Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uncharted 2 - 835 tysięcy kopii na dobry początek

31 postów w tym temacie

Jakiś fanboy zaniżył przed chwilą ocenę artykułu? :P
A U2 jest świetne, wśród tych liczb znajduje się i moja kopia. Ludzie z ND odwalili kawał niesamowitej roboty, czekam na kontynuację przygód Drake''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm "Nie pamiętam, by jakikolwiek hit z konsoli Microsoftu spotkał się z tak ciepłym przyjęciem przez prasę"

gears of war2 i halo 3 na meta critics obie te gry maja tylko o 3 oczka ocenę gorsza od uncharted 2 nie widzę tu dramatycznej różnicy w temperaturze przyjęcia przez prasę uncharted, zaczyna mnie męczyć ten dziwny hype na ps3 i jego exlusivy ... proponował bym trochę obiektywizmu.
Mam obie konsole, uncharted 2 jeszcze nie zakupiłem wiec nie będę komentował samej gry, dziwi mnie za to komentarz pepsiego niech no zgadna ktora konsole posiada badz ktora preferuje ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na żywo nie widziałem tej gry, ale jak za każdym razem jak patrze na screeny to nie mogę wyjść z podziwu. Tam nie ma żadnych poszarpanych krawędzi. Kolory są dobrane świetnie jest ich dużo, mają fajny kontrast ale nie są jak najbardziej przesadzone. Jeśli to tak wygląda w rzeczywistości, a fabuła trzyma poziom to nie dziwie się ocenom recenzentów. Szkoda, że nigdy sobie w to nie pogram :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Henning wyjawiła również, że wyniki sprzedaży drugiej części w znaczący sposób przekraczają te, obserwowane przy okazji premiery pierwszego Uncharted. "

Hehe. Ja nawet nie słyszałem o tej grze, a tutaj druga część :) Pozostaje tylko pogratulować dobrego startu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Laston no to lepiej zagraj i zobaczysz poszarpane krawedzie itp :] .
TheAbsurd czy ktos komu dana gra sie nie podoba musi byc od razu fanboyem przeciwnego obozu ??
Mi sie ona nie podoba pomimo ,ze ja mam . Jest tak samo nudna i sztywna jak jedynka moim zdaniem ,a graficznie jest strasznie nierowna . Od mega brzydoty po dosc sensownie wygladajace lokacje . Masa ludzi sie tym zachwyca w cszczegolnosci ci co posiadaja jedna konsole i wreszcie sie doczekali super szpilki ,ale tez jest masa innych dla ktorych to przecietniak i niestety trzeba to uszanowac :] .

Sprzedaz jak na ps3 znosna choc tak czy siak nadal jakos gry nie szaleja iloscia sprzedanych kopii na tej platformie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 14:29, Damianuss1 napisał:

Nie ma się czemu dziwić. Dzieła sztuki szybko się sprzedają.


Oj tutaj się z kolegą w 101% zgadzam. Uncharted 2 to prawdziwe dzieło i nie dziwota ,że taka sprzedaż i recenzje. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 14:45, Mr_Hyde napisał:

TheAbsurd czy ktos komu dana gra sie nie podoba musi byc od razu fanboyem przeciwnego
obozu ??


Nie o to chodzi, opcja nazywa się "Ocena tekstu [xywka autora]". A masa ludzi na gram.pl nie wiedzieć czemu ocenia dany artykuł kiepsko (choć jest dobrze napisany, treściwy, sensowny, ma jakieś znaczenie, bez błędów rzeczowych i literówek), tylko dlatego, że nie podoba im się gra na temat której napisano. Oceniamy styl i wartość informacji, nie tematykę.

Dałem 5 i zmieniło się na 3.0 średniej przy dwóch ocenach i nie widziałem powodu, dla którego dobrze zredagowany tekst dostał od kogoś 1, żartowałem, że od fanboya pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odrazu na początku walnąłeś PEPSI gafę, Amy Henning NIE JEST DYREKTOREM Naughty Dog!
Amy Henning jest creative director ale nie dyrektorem ND, dyrektorami są Ewan Wells i Christien Balestra (o ile dobrze pamiętam ich nazwiska):P
A co do samego startu to bardzo dobrze się prezentuje te 8xx tyś, gierka (i ND) zdecydowanie zasługują na takie a nwet lepsze wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 14:25, Grzech napisał:

Hehe. Ja nawet nie słyszałem o tej grze, a tutaj druga część :) Pozostaje tylko pogratulować
dobrego startu.


To że jest się casualem nie jest żadnym powodem do dumy :)

Dnia 26.10.2009 o 14:25, Grzech napisał:

Laston no to lepiej zagraj i zobaczysz poszarpane krawedzie itp :] .
TheAbsurd czy ktos komu dana gra sie nie podoba musi byc od razu fanboyem przeciwnego
obozu ??
Mi sie ona nie podoba pomimo ,ze ja mam . Jest tak samo nudna i sztywna jak jedynka moim
zdaniem ,a graficznie jest strasznie nierowna . Od mega brzydoty po dosc sensownie wygladajace
lokacje . Masa ludzi sie tym zachwyca w cszczegolnosci ci co posiadaja jedna konsole
i wreszcie sie doczekali super szpilki ,ale tez jest masa innych dla ktorych to przecietniak
i niestety trzeba to uszanowac :] .

Sprzedaz jak na ps3 znosna choc tak czy siak nadal jakos gry nie szaleja iloscia sprzedanych
kopii na tej platformie .


typowy xbot. i jeszcze będzie wkręcał że ma dwie konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 14:45, Mr_Hyde napisał:

Laston no to lepiej zagraj i zobaczysz poszarpane krawedzie itp :] .
TheAbsurd czy ktos komu dana gra sie nie podoba musi byc od razu fanboyem przeciwnego
obozu ??
Mi sie ona nie podoba pomimo ,ze ja mam . Jest tak samo nudna i sztywna jak jedynka moim
zdaniem ,a graficznie jest strasznie nierowna . Od mega brzydoty po dosc sensownie wygladajace
lokacje . Masa ludzi sie tym zachwyca w cszczegolnosci ci co posiadaja jedna konsole
i wreszcie sie doczekali super szpilki ,ale tez jest masa innych dla ktorych to przecietniak
i niestety trzeba to uszanowac :] .

Sprzedaz jak na ps3 znosna choc tak czy siak nadal jakos gry nie szaleja iloscia sprzedanych
kopii na tej platformie .



Wyczuwam zawiść w poście, czy tylko mi się wydaje ? Nudna i sztywna- ciekawe rzeczy piszesz jak na osobę, która w tą grę gra (lub grała;)). Czy może już skończyłeś i możemy porozmawiać o tym, co na przykład jest tak skopane, że jest nudna i sztywna, wybierzemy sobie losowo jakieś momenty z początku gry, ze środka, z końca. Z pewnością będziemy mieli masę rzeczy do omówienia, jak projekty map i architekturę, system walki i realizm zachowania broni na fizyce gry kończąc. Bo sądząc z twojego posta grę skończyłeś i masz wiele SPRECYZOWANYCH zarzutów. Szczerze mówiąc wątpię w to, że tą grę posiadasz.

Postrzępione krawędzie - ja też widzę postrzępione krawędzie jak stoję przy samym telewizorze. Grając w odległości zalecanej dla obrazu HD widzę już tylko najpiękniejszą grę z ostrą i wyraźną grafiką, jaka do tej pory wyszła na dowolnej platformie. Bo chyba wiesz, że przy określonej przekątnej matrycy zmienia się odległość, z jakiej powinno się grać czy oglądać ?). Jeśli grałeś na jakimś monitorze do kompa to szczerze współczuję.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 14:29, Damianuss1 napisał:

Nie ma się czemu dziwić. Dzieła sztuki szybko się sprzedają.



Dzieła sztuki to jak najbardziej właściwe określenie ;). ND nie uznaje kompromisów w tej materii. To jest prawdziwa sztuka, prawdziwe rzeźby, prawdziwe posągi, prawdziwe zdobienia itd. Od ścian, przez obrazy (na których widać nawet smugi po pędzelku malarza :)), przez kolumny i rzeźby, posągi aż po "zwykłe" poręcze od schodów, zachwycające liczbą zdobień i płaskorzeźb. Nie raz zginąłem, bo gapiłem się zamiast walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, batalion wyznawców Sony już atakuje. Typowe, od czasów PSX nic się nie zmieniło.

Dnia 26.10.2009 o 15:33, palpatine napisał:

Postrzępione krawędzie - ja też widzę postrzępione krawędzie jak stoję przy samym telewizorze.
Grając w odległości zalecanej dla obrazu HD widzę już tylko najpiękniejszą grę z ostrą
i wyraźną grafiką,


Wiesz, ja mógłbym się upierać, że 640x480 też jest wyraźne i ostre z odległości kilkunastu metrów. Tylko jaki miałoby to sens?

Dnia 26.10.2009 o 15:33, palpatine napisał:

jaka do tej pory wyszła na dowolnej platformie.


Tutaj przeginasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 16:10, Principes napisał:

Wiesz, ja mógłbym się upierać, że 640x480 też jest wyraźne i ostre z odległości kilkunastu
metrów. Tylko jaki miałoby to sens?


Polecam kabel HDMI...

Dnia 26.10.2009 o 16:10, Principes napisał:

> jaka do tej pory wyszła na dowolnej platformie.

Tutaj przeginasz.


Nie przegina. Zgadzam się z nim. Każdy kto kto NAPRAWDĘ grał i widział wszystkie lokacje w Uncharted 2 to potwierdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak Andurril skoro Ty się z nim zgadasz, to nie może przeginać :)
Po filmikach widać że to świetna gra. Jednak z tych, których zazdroszczę posiadaczom PS 3.
I bez głupich postów koledzy posiadający xboxa, pokażmy że jesteśmy normalni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie juz nie moge doczekac bo gierka zostala dzisiaj do mnie wyslana :d Za ten czas przechodze jedynke ktora jest moja ulubiona gra na PS3 na poziomie crushing i zostaly mi jeszcze 2 trofea do platynki. Cos czuje ze dlugo nikt mnie nie odciagnie od U2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować