Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

6-godzinny single w MW2 broniony przez Bowlinga

174 postów w tym temacie

Kolejny powod, by nie kupic MW2... choc na singlu mi tak bardzo nie zalezy, to to, co zrobili z multim jest katastrafa. Steam jest beznadziejny, nie ogarniam go, to jeszcze nie mozna zakładac serverow. Zobacze ile kumpli z klasy go kupi, jak jeden lub dwoch to sobie podziekuje, jak juz bedzie wieksza liczba osob, to moze sie skusze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiejszym, a zarazem całkiem dobrym sposobem na przedłużenie sobie gry jest ustawienie poziomu trudności na naj, lub przed najwyższy :P Wtedy starczy na dłużej a i będzie bardziej wymagająca, jednocześnie satysfakcjonująca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kiedyś wypowiadałem się na forum że ta gra jest przereklamowana to nikt nie chciał słuchać ! Wiedziałem że tak będzie i na pewno tej gry nie kupie (ani nie "spirace" w gwoli ścisłości) szkoda czasu, pieniędzy i zdrowia ;) Wolę zostać przy MW. Kiedyś wyciekł gameplay z MW2, pewnie na nim można było oglądnąć 25% gry (żart) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co ta cała dyskusja. Przecież od dawna wiadomo, że Infinity Ward robi najlepsze części Call of Duty. A co do krótkiego singla w MW2 to na pewno będzie na tyle dobry, że żaden gracz nie będzie żałował zakupionego oryginalnego CoD-a, bo liczy się jakoś rozgrywki a nie jej długość.
A co do serwerów w MW2 to całkowicie jestem za ścisłą kontrolą graczy na serwerach. To będzie koniec dla oszustów (mam przynajmniej taką nadzieję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie rozumiem...gra będzie krótsza od poprzednika, wykastrowana z modów i serwerów dedykowanych, cena gry ma widocznie przekraczać standardową...i mimo wszystko ludzie tłumnie ruszą do sklepów by kupić nowego CoDa...ha ha...od dawna już trzymam się od tej serii z daleka i chyba tak pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie co, nie chcialem, ale musze to powiedziec. Jeczycie jak panienki.

1. Nie podoba sie 6h w SP ? to nie kupowac gry. Kpina ? a wiec nie zblizaj sie do tej kpiny.

a ja wam sie przyznam, ze kupilem cod4 w dniu premiery, i do dzis nie uruchomilem singla. a gram co najmniej godzinke dziennie.

Szczerze wam powiem, ze z przyjemnoscia wydam 140zl na MW2, bo bedzie pewnie tego warte. A co do waszego narzekania, to moze tak was boli krotki single, bo macie zamiar sciagnac pirata i grac TYLKO w SP, bo na piracie sie nie da ? Wasz bol, COD4 to glownie MP.

KROPKA.


> KOTOR 2, zwłaszcza z restored contentem, zajmuje jakieś 30h i ciągle dostarcza emocji
> i intensywnych wrażeń. Da się zrobić długą grę pełną atrakcji? Da się.


Chyba kolego zartujesz. Porownujesz FPS (na dodatek nastawionego na MP) do cRPG ?!


ok panowie, chcecie tak grac, to powiedzcie mi, dlaczego nikt nie jechal az tak bardzo po Battlefieldzie (1942\vietnam\2\2142) ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaczyna mnie przerażać poziom arogancji w ACTIVISION i IW
Najpierw Kottick mówi, że gry powinny być droższe, potem IW zlewa pctowych hardcorowców przy zmianach co do multi, teraz na dokładkę żałośnie krótki tryb single. Wszystko to poparte jest przeogromną arogancją. Dodać do tego jeszcze cenę MW2 i dopełnia sie obraz nędzy i rozpaczy.
Czymże jest MW 2 w stosunku do MW1? Ta sama grafika, krótki single i nowe mapy w multi. Czy to zasługuje na tą cenę i ten szum wokół gry?? To jak się ta gra sprzeda wg mnie ukierunkuje rynek gier na przyszłość. Oby zadarty nos Kotticka został utarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 19:23, matthew87 napisał:

Oni nie zarabiają na tym szalonej kasy. Kasa do nich płynie z konsol. Growy rynek PC
przestaje kogokolwiek interesować (no może poza DICE które to swoim BF:BC2 ma zamiar
zarobić trochę kosztem wpadki IW). Blizzard z WoWem co innego. Choćby mieli graczom tyłki
podcierać aksamitnym materiałem, gdy Ci będę tłukli kolejne godziny grania (i przy okazji
wydawali na to kolejne dolary) to jeżeli mają na tym więcej zarobić to to zrobią.


Ktos juz dzisiaj podawal linka:
http://www.gamezilla.pl/content/gracze-milionowa-rodzina-w-usa-znowu-sie-powieksza

Nie bardzo wiem, jak rynek 67 mln ( tylu Amerykanów korzysta z PC jako podstawowej platformy do grania.) uzytkownikow moze kogos nie interesowac - chetnie poslucham wytlumaczenia :)

I to w samym USA :P

Faktycznie, rynek zdycha i umiera.
Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 21:07, Deamian napisał:

a ja wam sie przyznam, ze kupilem cod4 w dniu premiery, i do dzis nie uruchomilem singla.
a gram co najmniej godzinke dziennie.

No widzisz - gdybym to cos kupil, to do dzisiaj nie uruchomilbym multi. I okazaloby sie, ze pogralem raptem 6-8 godzin w tego singla :P

Dnia 20.10.2009 o 21:07, Deamian napisał:


Szczerze wam powiem, ze z przyjemnoscia wydam 140zl na MW2, bo bedzie pewnie tego warte.

Rzecz gustu. Dla mnie nie warte jest wiecej niz 40 pln.

Dnia 20.10.2009 o 21:07, Deamian napisał:

A co do waszego narzekania, to moze tak was boli krotki single, bo macie zamiar sciagnac
pirata i grac TYLKO w SP, bo na piracie sie nie da

Troche sie kolego zagalopowales. Nie mierz wszystkich swoja miara.

Dnia 20.10.2009 o 21:07, Deamian napisał:

ok panowie, chcecie tak grac, to powiedzcie mi, dlaczego nikt nie jechal az tak bardzo
po Battlefieldzie (1942\vietnam\2\2142) ?!

A to tam byla jakas opcja single player?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2009 o 21:23, Llordus napisał:

> ok panowie, chcecie tak grac, to powiedzcie mi, dlaczego nikt nie jechal az tak
bardzo
> po Battlefieldzie (1942\vietnam\2\2142) ?!
A to tam byla jakas opcja single player?



tak. byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 19:30, Ziomek_IV napisał:

Kolejny powod, by nie kupic MW2... choc na singlu mi tak bardzo nie zalezy, to to, co
zrobili z multim jest katastrafa. Steam jest beznadziejny, nie ogarniam go, to jeszcze
nie mozna zakładac serverow. Zobacze ile kumpli z klasy go kupi, jak jeden lub dwoch
to sobie podziekuje, jak juz bedzie wieksza liczba osob, to moze sie skusze...


To, że jak sam napisałeś "nie ogarniasz" steama, z obiektywnego punktu widzenia wcale nie czyni go beznadziejnym.

@Llordus

>A to tam byla jakas opcja single player?

hahaha, no właśnie...dobrze, że sam to zauważyłeś ;)


@edit

gry z botami nie liczę.


tak czy siak martwię się co będzie ze sceną klanową w MW2 - bo to prawdziwa kwintesencja fpsów mp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 21:54, Deamian napisał:


> > ok panowie, chcecie tak grac, to powiedzcie mi, dlaczego nikt nie jechal az
tak
> bardzo
> > po Battlefieldzie (1942\vietnam\2\2142) ?!
> A to tam byla jakas opcja single player?


tak. byla.


No tak - boty. Doswiadczenia z Q3 Arena nauczyly mnie, ze gra "pseudo-multi" z botami nie jest warta mojej uwagi.
A z tego co mi wiadomo, kampani w singlu w Battlefieldach, na wzor takiej z CoD-a, po prostu nie ma.
Dzieki temu seria ta trafila u mnie do woreczka z napisem "ignorowac, nie warte uwagi".
No a w CoD-a bym sobie nawet zagral, bo kampania single wydaje sie byc mimo wszystko ciekawa. Tyle, ze nie za takie pieniadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 21:07, Deamian napisał:

Chyba kolego zartujesz. Porownujesz FPS (na dodatek nastawionego na MP) do cRPG ?!


Na pewno nastawionego na MP? Ja bym powiedział, że po równo, a tak Bogiem a prawdą to raczej na SP. Poza tym KotOR-a 2 przywołałem jako przykład gry, w której kampania jest i długa i emocjonująca. Chociaż jednak KotOR 2 jest milszą grą i wymagającą mniej uwagi - shootery potrafią zamęczyć (vide nawet Republic Commando, które było świetne, ale krótkie - i bardzo dobrze, bo miałem dość tych emocji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2009 o 22:06, Llordus napisał:

No tak - boty. Doswiadczenia z Q3 Arena nauczyly mnie, ze gra "pseudo-multi" z botami
nie jest warta mojej uwagi.


Tak? To odpal sobie takiego stareńkiego UT. W sumie to nadal wolę grać z botami niż spróbować pykać po sieci.

Dnia 20.10.2009 o 22:06, Llordus napisał:

A z tego co mi wiadomo, kampani w singlu w Battlefieldach, na wzor takiej z CoD-a, po
prostu nie ma.


Nie ma, bo to ciąg następujących po sobie map z trybu multi - ale co z tego? I nie mów tutaj ogólnie o wszystkich Battlefieldach, bo Bad Company chyba już mają porządnego singla.

Dnia 20.10.2009 o 22:06, Llordus napisał:

Dzieki temu seria ta trafila u mnie do woreczka z napisem "ignorowac, nie warte uwagi".


Bo nie ma dobrego single? Zresztą - nikt nie mówił, że szykowano tę produkcję także dla pojedynczego gracza, to od początku miała być produkcja nastawiona na granie po sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować