Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Aliens vs. Predator z obsługą DX 11

11 postów w tym temacie

Morgahn - Jak dotąd żadna gra nie wymaga DX11 i raczej prędko się to nie zmieni. Twórcy dodają tylko dodatkowe opcje dla ludzi, którzy posiadają zgodny sprzęt w swoich maszynach. Zobacz że nawet DX10 nie jest obecnie absolutnie wymagany - nadal wszystko działa na DX9. Na gry korzystające w pełni z DX11 poczekamy pewnie jeszcze parę ładnych lat. :)

Mnie jednakowoż bardziej od informacji o DX11 cieszy fakt wydania gry u nas przez CDP - dzięki temu unikniemy skopanej lokalizacji, mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 16:01, Kifa napisał:

Morgahn - Jak dotąd żadna gra nie wymaga DX11 i raczej prędko się to nie zmieni.
Twórcy dodają tylko dodatkowe opcje dla ludzi, którzy posiadają zgodny sprzęt w swoich
maszynach. Zobacz że nawet DX10 nie jest obecnie absolutnie wymagany - nadal wszystko
działa na DX9. Na gry korzystające w pełni z DX11 poczekamy pewnie jeszcze parę ładnych
lat. :)

To wiem ale śmieszą mnie newsy gra XYZ będzie miała opcję DX 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DX 11 ma na celu polepszenie nie tylko efektów wizualnych, ale zwiększenie wydajności mniejszym kosztem GPU, co wprowadza małą rewolucję. Jak kupicie HD 5870 Radeona i zagracie w AvP 3 to zobaczycie o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować