Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pre-order Borderlands w gramer.pl

23 postów w tym temacie

Uff, dobrze, że panowie z gramu uspokoili mnie rozsądną ceną. W dobie kryzysu przyzwyczaiłem się, że gry kosztują ponad 100 zł(chodź ostatnio coś taniej, jak gry Capcomu, Batman, czy Border właśnie)Mam już kasę na grę, a bałem się że za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 17:11, Kirabaxior napisał:

Uff, dobrze, że panowie z gramu uspokoili mnie rozsądną ceną


raczej polski dystrybutor czyli Cenega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to fainie ze mozna zamawiac :D
Juz zamowione.. a dobrze ze pozostano przy tej okladce bo naprawde ciekawie wyglada. Nie jakas tam powazna i klimatyczna tylko taka z jajem ;]
Dobrze ze nie ma tego pasku u gory pudełka bo troszke psulo wyglad.
A gra widac ze swietnie sie trzyma.. nawet dobrze ze zmieniono plany na bardziej kreskowkowe z tych realistycznych graficznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 17:11, Kirabaxior napisał:

Uff, dobrze, że panowie z gramu uspokoili mnie rozsądną ceną. W dobie kryzysu przyzwyczaiłem
się, że gry kosztują ponad 100 zł(chodź ostatnio coś taniej, jak gry Capcomu, Batman,
czy Border właśnie)Mam już kasę na grę, a bałem się że za mało.

Cenega się postarała i tym razem. Na Amazon''ie gra kosztuje 126zł, a w Polsce 80zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupię tego, bo Cenega da pewnie wersję z polskim dubbingiem (drewniane i gejowate głosy) , co kompletnie spieprzy grę, jak to miało miejsce w Bia:HH i Fallout3 (w Fallout na szczęście można było zainstalować spolszczenie kinowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 17:56, AldaeR napisał:

> Uff, dobrze, że panowie z gramu uspokoili mnie rozsądną ceną

raczej polski dystrybutor czyli Cenega

Tak, ale to Panowie(i Panie) z Gramu mi podstawili pod nos cenę bordera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega to, Cenega tamto... może zamiast się mądrzyć i narzekać, po prostu przeczytałbyś, czego dotyczy artykuł zanim coś nabazgrasz. Bo Borderlands będzie zlokalizowane w wersji z napisami only. A jak Ci się napisy od Cenegi nie spodobają, bo np. będzie brzydka czcionka, to sobie zainstalujesz język angielski. Też nie lubię tej firmy i korzystam z jej usług, bo muszę, kiedy alternatywą jest import. Ale czasami coś jednak robi dobrze i dobrze wygląda jak na razie przyszła dystrybucja Borderlands w tym kontekście. Cenowo też jest fantastycznie IMO, przygotowywałem się na gorsze, kiedy na ostatni kwartał sporo do kupienia na PC i PS3, a portfel bez dna nie jest, choć i tak grubszy, niż zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 20:08, Konrad512 napisał:

Szkoda że nie ma bonusów preorderowych tak jak w przypadku Dragon''s Age i ME2 :P

Nie marudź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

borias zamiast sprawdzić to lepiej pisać głupoty co? gra będzie w polskiej kinowej wersji językowej, ale będzie można wybrać całkowitą angielską wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2009 o 17:13, BigLebowski napisał:

"...i komputerowej gry fabularnej (RPG)"

Komputerowa wersja gry fabularnej to cRPG.

"dlatego też za każdym razem zabawa może nieco inaczej. "

Co zabawa może nieco inaczej?


Dziękujemy, Honorowy Korektorze :)
Poprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować