Zaloguj się, aby obserwować  
Albii

Two Worlds II

529 postów w tym temacie

Czasami to ręce opadają. Zamówiłem preordera ale gdy okazało się, że gra przyjedzie do mnie w dniu premiery to zrezygnowałem. Stwierdziłem, że wpadnie po nią do empiku w czasie pracy - będzie szybciej, a tu nagle została wysłana dzisiaj z dostawą na jutro. No i pozamiatane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też wysłali paczkę :D mam nadzieję że gra będzie grywalna, a nie jak jedynka dopiero po kilku patchach, bądźmy dobrej myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 10:13, gumisfajnymis napisał:

Wczoraj premiera po za granicami Polski.
I co jest żadnego artykułu , nowinek , nikogo nie interesuje jak Europa i Świat ocenili
polska produkcje ?

Też to zauważyłem,żadnego info na gramie,nie było w dziale "wkrótce premiera" itp. Jest juz w jakichś sklepach,np. empik? Jakoś tak utajniono wszelkie info o premierze,naprawdę dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"CD Projekt informuje, że z przyczyn niezależnych od wydawcy Edycja Kolekcjonerska gry „Two Worlds II" nie będzie dostępna na polskim rynku."

info ze strony cdprojekt.pl

śmiać się czy płakać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 10:59, Maximo napisał:

Też to zauważyłem,żadnego info na gramie,nie było w dziale "wkrótce premiera" itp. Jest
juz w jakichś sklepach,np. empik? Jakoś tak utajniono wszelkie info o premierze,naprawdę
dziwne.


Bo to przecież tradycja taka. O Two Worlds także było cicho jak makiem zasiał i tylko osoby, które same postanowiły poszukać materiałów o grze, mogły dowiedzieć się o premierze. Przypadkowe wpadnięcie na jakąś reklamę lub obszerniejszy materiał o TW, było wykluczone.

------>Jagged
Śmiać się i nie kupować żadnej wersji gry. To jedyny sposób wpłynięcia na wydawcę, aby potraktował klienta poważnie. Innego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2010 o 11:03, karolekx23x napisał:

Na stronie CDP jest zła wiadomość z przyczyn nieznanych EK nie ukaze się , ale wielka
plama jest , Ci co mieli miec EK nie zobaczą.

W sklepie gramu jest EK z pzresuniętą na 18-go premierą... standard dzisiaj dostępny ,już nic nie rozumiem. I tak wezmę standardową edycję,ale jeśli to prawda to blamaż i niepojęta sytuacja.Ktoś powinien wbić na to forum zielonym tekstem , i jakoś ludziom to wyjaśnić .Gdzie spece od PR,reklamy i innych manipulacji...no chyba że to taka taktyka karkołomna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to śmiech an sali , przesuniecie EK o 6 dni a potem wycofanie jej całkiem , zrobienie graczy w konia, brak szacunku.
Żadnego wyjaśnienia , ale sie zawiodłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować