Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Trzy miliony użytkowników Opera Turbo

21 postów w tym temacie

Co to jest 3 miliony. Być może sama liczba robi wrażenie, jednak jeśli pobrano nową Operę 10 mil. razy, z czego zostało przy niej 3, to chyba nie jest jakiś wielki sukces.

Lisek rządzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 12:14, palpatine napisał:

Co to jest 3 miliony. Być może sama liczba robi wrażenie, jednak jeśli pobrano nową Operę
10 mil. razy, z czego zostało przy niej 3, to chyba nie jest jakiś wielki sukces.

Chyba nie ogarnąłeś newsa. Jak zostało przy niej 3 mln ludzi? Gdzie tak pisze? Jedynie widzę ludzi używających opcji Opera Turbo.

Dnia 26.10.2009 o 12:14, palpatine napisał:

Lisek rządzi :P

U mnie rządził dopóki nie zaczął mulić. Nawet świeżo po formacie. Ale i tak FF+Opera rlz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieci i ich odpały że :
lisek rządzi, wole liska i inne bzdety...
Kogo to obchodzi że wolisz FF''a?

Osobiście co do opcji turbo to również jestem z niej zadowolony. Ostatnio zmuszony byłem do skorzystania z internetu który nie należał do najszybszych lecz opcja nieźle się sprawdziła. Naprawdę dobry pomysł Opery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam Operę 10, ale akurat nie korzystam z turbo, bo mam szybki net. Ale słyszałem, że ponoć opcja dla wolnych łączy jest spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh ci wszyscy fanboye FF''a którzy nawet nie wiedzą co komentują. Co najmniej się ośmieszają. A Opera 10 rządzi, na szczęście mam szybki net, więc opcji Turbo nie muszę używać, ale jest to z pewnością świetne rozwiązanie dla osób z wolniejszym netem ;] Innowacje górą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Żal się robi jak to czytam... "Lisek rządzi", "Lisek rulezz", "Opera rulezz", "Najlepsze jest safarii", bla bla bla..

Każdy z Was trzyma się tego co używa, a pojęcie najlepsze jest względne, bo dla Ciebie może być lepszy FF a dla mnie Opera, to zależy zjakich funkcji w przeglądarce używasz ! Tak naprawde nie ma najlepszej przeglądarki: są szybkie i proste (Chrome), są rozbudowane (Opera, FF), albo są do D..(IE - ;D). Każda ma cechy podobne, każda czymś się różni, a wybrać najlepszą można wtedy gdy na bieżąco się testuje wszystkie przeglądarki.. Choć życze powodzenia, bo nie ma przeglądarki, która posiada wszystkie opcje pozostałych.. A na coś zdecydować się trzeba.. :P

Pozdrawiam

Szczęśliwy posiadacz Opery ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stanowczo wole Operę gdyż jest dużo bardziej konfigurowalna niż Firefox . Co do nazwy „lisek” ludzie pokazują, jakim to są fanami przeglądarki… Firefox nie tłumaczy się, jako Ognisty Lis tak samo jak świnka morska po angielsku to nie sea pig tylko guinea pig. Firefox na polski to panda mała…

Wikipedia:

„Ostateczna nazwa przeglądarki pochodzi od dosłownego angielskiego tłumaczenia nazwy pandy małej w potocznym języku chińskim – hǔo hú (火狐), która dosłownie oznacza ognisty lis”

Użytkownik Opery zawstydził użytkowników Firefox-a wiedział więcej o ich przeglądarce niż oni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na kompie FF i Operę - używam głównie Opery, a FF wtedy gdy Opera ma problemy ( głównie filmy i obrazy ) , ale z opcji turbo nie korzystam. Choć teraz jej spróbuję !)


Google Chrome nigdy nie używałem, a dopiero jakieś mocne pochwały skłoniłyby mnie do jej instalacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja sie skusilem, zainstalowalem opere 10, ustawilem turbo na auto i wlaczylem sciaganie patcha do gry, nie powiem, strony smigaja az milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować