był potrzebny. Tylko pogratulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z uruchomieniem gry - fotki

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH
Nazwa aplikacji: TwoWorlds2.exe
Wersja aplikacji: 1.0.1.0
Sygnatura czasowa aplikacji: 4ce3e405
Nazwa modułu z błędem: TwoWorlds2.exe
Wersja modułu z błędem: 1.0.1.0
Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4ce3e405
Kod wyjątku: c0000005
Przesunięcie wyjątku: 006ca9ea
Wersja systemu operacyjnego: 6.0.6002.2.2.0.256.1
Identyfikator ustawień regionalnych: 1045
Dodatkowe informacje 1: fd00
Dodatkowe informacje 2: ea6f5fe8924aaa756324d57f87834160
Dodatkowe informacje 3: fd00
Dodatkowe informacje 4: ea6f5fe8924aaa756324d57f87834160

co mogę z tym zrobić?

20101214020919

20101214020926

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować