Zaloguj się, aby obserwować  
MnicheX

Red Dragon - Gra Online

98 postów w tym temacie

Chciałbym wam polecić fajną grę przez neta. Nazywa się Red Dragon
W tej grze zarządzasz swoim księstwem/królestwem. Księstwa mogą dysponować nie tylko armią, ale i potężną magią i przebiegłymi złodziejami. Można powiedzieć o tej grze, że jest bezpłatna (wtedy ma się tylko jedno księstwo) lub płatna (wtedy można posiadać nawet 17 księstw)

Polecam tą grę!
A oto link do tej gry: http://rd.gry.ztpnet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o widzę że nie ma zbyt dużego zainteresowania tym tematem, a szkoda bo gra jest naprawdę super
tak jak kolega wspomniał gra jest darmowa, moża mieć wojsko, złodziei i potężnych magów, ale samemu nic się nie zdziała, dlatego trzeba grać w koalicji. Gra jest trudna i dopiero po paru wojnach można tak naprawdę czegoś się nauczyć. Na forum można znaleźć dużo topiców z pomocą dla początkujących graczy. Na grę nie trzeba tak naprawdę dużo czasu dziennie(o ile jest się klikaczem :p) wystarczy nawet kilka minut jeśli jest sim - okres bez wojny, a w czasie wojny trochę więcej czasu jest potrzebne ale jak się jest doświadczonym graczem to naprawdę też to krótko schodzi. Gra jest bezpłatna, chyba że się ma 2 lub więcej gubów, i co bardzo ważne tu nie ma czegoś takiego jak w innych tego typu grach czyli ktoś daje płaci ileśtam kasy i ma łatwiejszy rozwój itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 12:28, siwymaster napisał:

o widzę że nie ma zbyt dużego zainteresowania tym tematem, a szkoda bo gra jest naprawdę super
tak jak kolega wspomniał gra jest darmowa, moża mieć wojsko, złodziei i potężnych magów, ale
samemu nic się nie zdziała, dlatego trzeba grać w koalicji. Gra jest trudna i dopiero po paru
wojnach można tak naprawdę czegoś się nauczyć. Na forum można znaleźć dużo topiców z pomocą
dla początkujących graczy. Na grę nie trzeba tak naprawdę dużo czasu dziennie(o ile jest się
klikaczem :p) wystarczy nawet kilka minut jeśli jest sim - okres bez wojny, a w czasie wojny
trochę więcej czasu jest potrzebne ale jak się jest doświadczonym graczem to naprawdę też to
krótko schodzi. Gra jest bezpłatna, chyba że się ma 2 lub więcej gubów, i co bardzo ważne tu
nie ma czegoś takiego jak w innych tego typu grach czyli ktoś daje płaci ileśtam kasy i ma
łatwiejszy rozwój itp itd


No chyba że się jest Gd ;) Mi czasem schodziło ze 4h dziennie (czasami nawet więcej) w czasie wojny. Ale gra jest rzeczywiście godna polecenia , szczególnie że znowu jest bezpłatna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 10:15, Konrades napisał:

Czy słyszeliście o czymś takim jak zakrzywiacz czasu?? Jak tak to jak go zrobić?

Hmm... Wiem tylko, że są w specach dwie wieże czasu i żeby je mieć musisz budować odpowiednie budymnki "niższego poziomu"...

Ps. Czy na forum czeka PM-ka ode mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 12:57, minimysz napisał:

Hmm...

Mnie doszły plotki że można zrobić zakrzywienie czasu (czy jakoś takoś) polega ono na tym że w 10 dni jak spełniach jakieś warunki dostajesz 100 tur do wykorzystania jedno razowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 19:15, minimysz napisał:

Nie znam czegoś takiego. Popytam chlopaków :)

Zauważyłem Lady że jesteś moderatorem :) na tamtym forum. A jak twoje królestwo się nazywa bo nie mogę bo znaleźć ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 19:59, Konrades napisał:

Zauważyłem Lady że jesteś moderatorem :) na tamtym forum.

Do niedawna moderowałam tylko mekkę spamerów, ale awansowałam i mam uprawnienia na całe forum już :)

Dnia 11.02.2007 o 19:59, Konrades napisał:

A jak twoje królestwo się nazywa bo nie mogę bo znaleźć ;(

Engaddi. A Twoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, pare ładnych lat temu byłem w paru dobrych koalicjach które startowały do wybudowania tego najwazniejszego specjala. Ale dobiliśmy chyba tylko do 76% i koniec ery nastał. Założyłem dzisiaj konto i sobie troche popykam, tak czy siak zasad już wogóle nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 20:25, minimysz napisał:

Engaddi. A Twoje?

Mój to "Lud Pustyni" :) Gratulacje awansu. Ale lekko się gubię na tamtym forum - muszę chwile tam posiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 21:06, Konrades napisał:

Gratulacje awansu.

Dziękuję :0

Dnia 11.02.2007 o 21:06, Konrades napisał:

Ale lekko się gubię na tamtym forum - muszę chwile tam posiedzieć :)

Red Dragon - gra -> Akademia Wojskowa a wewnątrz Twierdza Ludzi - tam przede wszystkim powinieneś dłużej posiedzieć. W wolnej chwili zapraszam oczywiście na mekkę :)

Mistic
Część dawnych zasad jest już nieaktualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać w Dragona... i jestem zadowolony - polecam choćby po to żeby spróbować !

PS : może przydałby się newbie grający nekromantami do kolalcji ? :D (dane kontaktowe na gramsajcie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 07:16, Konrades napisał:

I jak znalazłaś coś na temat zakrzywienia czasu??

Chwilowo nie. Brakuje mi jeszcze trochę do 8000 ziemi i odblokowania nauki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2007 o 08:13, minimysz napisał:

Chwilowo nie. Brakuje mi jeszcze trochę do 8000 ziemi i odblokowania nauki :(

No ja po dzisiejszym mam 6000 ziemi i postanowiłem jutro już dojść do 8000 - pytanie czy mi się uda :) powiedź mi co najlepiej inwestować w budynkach specjalnych?? Ja na razie mam takie: Kopalnia złota, Zajazd u Czerwonego Smoka, Smoczy mur, Ratusz, Namiot sztabowy, Świątynia bogactwa autora, Komando, Rezydencja generała, Łaźnia miejska, Tajemnica tworzywa, Ołtarz Inicjacji, Soczewka magiczna, Skrzyżowanie szlaków handlowych. Teraz buduje System Jaskiń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To masz więcej ziemi ode mnie. Z budynków specjalnych mam: Kopalnia złota, Zajazd u Czerwonego Smoka, Smoczy mur, Ratusz, Namiot sztabowy, Świątynia bogactwa autora, Komando, Rezydencja generała, Renowacja broni, Łaźnia miejska, Tajemnica tworzywa, Ołtarz Inicjacji, Soczewka magiczna, Skrzyżowanie szlaków handlowych. Buduję Gildię złodziei. Staram się szybko dotrzeć do wież czasu, a pojemnością domów zajmę się później. Nie wiem, na ile ta metoda jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować