Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

6-godzinny single w MW2 broniony przez Bowlinga

174 postów w tym temacie

Dnia 20.10.2009 o 17:28, Karfein napisał:

Ja wolę grę krótką, ale doskonale skonstruowaną.

a ja wolę długie i równie dobrze skonstruowane. Bo obecnie doszliśmy do momentu, w którym FPSy na 15h są nazywane RPGami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2009 o 17:58, matthew87 napisał:

PS. liczba podpisów pod petycją przekroczyła właśnie 100 000. :)


Jak się podpisze 1.5 miliona ludzi to pogadamy.

Mnie osobiście SP w MW nie przypadł do gustu. Może i akcja jest, ale już o wiele ciekawszy był Turok, czy też The Darkness, albo Dead Space(14h), bądź Resident Evil (14h). Jak by nie patrzeć te 6h to strasznie mało ino 1/4 dnia :P Siadam o 10 godzinie do gry o 16 kończę SP, który na dodatek przy kolejnym podejściu będzie identyczny :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 17:41, Bartkula napisał:

O lol, wkrótce gry będą na 2 godzinki, a cena oczywiście ta sama

nie, nie ta sama. Nie zapominaj że Acti stwierdziło że gra będzie tak zajefajna że podnoszą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja was nie rozumiem, dla was liczy się długość a nie jakość? Mogę z czystym sercem powiedzieć, że MW to najlepszy singiel w jaki grałem. Też mówili że jest na 6 godzin (na wyższym poziomie trudności powiedziałbym że dochodzi do 8 godzin), ale jakoś bawiłem się przy nim genialnie. Wymieńcie niby jaka inna gra bije MW jakością rozgrywki? GTA IV? Klimat klimatem, ale wtórność jest obecna i o ile gra jest długa i bogata w rozgrywkę to nie ma takiej jakości, napięcia i ująłbym "błyskotliwości" MW. Jestem pewien, że MW2 będzie tak samo dobre jak część pierwsza, a jak wam mało grania to polecam multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2009 o 17:58, Lordpilot napisał:

ps. No to tyle - wracam do GTA IV.

no, tylko to mimo wszystko nieco inny gatunek, ale taki CoJ:BB? Niewiele dłuższy, bo ok 9h, ale przynajmniej da się przejść na w teorii dwa sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie no co do.... najpierw ze nie bedzie w multi prywatnych serwerow co jest BARDZO duzym minusem dla klanow i modow ktore zapewniaja jeszcze dluzsza zabawe...... to teraz jeszcze daja ze tylkpo 6h singla..... no bez jaj..... zaraz bedzie info ze cene musieli podniesc....

za brak prywatnych serwerow i tylko 6h gry powinni przynajmniej cene lekko obnizyc dla rekompensaty tym co singlem czy multi zyja (bo jednak Steam bedzie bardzo bolal bo wiadomo jak on dziala >__< )

teraz powaznie sie zastanawiam nad kupnem gierki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 18:29, AjKnowJu napisał:

Jak się podpisze 1.5 miliona ludzi to pogadamy.


1.5 miliona to ludzi kupiło CoDa na PC. Casual nie robi czy ma dedykowane serwery czy nie. Oni tego nie zauważą, będą się cieszyli, że nie dostają batów za każdym razem gdy wchodzą na serwer.
O CoDa "walczy" głównie scena. Również ta forfanowska. Ale niestety takich graczy jest mało w stosunku do reszty (tak samo jak graczy na PC w stosunku do konsol), więc i tak stoją na przegranej pozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 18:32, dark_master napisał:


> ps. No to tyle - wracam do GTA IV.
no, tylko to mimo wszystko nieco inny gatunek, ale taki CoJ:BB? Niewiele dłuższy, bo
ok 9h, ale przynajmniej da się przejść na w teorii dwa sposoby


No w zasadzie mnie na normalu zajął 7h. A ciekawy był. Tyle, że COD:MW2 ma być tak prze potężnie intensywny, że nie idzie się ino oderwać!! Akcja tu tam, brak czasu na przemyślenie czegokolwiek. Tu trzeba działać! - i koniec gry w ciągu jednego dnia.
Ja tam wole np. CoJ:BB, który zajął mi 7h, a się rozłożyło na calutki tydzień :P.

@Up - Dlatego te 100k jest strasznie marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie byłem fanem grania w trybie multiplayer, jakkolwiek super by on nie był (Modern Warfare chociażby), dlatego ucieszyłem się na wieść, że single MW2 będzie dłuższy. No, to żeśmy się nacieszyli... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba już nigdy nie kupię żadnej gry od IW zresztą nigdy nie kupiłem ale to co się dzieje to jawna kpina, to że jest 6 h intensywnej rozgrywki w singlu niczemu nie pomaga. Ludzie i tak to kupią bo niewiele wiedza i opierają się na głośności tytułu i na opini sprzedającego który nie powie ci o długości rozgrywki i różnego rodzaju ograniczeniach, jedynie ludzie trochę kumający co dzieje się na rynku wiedzą co i jak i temu się sprzeciwiają ale ta liczba jest zbyt niska by wywierać presję na producencie. Niech żyje alternatywa dla Modern Warfare 2!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż... "Jedynkę" przeszedłem na "hardnedzie" w ponad 6 godzin i powiem, że to jedno z najlepiej spędzonych 6 godzin w moim growyn życiu ;] Rozrywka była dla mnie tak intensywna, że poprostu nie wyobrażałem sobię żeby grać jeszcze dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak w to zagram jak nie ma xbox live a single 6 godzin to jaja. Jakoś GoW 2 miał super kampanię i na pewno dłuższą niż marne 6 godzin. Dla mnie to po prostu kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 18:51, mandragora1 napisał:

Chyba już nigdy nie kupię żadnej gry od IW zresztą nigdy nie kupiłem ale to co się dzieje
to jawna kpina, to że jest 6 h intensywnej rozgrywki w singlu niczemu nie pomaga. Ludzie
i tak to kupią bo niewiele wiedza i opierają się na głośności tytułu i na opini sprzedającego
który nie powie ci o długości rozgrywki i różnego rodzaju ograniczeniach, jedynie ludzie
trochę kumający co dzieje się na rynku wiedzą co i jak i temu się sprzeciwiają ale ta
liczba jest zbyt niska by wywierać presję na producencie. Niech żyje alternatywa dla
Modern Warfare 2!!!



Kpina to to co napisałeś w pierwszej linijce ;) Nie kupiłeś i nie kupisz? Masakra ;<


@matthew87

Ja wiem czy mało? CoD nie licząc WoWa jest ciągle najpopularniejszą i najbardziej "graną" grą na PC.
Na CB najwięcej klanów i graczy mają właśnie drabinki CoDa4.

I tak jak mówisz, MW wcale nie miał dłuższego SP...


I własne przemyślenie...Zwróćcie uwagę, że przez rok słyszeliśmy zapowiedzi jaki MW2 będzie fajny (i będzie i tak!), a teraz nagle ktoś wpadł pomysł z robieniem newsów, których nie można nazwać inaczej niż antyreklama...A większość graczy ulega manipulacji w obydwu przypadkach - najpierw się cieszą, a teraz narzekają. Posiadanie własnego zdania nie jest takie trudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym wy się podniecacie tak, "jedynkę" MW można na normalu (prawie bez zgonów) przejść w około 5 godzin i gra była wychwalana w niebogłosy. Tak więc jeśli to prawda, że w MW2 będzie 6 godzin zabawy w singlu to w czym problem? Co spodziewaliście się że po 5 godzinnym MW1 dostaniecie 20 godzinne MW2? Ogarnijcie się trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 18:31, Cveni napisał:

Ja was nie rozumiem, dla was liczy się długość a nie jakość? Mogę z czystym sercem powiedzieć,
że MW to najlepszy singiel w jaki grałem. Też mówili że jest na 6 godzin (na wyższym
poziomie trudności powiedziałbym że dochodzi do 8 godzin), ale jakoś bawiłem się przy
nim genialnie. Wymieńcie niby jaka inna gra bije MW jakością rozgrywki? GTA IV? Klimat
klimatem, ale wtórność jest obecna i o ile gra jest długa i bogata w rozgrywkę to nie
ma takiej jakości, napięcia i ująłbym "błyskotliwości" MW. Jestem pewien, że MW2 będzie
tak samo dobre jak część pierwsza, a jak wam mało grania to polecam multi.



Jasne, a Stalker? Klimatyczny i taki swojski, wiesz, że każdy może się wybić korzystając z twojej wierności, to jest dopiero gra. Gow2. Nie zna życia ten, kto nie ukatrupił paruset przeciwników dzięki Kratosowi (intensywność!). Gdyby się zastanowić, można znaleźć na kopy gier mających lepszego singla od Cod4, który był krótki i oskryptowany jak cholera, na to jeszcze wrogowie mający wallhacki na wyższych poziomach trudności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6 godzin kampanii to kpina z klienta. Jedynym wytłumaczeniem byłoby to, że takie 6-cio godzinne kampanie byłyby 3. Płacić kupę kasy za produkt z ograniczeniami wiekowymi i tylko na kilka godzin (nie wszyscy graja w multi), to czysta namowa do korzystania z piratów. Czy o to chodzi deweloperom i wydawcy? Coś ich kampania reklamowa idzie nie w tym kierunku i staje się antyreklamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 19:12, zawcia napisał:

@matthew87

Ja wiem czy mało? CoD nie licząc WoWa jest ciągle najpopularniejszą i najbardziej "graną"
grą na PC.
Na CB najwięcej klanów i graczy mają właśnie drabinki CoDa4.

I tak jak mówisz, MW wcale nie miał dłuższego SP...


Tylko spójrz na to to z drugiej strony. Cały CoD4 sprzedał się w 13-15 mln nakładzie. PC to 1/10 tego. Nawet jeżeli faktycznie te 100k ludzi anuluje swoje preordery to nam daje koło 6mln $ (oczywiście nie jest to całe 6 mln, bo część z tego trafia do sklepów, dystrybutorów, pokrycie kosztów produkcji, itp). A czym jest 6 mln przy 900 mln? IW olewa graczy PC. Wersji kolekcjonerskich nie ma. Ważniejszy jest casual, który mówi, że nie chce dostawać batów na multi (czyli daje nam to łatwy port z konsol, mimo że silnik szalenie się nie zmienił i w miarę łatwo można by wziąć obsługę serwerów z CoD4), ale tak można ich od siebie uzależnić (no bo przecież nie krótkim multi czy dostawaniem batów od lepszych od siebie). Beta (jeżeli była, nie mam siły już sprawdzać, tak tylko mi się obiło o uszy) była tylko na XBOXa (gdzie większość pracowników (z 402 na czele), moderatorów, etc z IW to fanboye właśnie xboxa). Ta gra jest robiona już tylko dla pieniędzy. Nikogo nie obchodzi zdanie lepszych graczy (ludzie z IW mają PCtowców za 4chanowych dzieciuchów i trolli, z powodu tej akcji, mimo że faktycznie trollowskich wypowiedzi było bardzo niewiele i to głównie spowodowane zaczepnymi wypowiedziami konsolowców).

EDIT:
Oni nie zarabiają na tym szalonej kasy. Kasa do nich płynie z konsol. Growy rynek PC przestaje kogokolwiek interesować (no może poza DICE które to swoim BF:BC2 ma zamiar zarobić trochę kosztem wpadki IW). Blizzard z WoWem co innego. Choćby mieli graczom tyłki podcierać aksamitnym materiałem, gdy Ci będę tłukli kolejne godziny grania (i przy okazji wydawali na to kolejne dolary) to jeżeli mają na tym więcej zarobić to to zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować