• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
BigButcher

Playstation- Emulatory, Problemy

Pytanie

Witam poszykuje dobreg Emulatora do PS1. Otórz mam jednego tylko że jego problemem jest to iż moge na nim ottwarzac gre (Soul Blade) w bardzo nieładej grafice a do tego czasem mi z gry wychodzi.
Grafika ta mam najwyżej 256 kolorów, niema połowy tekstór,a wszystko jest kwadratowe, Dźwięk też jest nienajlepszy. Wnioskuje z tąd że coś jest nietak bo widziałem gierke na PS1 to działała bardzo ładnie a tu na kompie takie problemy :(

Czy ktoś zna jakiś pożądny Emulator oraz linka do niego ??? Prosze o pomoc i z góry dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

25 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

ostatni jaki probowalem to byl bleem... dawnooo temu. spisywal sie bardzo dobrze... niestety jak gralem w gran turismo to mo rozsadzilo plytke w napedzie i od tego czasu nie wkladam czarnych plytek do pc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.03.2006 o 18:52, penny napisał:

ostatni jaki probowalem to byl bleem... dawnooo temu. spisywal sie bardzo dobrze... niestety
jak gralem w gran turismo to mo rozsadzilo plytke w napedzie i od tego czasu nie wkladam czarnych
plytek do pc :/


Moja rada:
Rób Obrazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.03.2006 o 19:03, Child of Pain napisał:

Jest legalne jezeli posiadasz orginalny nośnik z grą,a nie rom z grą!!


To po co w takim razie jest ta cała zabawa aby next-geny były wstecznie kompatybilne z current-genami? W takim przypadku pracowanie nad taką zgodnością byłoby tylko stratą nakładów sił i pieniędzy. Przecież po kilku latach każdy by sobie załatwił emulator, kupił grę, zaoszczędzając kilkaset złotych na konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.03.2006 o 19:03, Child of Pain napisał:

Jest legalne jezeli posiadasz orginalny nośnik z grą,a nie rom z grą!!

ale musisz jeszcze miec rom samej konsoli. a to juz jest kwestia dyskusyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.03.2006 o 19:38, shinian napisał:

> Jest legalne jezeli posiadasz orginalny nośnik z grą,a nie rom z grą!!

To po co w takim razie jest ta cała zabawa aby next-geny były wstecznie kompatybilne z current-genami?
W takim przypadku pracowanie nad taką zgodnością byłoby tylko stratą nakładów sił i pieniędzy.
Przecież po kilku latach każdy by sobie załatwił emulator, kupił grę, zaoszczędzając kilkaset
złotych na konsoli.



Spójrz na to z perspektywy ludzi, którzy nie mają blaszaków. Po to właśnie jest kompatybilność z poprzednimi "wersjami" konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czołem, wykorzystam ten temat bo mam pewien problem...

Mam konsolę psx, ale swoje lata już ma i laser już nie ten co dawniej, więc postanowiłem ściągnąć jakiś emulator. Padło na ePSXe - i wszystko pięknie działa, tylko nie wiem jak go skonfigurować, żeby gry obsługujące mysz (np. Alien Resurrection) działały z myszą. Trochę niewygodnie jest celować wciskając 5 przycisków na klawiszach naraz.;) Zna się ktoś na tym emulatorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam mam prośbę!!
otóż moja ciocia kupiła mi grę,co się okazało jest to gra na ps2!!!.
Ja nie mam ps2,czy moglibyście mi dać linka gdzie można pobrać emulator.
Jest to gra Naruto Ultimate ninja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pożyczyłem playstation 1 i kilka gierek , ale żadna nie działa włącza się "menu" i pisze memory card a obok cd disk czy jakoś tak i żadna gra sie nie chce włączyć!HEEELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.06.2007 o 10:15, ufo344 napisał:

Witam mam prośbę!!
otóż moja ciocia kupiła mi grę,co się okazało jest to gra na ps2!!!.
Ja nie mam ps2,czy moglibyście mi dać linka gdzie można pobrać emulator.
Jest to gra Naruto Ultimate ninja.


http://www.psemu.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.03.2006 o 18:38, BigButcher napisał:

Witam poszykuje dobreg Emulatora do PS1. Otórz mam jednego tylko że jego problemem jest to
iż moge na nim ottwarzac gre (Soul Blade) w bardzo nieładej grafice a do tego czasem mi z gry
wychodzi.
Grafika ta mam najwyżej 256 kolorów, niema połowy tekstór,a wszystko jest kwadratowe, Dźwięk
też jest nienajlepszy. Wnioskuje z tąd że coś jest nietak bo widziałem gierke na PS1 to działała
bardzo ładnie a tu na kompie takie problemy :(

Czy ktoś zna jakiś pożądny Emulator oraz linka do niego ??? Prosze o pomoc i z góry dzięki...


ePSXe jest świetnym emulatorem. Sam mogę go polecić, gdyż go używałem. Na temat konfiguracji polecam lekturkę:
http://www.psxdev-pl.yoyo.pl/index.php?id=psx/emu/art-epsxe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.06.2007 o 10:41, ufo344 napisał:

wyłącza mi się gra w obydwu emulatorach co mam zrobić? (Naruto Ultimate ninja

widocznie emulator nieobsługuje tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pewnie nigdy nie doczekam się odpowiedzi, ale spróbuję :P

Otóż ostatnimi czasy postanowiłem sobieo odświeżyć kilka ulubionych gierek z PSOne, z tym że korzystając z emulatora na PC (ePSXe 1.60). Pytanie tylko, czy istnieje sposób/urządzenie pozwalający na skonwertowanie plików z save''ami z gier z PC na konsole? Tak żebym mógł np kontynuować grę rozpoczętą w emulatorze, ale już na konsoli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.10.2007 o 15:06, Blackhand napisał:

Skoro istnieje coś takiego:
http://www.raphnet.net/electronique/psx_cardmgr/psx_cardmgr_en.php
to pewnie istnieje też urządzenie działające w drugą stronę :).


No tak, tylko taki MacGyver to ze mnie nie jest ;) Miałem nadzieję, że istnieje takie urządzenie lub programik + kabelek i że jest ogólno dostępne. Nawet kiedyś mi się gdzieśt o uszy obiło, że coś takiego istnieje (pisano tam chyba właśnie o ściąganiu save''ów z netu i wykorzystywaniu ich potem na konsoli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować