Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Modern Warfare 2 - wymagania sprzętowe

26 postów w tym temacie

Po tych wszystkich aferach (z przegiętą ceną, STEAMEm i brakiem dedykowanych serwerów) jeden punkt trzeba IW przyznać - optymalizować gry umieją. Biorąc pod uwagę dzisiejsze standardy - wymagania są niziutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2009 o 08:37, Lordpilot napisał:

Po tych wszystkich aferach (z przegiętą ceną, STEAMEm i brakiem dedykowanych serwerów)
jeden punkt trzeba IW przyznać - optymalizować gry umieją. Biorąc pod uwagę dzisiejsze
standardy - wymagania są niziutkie.

eeee.... bo to technologicznie prawie to samo co poprzednia część? Owszem - optymalizacja dobra ale niespodzianką to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania są oczywiście wyssane z palca. 1 GB pamięci to zalecana ilość dla samego Windowsa XP, nie mówiąc już o graniu...Jeśli ktoś ma Windows Vista, jest to wręcz ilość MINIMALNA (czytaj - śmiesznie niska).

Czy to nowy trend w branży gier - zaniżanie wymagań ? W sumie niezły, bo grę kupią nawet ci, co mają słabe sprzęty łudząc się, że gra będzie chodziła płynnie i bez problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

palpatine bez przesady na 512 Ramu moznabylo spokojnie grac ( moze nie w najnowsze produkcje ) giga juz spokojnie wystarczy doi wiekszosci "normalnych "tytulow. Chociaz nie powiem 2 giga i wiecej sie przydaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania w przypadku CoD''a zawsze były niskie a grafika i tak była świetna. Szkoda tylko że nie będzie serwerów dedykowanych i wyczytałem też że rozgrywka w singlu ma trwać 6 godzin, ale to mnie nie odstrasza. Gra jest doskonała, singla tak jak i w poprzednich częściach przejdę po kilkanaście razy i to z tymi samymi wrażeniami za każdym razem a o multi to już nawet nie wspomnę :)
Ja też kupuje w ciemno bez wahania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwila, przecież było mówione że gra wymaga nie 16 a 12 GB na dysku twardym.
@palpatine: się spytam: czy grałeś w ogóle w CoDa? Bo akurat wymagania ma ok (znak serii) acz bez GF 7xxx lepiej nie grać, chyba że na minmalnych. I da się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania sa naprawde niskie. Ja czekam na zalecane. WIerze, ze gra ruszy na full jak poprzedni MW.

@Arachnos - Ceny - ostatnio poszly w gore. Brak dema- jakos nie powinien dziwic, bo sporo gier nie ma wersji demonstracyjnej. Krotki singiel? A w MW1 byla jakis szczegolnie dlugi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować