Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Insomniac: Resistance 2 zawiodło fanów

11 postów w tym temacie

Pisząc o hardcorowych fanach R1 pewnie Insomaniac ma na myśli grających w multi. Multi w R1 nie przypadło mi do gustu, w R2 natomiast tak.

Jedyne co mi się nie podobało w R2 to za słaby singiel oraz zbyt kolorowa grafika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wybacz, ale się nie zgodzę. Pierwszego Resistance''a uwielbiam do tego stopnia że ukończyłem go kilkanaście razy, mam wszystkie intele, skill pointy etc. R:FoM miał był dla mnie niezwykły, może ze względu na to że lubię wszelakie alternatywne wersje historii, a otoczka zbudowana dookoła tego tytułu była doskonała. Do tego mocarne bronie (Gotta love splitter!), które można było ze sobą mieć zawsze i wszędzie, fajny główny bohater, genialni poboczni (Cartwright jest IMO jedną z najfajniejszych postaci ever) i wreszcie inne miejsce akcji niż wiecznie-zagrożone-USA. Ta gra miała wszystko. A online? No byłem, całe 5-6 razy. Wooow. Jestem graczem któremu do szczęścia jest potrzebny mocny singiel, a nie onlajn.
Co do R2 zaś - kaszana. Owszem, graficznie nieco lepiej, ale to tylko same modele - nie wiem co się stało z temperaturą oświetlenia która w jedynce była o niebo lepsza, gdzie się podziały te wszystkie genialne bronie i możliwość targania ze sobą całego arsenału, dlaczego Hale nagle zrobił się durnym koksem łapiącym kumpli z drużyny za szyję i gadający jakby mu coś stanęło w gardle... R2 ssie i osobiście mam olbrzymi żal do Insomniac że tak potwornie skaszanili grę... Czekam na trójkę. Co prawda powrotu do UK się nie spodziewam (niby NY, tak?), ale może developer się zrehabilituje w innych kwestiach... Niemniej bardzo się cieszę, że ktoś w Insomniac słyszy głosy zawodu graczy i chociaż mówi o poprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 15:51, Fenrir_CFX napisał:

Wybacz, ale się nie zgodzę. Pierwszego Resistance''a uwielbiam do tego stopnia że ukończyłem
go kilkanaście razy, mam wszystkie intele, skill pointy etc.

Ale z czym się nie zgadzasz? Ja również uważam że R1 miał świetnego singla, też zdobyłem wszystkie skillpointy i przeszedłem go około 20(!) razy :D. Oczywiście często robiłem to z bratem bo w co-opie było o wiele ciekawiej przechodzić grę :).

/.../ A online? No byłem, całe 5-6 razy.

Dnia 24.10.2009 o 15:51, Fenrir_CFX napisał:

Wooow. Jestem graczem któremu do szczęścia jest potrzebny mocny singiel, a nie onlajn.

Ja rozegrałem na multi w R1 może około 10 gier...także mi też się nie spodobało multi.

Dnia 24.10.2009 o 15:51, Fenrir_CFX napisał:

Co do R2 zaś - kaszana. /.../

Twoja wypowiedz dotyczyła tylko singla i grafiki. Z większością się zgadzam. Grafika niby lepsza ale rzeczy typu oświetlenie coś schrzaniono...poza tym zauważyłeś jak się rozbijają szyby? Co dziwne wygląda to gorzej niż w jedynce. A co do tego że Hale złapał Capelli ego i go poturbował to wcale się mu nie dziwię i stoję tutaj za nim murem. Mnie też by wkurzył Capelli gdyby mi gadał że rozwali mi łeb. Poza tym zwróć uwagę że Hale coraz bardziej się zmieniał w Chimerę, jakieś zmiany także w charakterze musiały zajść, w tym przypadku wzrost agresji.
Ale mimo to co do głównej diagnozy (R2 = słaby singiel) zgadzam się.

Dnia 24.10.2009 o 15:51, Fenrir_CFX napisał:

R2 ssie i osobiście mam olbrzymi żal do Insomniac że tak potwornie skaszanili grę

Nie zwróciłeś w ogóle uwagi na multi i dlatego widzisz w tej grze tylko kaszankę. Jak pisałem multi w R1 kompletnie mnie nie wciągnęło, ale za to w dwójce...o tak, wciągnęło mnie :). Spędziłem sporo czasu na multi dobrze się bawiąc czy to na competetive czy coperative.

Gdyby singiel był taki jak w R1, a multi takie jak w R2, to R3 będzie miał wszystko ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Resistance 2 to solidny shooter.
Pożyczyłem od kumpla i nieźle się bawiłem przy singlu i multi.
Ale nie grałem w Fall of Man tylko od razu w 2. No to sobie powiedziałem że muszę ściągnąć demo jedynki bo jest i zobaczyć jak wygląda poprzedniczka. OMG
Fall of Man to czysty hardocre. Tam, tak trudno chmiery zastrzelić że masakra. R2 to pryszcz nawet na najtrudniejszym poziomie trudności w porównaniu do poprzedniczki na średnim.

Fanem serii nie jestem ba mało znam ale naprawdę przy Resistance się dobrze bawiłem.

Renor -

Spoiler

W 2 części Hale umiera z rąk kompana. 3 część to pewnie będzie remake

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 18:44, Slappy napisał:

Resistance 2 to solidny shooter.
Pożyczyłem od kumpla i nieźle się bawiłem przy singlu i multi.
Ale nie grałem w Fall of Man tylko od razu w 2. No to sobie powiedziałem że muszę ściągnąć
demo jedynki bo jest i zobaczyć jak wygląda poprzedniczka. OMG
Fall of Man to czysty hardocre. Tam, tak trudno chmiery zastrzelić że masakra. R2 to
pryszcz nawet na najtrudniejszym poziomie trudności w porównaniu do poprzedniczki na
średnim.

Fanem serii nie jestem ba mało znam ale naprawdę przy Resistance się dobrze bawiłem.

Renor -

Spoiler

W 2 części Hale umiera z rąk kompana. 3 część to pewnie będzie remake


Spoiler

Remake? Nie prościej dać nowego bohatera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz słyszę, żeby ktoś z tak wielkim sercem wypowiadał się na temat fanów. Wypowiedź ta jest potwierdzeniem, że oceny recenzentów można wrzucić do kosza, a liczą się tylko sami gracze, oczywiście recenzent też gracz ale wiecie o czym mowa. Twórca podszedł dorośle do sprawy i to mu się chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować