Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wrzuć monetę, a dostaniesz nowe życia w grze na iPhone

26 postów w tym temacie

> Nie do wiary po prostu... Współczuje tym co naprawdę będą za to płacić.

Dlaczego? Do płacenia nie można zmusić, każdy robi to dlatego bo chce.
Tylko, że jeśli ktoś nie radzi sobie z grą i zdobywaniem punktów, to nie wiadomo, czy dodatkowe życia mu pomogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

za chwilę dojdziemy do momentu, w którym za wczytanie stanu gry będzie trzeba płacić.. ale keep going, w końcu skoro gracze uważają że płacenie za możliwość grania w multi, albo dokupienie zakończenia gry osobno jest fajne, to taki ficzer pewno też opłacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 16:05, Iwanatsu napisał:

Mam lepszy pomysł: kupujesz grę, a potem płacisz żeby gra się sama przeszła, dzięki czemu
w ogóle nawet nie musisz w nią grać! Genialne, prawda?;-)


Tak, nie traciłbym mnóstwa czasu na ich przechodzenie i mógłbym zająć się czymś "pożytecznym" ;> Zgłoś swój projekt, już jesteś milionerem, czuję to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Iwanatsu - to coś jak płatne kody do gry. Kupujesz grę, wpisujesz kody i przechodzisz ją w parę godzin... Tylko, że w tym wypadku trzeba by za te kody było płacić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać przyszłości... Mass Effect 3 chcesz zrobić sava zapłać 50 centów, Assasin''s Creed 3 chcesz zainstalować grę w folderze innym niż domyślny 2$, Dragon Age 2 cały ekwipunek w sklepach jest za prawdziwe pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako parodię tego stanu rzeczy proponuję grę Upgrade Complete - http://www.kongregate.com/games/ArmorGames/upgrade-complete (proste i wesołe strzeladło we flashu) gdzie trzeba sobie kupić choćby przyciski w menu, muzykę, czy możliwość zapisu gry, a nawet za upiększanie grafiki, bo początkowa jest dość prymitywna. Wypróbujcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę te tłumy graczy, którzy płacą za dodatkowe życie w grze darmowej. Pewnie się jacyś znajdą, ale no bez jaj. Ja jestem zwolennikiem "płacę raz - gram ile chcę". Jeśli producent gry nie jest tego w stanie zapewnić to jego gra automatycznie traci w moich oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hi hi hi. Kupujcie, kupujcie.

Niedługo poważnie i całkowicie przerzucę się na gry planszowe: lepsza grafika, lepszy tryb multiplayer a single też niektóre tytuły mają i nie trzeba kupować żadnego PC ani konsoli by w gry te grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bede plakac i sie smiac.. Plakac ze smiechu :D
Takie glupoty dawac? No dziekuje bardzo no naprawde zeby tak wyzyskiwac slabych graczy na dodatki takie.. rozumiem ze 2 centy czy cos takiego to nie jest zaraz duzo kasy... ale 5$... ee... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2009 o 16:05, Iwanatsu napisał:

Mam lepszy pomysł: kupujesz grę, a potem płacisz żeby gra się sama przeszła, dzięki czemu
w ogóle nawet nie musisz w nią grać! Genialne, prawda?;-)


Przykro mi, ale takie coś już funkcjonuje. W grach MMO ludzie wykupują to aby ktoś im nabił maksymalny poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować