Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony opatentowało jednoręczny kontroler

24 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2009 o 17:05, Ezio napisał:

Ahhahhaa! Ale głupie! Już lepiej PSP GO! wyglądało!


Jeżeli coś jest głupie to twoja wypowiedź. Tak w ogóle co ma PSP Go do tego kontrolera?

Nie wygląda to urządzenie zbyt zachęcająco, ale kto wie, do czego będzie służyło i jakie funkcje zaprezentuje. Czekam na więcej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 17:12, TheAbsurd napisał:

> Ahhahhaa! Ale głupie! Już lepiej PSP GO! wyglądało!

Jeżeli coś jest głupie to twoja wypowiedź. Tak w ogóle co ma PSP Go do tego kontrolera?

Nie wygląda to urządzenie zbyt zachęcająco, ale kto wie, do czego będzie służyło i jakie
funkcje zaprezentuje. Czekam na więcej informacji.

Głupio wygląda. Tyle. Tylko powiedziałem swoją opinię twoja może być inna.
PS. Ma do tego, że sony wyprodukowało i to i to.
PS2. Mówiłem tylko o wyglądzie, zastosowania to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojciec do pokoju wszedł i mówi "Lubisz takie zabawki". Padłem. Za bardzo przypomina to co przypomina. Ubogi w przyciski... jak to Sony... Słabo wygląda. Ale Sony zniszczy tym Wii na całej linii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 17:31, Sipso2008 napisał:

Ojciec do pokoju wszedł i mówi "Lubisz takie zabawki". Padłem. Za bardzo przypomina to
co przypomina. Ubogi w przyciski... jak to Sony... Słabo wygląda. Ale Sony zniszczy tym
Wii na całej linii

Nie, bo sony ma mnej gier " dla całej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie jest to drugi kontroler który będzie w zestawie z tym już znanym, z czujnikiem na górze. Pewnie ten też będzie "ruchowy", tylko nie na taką skalę jak ten drugi. Mianowicie w efekcie TYM będziemy się poruszać i ew. wykonywać mniejsze-dodatkowe czynności, a tamtym drugim machać np. mieczem, albo coś, zależy w jakiej grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak będzie lepiej niż na wii, bo na wii można wykonywać tylko kilka poleceń ruchowych na krzyż. A tutaj będzie to dużo bardziej, duuuuuuuuużo bardziej interaktywne i intuicyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 17:31, Sipso2008 napisał:

Ojciec do pokoju wszedł i mówi "Lubisz takie zabawki". Padłem. Za bardzo przypomina to
co przypomina. Ubogi w przyciski... jak to Sony... Słabo wygląda. Ale Sony zniszczy tym
Wii na całej linii

Sony, to może co najwyżej zniszczyć tym siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Buzz''a raczej nie potrzeba specjalnego kontrolera- sam EyeToy wystarczy, można pomajtać rękoma do kamery ;).

Zastanawiam się, czy to urządzenie będzie w stanie zastąpić klasyczny pad do gry. Być może drugą, wolną ręką będzie można też coś robić, w końcu nowa wersja EyeToya będzie w stanie wykrywać mimikę twarzy i odtworzyć na ekranie ruchy naszej postaci, więc będzie dość czułym narzędziem. Można tak spekulować w nieskończoność ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 19:46, Shadover napisał:

Wibrator do konsoli.
Tego jeszcze nie było ;P


Lepszy do konsoli, niż wsadzany ten wsadzamy wiadomo gdzie ;D
Jeśli będę miał kasę, to w różdżkę na pewno zainwestuję. Wróć - mam na mały pokój ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować