Zaloguj się, aby obserwować  
WilkPL

CALL OF DUTY 4 Modern Warfare 2-LUDZIE BUNT

12 postów w tym temacie

Gra została zniszczona przed premiera teraz bendzie tyle piratow aby pograc w singla dodaje wam linka do poczytania co zniszczyli w tej grze dla PC-towców kochamy dedyki a oni nam to zabronili

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=48824-najnowsze wiesci poczytajcie!!!!!!!!!!!!!


Nie kupujcie tej gry sciagniecie se z neta pirata by pograc singla ahahahahaha oddajcie pre-ordery na MW 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest call of duty 4: Modern warfare 2 tylko call of duty: Modern warfare 2. Większość zmian jest w sumie na dobre (steam, w końcu wszyscy będą mili najnowsze patche, a nie połowa gra na wersji premierowej, a połowa na najnowszej. VAC według mnie lepszy. A brak własnych serwerów nie jest taki zły, i tak można założyć własną grę na której będzie się miało praktycznie taką samą władzę jak na zwykłym. Ogólnie tylko modów szkoda ale nigdy nie grałem no i braku listy serwerów ale jakoś w L4D to przeszło.

PS: I tak kupicie tą grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem juz to dzisiaj ale powtórze się. Bunt podnoszą w większości piraci bo utrudni im to gre - mi to na rękę bo piractwa nie znoszę. I gre kupię, nawet z chęcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE PIRACI KOLEGO MAM 3 SERVERY NA PUKAWCE BEZ CRACKA

[m - 007]

GV i PB Nienawidze oszustów tak jak ty tylko chodzi mi oto ze nazucaja ci gdzie masz grac ja chce swoje servery i nikt mi nie bendzie dyktowal naszych zasad jakies angole ,amerykanie czy np german
Jesli nie kumasz o co w tym poscie chodzi w tym buncie tzn. ze nie masz swojego serva :( widocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że większość ludzi która się tu wypowiedziała chyba za bardzo nie wie, o co chodzi. Piszecie jakieś smuty o piractwie, tak jakby Steam był przeszkodą dla nabywców piratów.
Tu się rozchodzi o brak dedykowanych serwerów. Zapewne zajęczycie nie raz, jak nie będziecie mogli umówić się z kumplami na normalny serwer z hasłem, bo nie będzie takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o modach to nawet nikt nie pisnął? No tak, łatwiej oskarżać o piractwo...
Teraz granie klanowe będzie trudniejsze, może twórcy chociaż łaskawie dadzą opcje grania bez nich (i nie mam tu na myśli woli graczy tylko Opcję). Zresztą i tak dla mnie gra jest nudna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować