Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

20 milionów MW 2 w rok?

97 postów w tym temacie

Już przesadzają z tym MW2, tak już nakręcili hype, że nie da rady, żeby gra spełniła wszystkie oczekiwania, nawet jak wyjdzie arcydzieło, osobiście czekam niecierpliwie, ale żeby tylko wsypy nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja nie kupie, o! sprzeda sie 19 999 999 a nie 20mln egzemplaczy, prognoza sie nie sprawdzi!

A tak powazniej to maksymalnie mnie juz irytuje to co dzieje sie wokol MW2, wedlug mnie bardziej to szkodzi niz pomaga temu tytulowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robią tyle szumu przy tym, nie oszukujmy się, dość standartowym shooterze jakby był nowym mesjaszem rozrywki elektronicznej. Niech Infinity Ward na mój zakup nie liczy, bo w najbliższym czasie wyjdzie bardzo dużo hitów, które według mnie będą ciekawsze niż MW2.

Grałem w MW1 i wcale nie wiem o co te wielkie halo. W moim odczuciu taki Killzone 2 był znacznie rajcowniejszym fpp''em. Taka moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku wersji PC różowo niestety nie jest, ale nie jest też szaro. Zdecydowałem się na zakup MW2 na PC z pewnymi wątpliwościami i bez takiego entuzjazmu jakim darzyłem go jeszcze kilka miesięcy temu. Chcę spróbować i zobaczyć czy naprawdę będzie tak źle. Najwyżej się zawiodę i tyle.

Co do wyników sprzedaży to trudno mi coś napisać. Możliwe, że sprzeda się bardzo dobrze, ale szczerze nie życzę tego IW i AB.

Filmik od Sw3aR - Obejrzałem zaledwie początek i wyłączyłem aby nie psuć sobie zabawy. Wgniata w fotel :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten artykul bym poprawil poniewaz jest tam raczej blad chodzi o sam poczatek... "Premiera najgorętszej (w zgodnej opinii fachowców) tegorocznej pozycji..." powinno byc "Premiera najgorętszej "konsolowej" tegorocznej produkcji".... poniewaz na PC to jest zart a nie hit

A co wnerwia w tym artykule to to ze wykorzystuja poprzednie tytuly do porownywan rynkowych.... tak tylko ze "poprzednie" produkcje mialy przy wersjach PC pelny multiplayer czyli z dedykowanymi serwerami... z nimi ludzie byli happy i sprzedarz byla..... w MW2 na Pieca multi skopali nizszczac standardowe bez ktorych nie mozna nazwac multi dedykowane serwy....

tak wiec gracze na Pieca mydadza kase raczej wylacznie za 6h singla + obrojony multi (jezeli ktos sie spodziewa gry w multi jak w CoD4 [czy tez Cod5 z wybieraniem serwa 2x klik i juz sie gra] to moze zapomniec o tym z miejsca [niestety] )

pewnie gra na konsole przejdzie dobrze bo Ci dostana multi jaki maja od zawsze (czyli match makeing)... i jedynie PCowa czesc graczy dostaje po krzyzu przez gigantyczna negatywna zmiane jakim jest IWNet..... coz stuidio IW proboej z PC zrobic konsole

coz ich plan raczej sie nie uda :P bo ja nie kupie MW2 bez standardowych dedykowanych serwerow (bo nie mam zamiaru grac gdzies gdzie moj los zalezy od kaprysu dzieciaka.... mowa o tym ze dzieciak twozy gre i jest hostem... za duzo razy go zabijesz to cie z gry wywali [coz bedzie tak: nie podobasz mi sie bo za duzo razy mnie zabijasz i kick gracza za to ze jest lepszy... normalnie jestes na lasce ludzi]).... tak wiec bedzie 19.999.998 egzemplarzy sprzedanych xD czyli mnie juz tam nie bedzie ^^

coz mam nadzieje ze MW2 na PC osiagnie bardzo slaba sprzedarz co zmusiloby IW do przywrocenia dedykowanych serwerow jak hordy ludzi sie domagaja [petycja podpisana juz przez ponad 161.000 ludzi] w celu zwiekszenia sprzedarzy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 23:18, Damianuss1 napisał:

W przypadku wersji PC różowo niestety nie jest, ale nie jest też szaro. Zdecydowałem
się na zakup MW2 na PC z pewnymi wątpliwościami i bez takiego entuzjazmu jakim darzyłem
go jeszcze kilka miesięcy temu. Chcę spróbować i zobaczyć czy naprawdę będzie tak źle.
Najwyżej się zawiodę i tyle.

Są ludzie dla których wyrzucenie 120zł w błoto to nie jest przyjemna perspektywa. No, ale są tacy, dla których to praktycznie znikoma suma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 23:23, Arachnos napisał:

Są ludzie dla których wyrzucenie 120zł w błoto to nie jest przyjemna perspektywa. No,
ale są tacy, dla których to praktycznie znikoma suma.

O ile się zawiodę to nie odłożę tytułu na półkę :P. Sprzedam i przynajmniej odzyskam część tego co straciłem. Dla mnie 120zł to dużo, nie widziałem żeby leżało na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech się wypchają MW2, spiracę tę grę i zrobię to ten jeden jedyny raz! Na tym moich pieniędzy nie zarobią, dupki z Acti!
Wołam o bojkot MW2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za błazenada... Mogliby sobie dać już na wstrzymanie z tym MW2, bo co za dużo to nie zdrowo!
I nie życzę IW źle, ale kontynuowanie takiego podejścia do tematu może im nie wyjść na dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"20 milionów MW 2 w rok?" Nie wątpię. Ja raczej swojego egzemplarza nie nabędę, a jeśli tak to stanie się to długo po premierze gry. Wspomniany przez kolegę powyżej Killzone 2 jest moim zdaniem znacznie ciekawszy, i to on może starać się o trofeum najlepszego FPS''a roku 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy naprawdę uważacie że jeśli zawiedzeni PC''towcy nie kupią tej gry to zmieni diametralnie jej wyniki sprzedaży? Ja będąc na miejscu Activision też wypiąłbym się na rynek PC. Jedynie Blizzard pozostaje wierny PC ale to nie dziw. Komuś wygodniej się grało w Diablo na PSX niż na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedasz..?
Gra Będzie wymagała Steama, czyli grę będziesz mógł się pozbyć tylko w jeden jedyny sposób, odsprzedać ją wraz z całym kontem, będziesz zatem musiał założyć sobie osobne konto na Steamie..
A i tak popatrz ilu ludzi tak naprawdę kupuje grę z kontem, no i kasy zbyt dużo na tym nie wyciągniesz.
Osobiście powiedziałem nie dla Idiotycznej polityki Acti.
Teraz tylko czekać na płatną grę po sieci w Diablo III albo jakiś inny wielki idiotyzm by Acti, pewne jest jedno Diablo III na pieca - cena będzie spokojnie oscylować pod 200 złotych jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 23:44, milusass napisał:

Wy naprawdę uważacie że jeśli zawiedzeni PC''towcy nie kupią tej gry to zmieni diametralnie
jej wyniki sprzedaży? Ja będąc na miejscu Activision też wypiąłbym się na rynek PC. Jedynie
Blizzard pozostaje wierny PC ale to nie dziw. Komuś wygodniej się grało w Diablo na PSX
niż na PC?


naprawde uwazamy ze jezeli spora czesc PCtowcow oleje MW2 to sprzeda sie tej gry pare mln mniej. A co ci nie pasuje w rynku PC? to ze ludzie bojkotują produkcje ktore sobie na to zasłużą? PCty to nie konsole, tutaj ludzie nie lykaja kazdego gowna tylko dlatego ze im sie je owinie w swiecacy papierek zwany potocznie "marketingiem" i wmowi watpliwą "elitarnosc" wynikajaca z tego ze za gre placi sie 200zl, czyli jakies 2 razy wiecej niz jest ona warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować