Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Football Manager 2006 - nowa strona

17 postów w tym temacie

Domek

Oficjalna witryna internetowa Football Managera 2006 doczekała się nowej wersji. Znaleźć na niej można oczywiście informacje na temat samej gry, wskazówki dla jej fanów i felieton (na razie jeden) Ray´a Houghtona (dawny gracz Liverpoolu współpracujący ze Sports Interactive). Strona dostępna jest pod tym adresem.

Przeczytaj cały tekst "Football Manager 2006 - nowa strona" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FM 2005, jak i FM 2006 (i zapewne jego dalsze części), tworzy Sports Interactive, twórca wszystkich części Championship Manager (ostatnim był CM 03/04). Natomiast CM 5, jak i jego nowsze części, produkuje zupełnie inna firma. CM 5 okazał się kaszaną, a FM 2005 zyskał miano najlepszego piłkarskiego managera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2005 o 13:51, mj.rahim napisał:

FM 2005, jak i FM 2006 (i zapewne jego dalsze części), tworzy Sports Interactive, twórca wszystkich części Championship
Manager (ostatnim był CM 03/04). Natomiast CM 5, jak i jego nowsze części, produkuje zupełnie inna firma. CM 5 okazał się
kaszaną, a FM 2005 zyskał miano najlepszego piłkarskiego managera.


Dzięki, a CM4 Robili ci ''od FM 05 i 06i''??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ta stronka nie bardzo jest nowa bo już od jakiegoś czasu jest dostępna , trochę gorzej jest z polską wersją której w daszym ciągu nie ma jest tylko zapowieć http://www.footballmanager.net/pl/base_content.html
Natomiast seria CM pojawia się dopiero ok Czerwca Gdy składy przestają być aktualne :-). Słyszałem że panowie z KONAMI biorą się za managera oby było to coś.Ja jestem uzależniony od piłki od wielu lat od cm2 gram nonstop w gry i powiem wam że do tej pory najlepsze to CM4 i FM2005. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakies info od Wydawcy na temat patcha?? Czy gra bedzie na plytce juz spaczowana czy jescze??
Aha i czy bedzie dostepny jezyk angielski na polskim krazku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2005 o 19:19, Bello napisał:

pewnie glupio WAM CDP napisac ze patch dla polakow bedzie oddzielny... zero odzewu...



O ile wiem patch mial swoja premiere w dniu swiatowej premiery gry. Jesli bedzie premiera polska to watpie aby patch byl na cd ale bedzie wersja PL wiec po wgraniu tego patcha nadal bedziecie szczsliymi posiadaczami wersji PL. Kazda wersja na wbudowana wersje ENG. ;>
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 20:15, ASAHI napisał:

> pewnie glupio WAM CDP napisac ze patch dla polakow bedzie oddzielny... zero odzewu...


O ile wiem patch mial swoja
premiere w dniu swiatowej premiery gry. Jesli bedzie premiera polska to watpie aby patch byl na cd ale bedzie wersja PL
wiec po wgraniu tego patcha nadal bedziecie szczsliymi posiadaczami wersji PL. Kazda wersja na wbudowana wersje ENG. ;>
Pozdro

No wlansie oto chodzi ze patch na polska wersje ma byc odrebny. W przeciwnym wypadku nie pytal bym. Wiec Twoja odpowiedz zupelnie nie zalatwia sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FM 2006 PL
O ile wiem, to 4 listopada bedzie polska premiera FMa 2006. Gra ma podobno byc z patch 6.0.1 ;>
Czyzby byly plusy opoznienia do swiatowej premiery? ;>P
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować