Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ruszyły testy nowego oprogramowania konsoli Xbox 360

14 postów w tym temacie

Aha to dlatego nie mogłem się zapisać na testy, bo niestety założyłem konto na Irlandię, ale przynajmniej nie jestem zarejestrowany na ambasadę, a na adres kolegi ;). Ale szybko zrobię nowe konto i może mi się uda zarejestrować na USA :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 15:09, gogowitczak napisał:

A wiadomo cos z tymi dyskami i kartami pamieci, ktore rzekomo maja nie dzialac? Jakos
sprawa ucichla ostatnio...

Wiadomo. Major Nelson źle się wysłowił i raz pisał memory card, a drugi raz storage devices, ale MS to sprostował, nie działać będą tylko karty pamięci firmy datel, bo umożliwiają cheatowanie dyski twarde będą działać.

SpecShadow ogólnie Live będzie chodzą plotki, że wyjdzie razem z premierą Natala, że zostało to już uzgodnione tylko MS ma to trzymać w szczególnej tajemnicy. Niby plotka, ale jak w innych dziedzinach mówi się, że w każdej plotce jest ziarenko prawdy to w sprawach konsolowych mówi się, że plotka to 90% prawdy.

PS A MS najprawdopodobniej nie wprowadził jeszcze Live, bo mamy piękną cudowną i jakże szlachetną "organizację" zwaną ZAIX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 16:57, Xjumpaytech napisał:

PS A MS najprawdopodobniej nie wprowadził jeszcze Live, bo mamy piękną cudowną i jakże
szlachetną "organizację" zwaną ZAIX.

Która jakoś tak dziwnie nie przeszkadza Sony by PSN było dostępne w Polsce. Ale fajnie mieć na kogo zwalić winę, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 17:11, hallas napisał:

Która jakoś tak dziwnie nie przeszkadza Sony by PSN było dostępne w Polsce. Ale fajnie
mieć na kogo zwalić winę, nie?

W którym niema wypożyczalni filmów i kupowania teledysków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 17:23, Xjumpaytech napisał:

W którym niema wypożyczalni filmów i kupowania teledysków.

Ojej, ale nie da się wstawić blokady regionalnej? Tak jak na przykład blokada w Niemczech na niektóre gry dostępne w usłudze LIVE? Nieeee, nie da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 19:17, hallas napisał:

Ojej, ale nie da się wstawić blokady regionalnej? Tak jak na przykład blokada w Niemczech
na niektóre gry dostępne w usłudze LIVE? Nieeee, nie da się.

To już pytanie bo MS ludzie (w tym ja) tego chcą a MS jakoś nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować