Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Borderlands wysłane na pewną śmierć?

24 postów w tym temacie

Ahahaha, znowu pan "analytyk"? Niech on zmieni branżę, bo po bzdurach typu "Microsoft odsunie się od gier na pc" teraz przychodzi z kolejną. Ja tam stawiam na to, że Borderlands będzie kolejnym w tym roku zaskoczeniem - po Batmanie - i ogromną niespodzianką, która zaowocuje nominacją do tytułu gry roku 2009. Jeśli miałbym cokolwiek przewidywać, to przewidziałbym, że to MW2 okaże się znacznie mniejszym sukcesem, niż wydaje się to jego twórcom, a Borderlands stworzy nowy gatunek. Może i nie będzie miał takiego sukcesu komercyjnego, ale wypadnie nad wyraz dobrze, a multi będzie miał co najmniej tak dobre - jeśli nie lepsze - jak MW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna analiza ? Grę kupią ci co chcą, data wydania ma akurat małe znaczenie. "Wysłać na śmierć" to trzeba newsroom gramu za poziom ich pracy. Bo takim informacjami tylko pokazujecie że nic nie robicie, choć metodę panów "Copyego&Pasta" macie opanowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Borderlands to jeden z hitów tego roku. Biorąc pod uwagę, że większość tytułów zostało poprzenoszonych na 2010(Dragon Age, AC2), a ostatni cyrk z MW2 zniechęcił wielu graczy, Borderlands ma naprawdę szansę na powodzenie. W końcu ja kupuję zaraz po premierze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie macie racji. To, że gra jest dobra wcale nie musi oznaczać, że dobrze się sprzeda - tak jak to było w przypadku Far Cry 2, Prince of Persia i naszego Call of Juarez. Wyczucie czasowe i marketingowe jest najważniejsze. Oby Id nie zrobiło tego samego błędu z Rage''em i nie pchało się w okres świąteczny. Ubisoft przesuwając premiery Splinter Cell i Assasins Creed dobrze wie co robi.
Szkoda tej gry. Przepadnie wśród innych, większych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 13:07, Morgahn napisał:

Grę kupią ci co chcą, data wydania ma akurat małe znaczenie.

Widzisz - nie. Maniacy kupują to co chcą. Większość kupuje to co jest na półce i jeśli jest wybór wybierają produkt pewniejszy, markowy... Tak jest z wszystkim co można dostać w sklepie. Kupujesz to co jest chyba, że jesteś akurat jednym z maniaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten analityk mówi same bzdury. Gra jest nowa, ma potencjał i nie jest odgrzewanym kotletem jak reszta np. MW2 czy L4D2. Wystarczy mi też, że na Gamezilla wychwalali grę (pan zooltar), a nie jakiś zabawnych analityków. Ja na pewno zastanowię się nad kupnem Borderlands niż np. MW2:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan Pachter ma rację,dużo osób już wcześniej napaliło się na produkcje typu COD,Dragona,chociaż jest trochę wcześniej premiera,ale takie premiery mogą być zasłonom dymną dla graczy.Oczywiście musieli wpierdzielić to MW2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam od razu kupuje Borderlands jak tylko pojawi się w sklepach.Gierka wygląda niesamowicie.Jest z lekka podobny do Fallout 3,który przypadł mi do gustu,tylko tu będzie więcej strzelania.MW2 też na pewno kupię tylko trochę później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 13:52, igor8472 napisał:

Albo skończy jak Fuel...

FUEL skończył, jak skończył, bo był po prostu słabiutki. Dobrze, że było demo, bo jeszcze bym nieopatrznie zakupił to tałatajstwo.
Borerland zakupie na pewno. Szkoda tylko, że jak zwykle, premiera w Polsce jest opóźniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 13:22, Kirabaxior napisał:

Borderlands to jeden z hitów tego roku. Biorąc pod uwagę, że większość tytułów zostało
poprzenoszonych na 2010(Dragon Age, AC2)(...)


DA będzie miał premierę 6 listopada tego roku.
To tak dla uściślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 15:42, Nvaier napisał:

> Borderlands to jeden z hitów tego roku. Biorąc pod uwagę, że większość tytułów zostało

> poprzenoszonych na 2010(Dragon Age, AC2)(...)

DA będzie miał premierę 6 listopada tego roku.
To tak dla uściślenia.

Może, może, ale coś podczas czytania CDA obiło mi się o uszy(wzrok?)że premierę przełożono na 1szy kwartał 010 ze względu na konwersję na konsolę, czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak tak ja bym wypuścił borderlands 1 października :D ... co jak co ale konkurencja moim zdaniem jest słaba bo nie widze aby podobne do borderlands gry wychodziły w tym samym czasie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2009 o 16:03, Kirabaxior napisał:

>
> DA będzie miał premierę 6 listopada tego roku.
> To tak dla uściślenia.
Może, może, ale coś podczas czytania CDA obiło mi się o uszy(wzrok?)że premierę przełożono
na 1szy kwartał 010 ze względu na konwersję na konsolę, czy coś.


Dragon Age na pewno wyjdzie o czasie,takiej machiny promocyjnej,już nie zatrzymają,a w Empiku jest już pre order na kolekcjonerkę - gra już miała opóźnienie ze względu na wersje konsolowe,bo pierwotnie miała wyjść na początku roku.
Borderlands na pewno zakupię,boję się tylko tego,jaka to będzie gra ... tzn.coś wyczytałem,ze ma to być gra nastawiona na multi,lub nawet MMO - jeśli tak i jeśli nie będzie singla,to ja dziękuję / nie cierpię multi / - wkurza też trochę Cenega z opóźnioną premierą,bo oprócz Borderlands,czekam też na Divinity 2: Ego Dracinis,a obie gry mają wspólną premierę.
A co do pana analityka; nie przewidział on,chyba że są też i tacy ludzie / jak ja /,którzy kupią i Borderlands i Dragon Age i MW 2 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 15:35, Enteriusz napisał:

FUEL skończył, jak skończył, bo był po prostu słabiutki.


Nie by słabiutki tylko co najwyżej kontrowersyjny. Mi jakoś się podobał, na xfire dowody :-). Podobna sytuacja z Far Cry 2 na który też wielu psioczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się dobrze i mam nadzieję że taka będzie. A co do sprzedaży to też nie powinny być złe ale faktycznie okres na nową markę nie jest najlepszy. Mam nadzieję że sprzedaż będzie jednak proporcjonalna do jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować