Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft już wie...

23 postów w tym temacie

Dwójka ma być w stosunku do jedynki dużo wyższej jakości. Jeżeli taki skok jakościowy ma towarzyszyć każdej części to jestem za ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 16:10, Snake08 napisał:

Może w trzeciej części będziemy latać między kilkoma miejscami na osi czasu, aby zmienić
przyszłość :P


Niemożliwe, Animus odczytuje wspomnienia, nie da się zmienić wydarzenia, oglądając jego nagranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele znaków na niebie i ziemi wskazuje, że w trzecią część być może już będę grał na konsolach.
Jest naprawdę wiele ciekawych wydarzeń w historii jeszcze nie przedstawionych w żadnych tytułach.
Być może Ubi całkowicie nas zaskoczy i trzecia część ukarze nam moment historii nie przedstawiany wcześniej w grach. A patrząc na nowe tytuły ubi - będzie ciekawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>geralt121
zgadzam się z Tobą, mnie też się wydaje, że to będzie Francja...

W końcu studio jest francuskie, więc ostatnią (teoretycznie) część mogą umieścić w swoim kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2009 o 18:02, sirufok1987 napisał:

W końcu studio jest francuskie, więc ostatnią (teoretycznie) część mogą umieścić w swoim
kraju


Kolego, jaką ostatnią? Wiem, że piszesz teoretycznie, ale i tak, baaaardzo wątpliwe jest aby skończyli robić AC na III części. Doczekamy się raczej przynajmniej czterech. Przynajmniej.

A teraz na temat:

Cóż, oby nasi Francuzi nie postawili na tą II WŚ. Bo to będzie... no nie porażka, ale myślę że straszliwej ilości odbiorców by to nie znalazło. Ja tam nie mam jakiegoś konkretnego smaka na to gdzie AC III ma być rozgrywana. Byle nie II WŚ, wszystko inne dobre. (;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapytany o zwieńczenie przygód Desmonda, odpowiedział: "A kto powiedział, że to koniec?".

Sami twórcy wypowiadali się o AC jako trylogii... cóż, dobra pamięć jest cnotą, a kobieta zmienną jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może wczesne średniowiecze (plemiona slowianskie, rusini, wikingowie itp ) albo I wojna światowa :D to by bylo coś. Malo jest gier zamieszczonych w tych realiach historycznych . II wojna światowa to już temat od dawna oklepywany a Japonia tez mnie nie kreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować