Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

20 milionów MW 2 w rok?

97 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2009 o 00:07, SpecShadow napisał:

@Vatiel: a potem nowe Windowsy nie odpalą tych "klasyków" skończy się beztroska zabawa
i konieczność grania w to co podadzą twórcy, niezależnie jak złe by to było.


Zostaną jeszcze stare Windowsy :P

@milusass
"Komuś wygodniej się grało w Diablo na PSX niż na PC?"

Na PC grałem w D2, a w jedynkę na PSX, więc nie mam porównania, ale tak czy inaczej było świetnie, pewnie dlatego, że w większości w co-opie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 23:45, Malcollm napisał:

Jak sprzedasz..?
Gra Będzie wymagała Steama, czyli grę będziesz mógł się pozbyć tylko w jeden jedyny sposób,
odsprzedać ją wraz z całym kontem, będziesz zatem musiał założyć sobie osobne konto na
Steamie..
A i tak popatrz ilu ludzi tak naprawdę kupuje grę z kontem, no i kasy zbyt dużo na tym
nie wyciągniesz.
Osobiście powiedziałem nie dla Idiotycznej polityki Acti.
Teraz tylko czekać na płatną grę po sieci w Diablo III albo jakiś inny wielki idiotyzm
by Acti, pewne jest jedno Diablo III na pieca - cena będzie spokojnie oscylować pod 200
złotych jak nic


Activision to nie Blizzard jedynie co ich łączy to nowa spółka która ma osobną stronę i politykę żadna z firm nie narzucać drugiej jak, kiedy i za ile mają wydawać gry a połączenie tych 2 firm jest na takim poziomie że równie dobrze mogło go nie być myślicie dla czego Blizzard (Vivendi) tak długo prowadził rozmowy z Acti ? jak dla mnie ta współpraca jest wyciśnięta na siłę bo jak i jedna tak i druga firma ma odmienne zdanie co do gier jedni idą w kasę drudzy w jakość.

Blizzard nie wprowadzi płatnego Battle.net''u 2.0 jedynie mogą pojawić się drobne opłaty za jakieś dodatki lub inne cuda mało potrzebne graczowi który będzie chciał tylko pograć w sieci z przyjaciółmi.

Co do ceny gier Blizzarda to nie pamiętam by ich gry kosztowały mniej niż 110zł w dniu premiery wiec jak D3 będzie w cenie 120-170zł i tak samo SC2 jak dla mnie jest to nic dziwnego.

Co do tematu to teraz wiem dla czego nie będzie dema :P takim sposobem więcej osób kupi grę w ciemno ;p ale osiągnęli by większy sukces gdyby nie podawali ostatnich wieści odnośnie MP na PC i może długość SP ;d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie kupie MW2 od razu, albo nawet wcale. A byłem pewien że nic mnie nie zniechęci do tej gry a tu się okazało że udało się to Twórcą tego tytułu... I tak z resztą po miesiącu (może nawet wcześniej) będzie można grać w MW2 przez garene ;P więc panowie z Acti "F**K your self"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszni jesteście, ile razy mozna powtarzać, że ActiBlizz, EA jak i innych developerów guzik obchodzi rynek polski, a wy cały czas o nim i cały czas na jego podstawie wysuwacie durne wnioski. To tylko u nas sie płaci 2x więcej za edycję konsolową tej samej gry, w USA i UK ta różnica to max 5-10 dolarów/funtów. A w przypadku MW2 cena jest taka sama zarówno na PC jak i konsole (60$)

PCty to nie konsole, tutaj ludzie nie lykaja kazdego gowna tylko dlatego ze im sie je owinie w swiecacy papierek zwany potocznie "marketingiem" i wmowi watpliwą "elitarnosc" wynikajaca z tego ze za gre placi sie 200zl, czyli jakies 2 razy wiecej niz jest ona warta.

To co mówiłem wyżej... poza tym bzdury piszesz, że aż zęby bolą.

Tak w ogóle to jest ciekawe to co napisałeś, bo o ile wiem to na PC sprzedaje się ogrom Simsów wraz z dodatkami, to na PC sprzedaje się w ogromnych ilościach FIFA, która od 5-6 lat w miejscu stoi i jest po prostu żałosna, to na PC największe wzięcie mają budżetowe badziewia. A na konsole tylko największe hity osiągają sprzedaż na poziomie paru milionów. I kto tu gówno kupuje?

A ja będe za dwa tygodnie szczęśliwym posiadaczem MW2 na X360 i to, ze tam nie ma dedyków a jest matchmaking (który jest oczywiście gorszy - żeby nie było) wcale mnie tak bardzo nie martwi. Powiem więcej, grałem dość sporo w CoD:WaW multi na konsoli i nie przypominam sobie, bym miał kiedykolwiek lagi, zawsze to była komfortowa gra, akurat CoDy i Halo 3 dobrze sobie radzą jeśli o to chodzi.

A niektórzy tak opłakują te dedyki, jakby multi w ogóle miało nie być. Też uważam, że Acti/IW to największe mendy w branży, ale histeria niektórych jest śmieszna po prostu. Ja myślałem, że multi w CoDach broniło się swoją miodnością, a tu sie okazuje, że pecetowcy już ryczą i nie chcą grać, bo dedyków nie mają (co milionom posiadaczom PS3/X360 nie przeszkadza). Żenada i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Co do ceny gier Blizzarda to nie pamiętam by ich gry kosztowały mniej niż 110zł w dniu premiery wiec jak D3 będzie w cenie 120-170zł i tak samo SC2 jak dla mnie jest to nic dziwnego."

Porównując to najlepszy moim zdaniem twórc gier na pc Valve wychodzi na bande złodzieji i morderców wydajac The Orange Box za 120zł...Do tego Blizzard + conajmniej 3 dodatki do Starcrafta II i "Dodatki co rok" do Diablo III średnim optymizmem napawa jeżeli patrzeć na "Lecenie w jakość nie ilość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 09:12, MaZZeo napisał:

Śmieszni jesteście, ile razy mozna powtarzać, że ActiBlizz, EA jak i innych developerów
guzik obchodzi rynek polski, a wy cały czas o nim i cały czas na jego podstawie wysuwacie
durne wnioski. To tylko u nas sie płaci 2x więcej za edycję konsolową tej samej gry,
w USA i UK ta różnica to max 5-10 dolarów/funtów. A w przypadku MW2 cena jest taka sama
zarówno na PC jak i konsole (60$)

PCty to nie konsole, tutaj ludzie nie lykaja kazdego gowna tylko dlatego ze im sie
je owinie w swiecacy papierek zwany potocznie "marketingiem" i wmowi watpliwą "elitarnosc"
wynikajaca z tego ze za gre placi sie 200zl, czyli jakies 2 razy wiecej niz jest ona
warta.


To co mówiłem wyżej... poza tym bzdury piszesz, że aż zęby bolą.

Tak w ogóle to jest ciekawe to co napisałeś, bo o ile wiem to na PC sprzedaje się ogrom
Simsów wraz z dodatkami, to na PC sprzedaje się w ogromnych ilościach FIFA, która od
5-6 lat w miejscu stoi i jest po prostu żałosna, to na PC największe wzięcie mają budżetowe
badziewia. A na konsole tylko największe hity osiągają sprzedaż na poziomie paru milionów.
I kto tu gówno kupuje?

A ja będe za dwa tygodnie szczęśliwym posiadaczem MW2 na X360 i to, ze tam nie ma dedyków
a jest matchmaking (który jest oczywiście gorszy - żeby nie było) wcale mnie tak bardzo
nie martwi. Powiem więcej, grałem dość sporo w CoD:WaW multi na konsoli i nie przypominam
sobie, bym miał kiedykolwiek lagi, zawsze to była komfortowa gra, akurat CoDy i Halo
3 dobrze sobie radzą jeśli o to chodzi.

A niektórzy tak opłakują te dedyki, jakby multi w ogóle miało nie być. Też uważam, że
Acti/IW to największe mendy w branży, ale histeria niektórych jest śmieszna po prostu.
Ja myślałem, że multi w CoDach broniło się swoją miodnością, a tu sie okazuje, że pecetowcy
już ryczą i nie chcą grać, bo dedyków nie mają (co milionom posiadaczom PS3/X360 nie
przeszkadza). Żenada i tyle.



pewnie dlatego ze simsy to ex na PC? i ze gra jest kierowana do bardzo konkretnej grupy odbiorcow i nie ma praktycznie konkurencji?

a skad masz te dane? wyssales z palca czy ci sie przysnily? tak sie sklada ze to na pc wychodza pojedyncze,mniejsze tytuly bez wiekszej reklamy ktore czesto zjadaja wszystko to co serwuja nam duze firmy. A na konsoli? musisz kupic to do czego pieczatke przystawi sony lum microsoft czyli dac sie wyssac z kasy przez takie activision. No ale twoja wola, masz ochote bys krowa dojna wiec badz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ten filmik podany w jednym z pierwszych postów zdążyli już usunąć, lol... Chyba nie chcą, by ktoś na nim zobaczył 1/2 gry. Zgadzam się z wieloma opiniami, że to jest kpina. Osobiście MW2 też nie kupię i życzę tej serii, aby dostała poważny cios finansowy w jaja. W to raczej nie wierzę, ale życzyć to sobie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2009 o 09:34, gram_virus666 napisał:



pewnie dlatego ze simsy to ex na PC? i ze gra jest kierowana do bardzo konkretnej grupy
odbiorcow i nie ma praktycznie konkurencji?

a skad masz te dane? wyssales z palca czy ci sie przysnily? tak sie sklada ze to na pc
wychodza pojedyncze,mniejsze tytuly bez wiekszej reklamy ktore czesto zjadaja wszystko
to co serwuja nam duze firmy. A na konsoli? musisz kupic to do czego pieczatke przystawi
sony lum microsoft czyli dac sie wyssac z kasy przez takie activision. No ale twoja wola,
masz ochote bys krowa dojna wiec badz ;)



Znowu ciekawie piszesz, FIFA też nie ma konkurencji? Poza tym podaj mi te tytuły o których mówisz, podejrzewam że to twoja mało przekonująca subiektywna ocena pozwala pisać takie głupoty. Przeważnie to pod grami konsolowymi, szczególnie na tym forum pisze się "szkoda że nie na PC" itd itp więc twoje słowa tymbardziej są śmieszne :)

Wyssać się z kasy? MW2 na konsole kosztuje tyle samo co każda inna gra, więc nie wiem o co ci tutaj chodzi. A może chodzi ci o to, ze ja płacę za grę, a wiekszość pecetowców nie? A pięczątki Sony i Microsoft w czym ci przeszkadzają? To źle, że nie chcą żeby byle jakie gówna wychodziły na ich konsole? Problem jakiś masz z tym?

Generalnie to możę gdyby entuzjaści grania na pecetach zaczęli po prostu kupować gry, zamiast tylko podpisywać jakieś durne petycje i być głosicielami konsumenckiej cnotliwości (co jest zabawne, bo z jednej strony piractwo na potęgę, a się plują ludzie o komercję od developerów) to może by takiej sytuacji jaka jest teraz (czyli całkowite wypięcie się ActiBlizz na PC) nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A chcesz mi powiedzieć, że konsolowcy to tacy święci? Z PS3 jest trudno, ale co za problem przerobić X360 i kupić płytę DL za 8 zł? Już widzę, jak ci wszyscy wielcy iksboksiarze (tak, też mam X360, ale rzadko używam) bojkotujący pecetowców kupują to cholerne MW2 za 250 zł... Tym bardziej, że oni w wersję z netu i tak pograją online. Więc proszę cię... Jedni drugich tyle samo warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 10:16, MaZZeo napisał:


>
>
> pewnie dlatego ze simsy to ex na PC? i ze gra jest kierowana do bardzo konkretnej
grupy
> odbiorcow i nie ma praktycznie konkurencji?
>
> a skad masz te dane? wyssales z palca czy ci sie przysnily? tak sie sklada ze to
na pc
> wychodza pojedyncze,mniejsze tytuly bez wiekszej reklamy ktore czesto zjadaja wszystko

> to co serwuja nam duze firmy. A na konsoli? musisz kupic to do czego pieczatke przystawi

> sony lum microsoft czyli dac sie wyssac z kasy przez takie activision. No ale twoja
wola,
> masz ochote bys krowa dojna wiec badz ;)


Znowu ciekawie piszesz, FIFA też nie ma konkurencji? Poza tym podaj mi te tytuły o których
mówisz, podejrzewam że to twoja mało przekonująca subiektywna ocena pozwala pisać takie
głupoty. Przeważnie to pod grami konsolowymi, szczególnie na tym forum pisze się "szkoda
że nie na PC" itd itp więc twoje słowa tymbardziej są śmieszne :)

Wyssać się z kasy? MW2 na konsole kosztuje tyle samo co każda inna gra, więc nie wiem
o co ci tutaj chodzi. A może chodzi ci o to, ze ja płacę za grę, a wiekszość pecetowców
nie? A pięczątki Sony i Microsoft w czym ci przeszkadzają? To źle, że nie chcą żeby byle
jakie gówna wychodziły na ich konsole? Problem jakiś masz z tym?

Generalnie to możę gdyby entuzjaści grania na pecetach zaczęli po prostu kupować gry,
zamiast tylko podpisywać jakieś durne petycje i być głosicielami konsumenckiej cnotliwości
(co jest zabawne, bo z jednej strony piractwo na potęgę, a się plują ludzie o komercję
od developerów) to może by takiej sytuacji jaka jest teraz (czyli całkowite wypięcie
się ActiBlizz na PC) nie było.


Wlasnie skonczylem grac w Machinarium, prawdziwa perelka od malego studia za ktora nie place 200zl a przyjemnoss z gry jest ogromna.

Dane o fifie wyssales sobie z palca, poruszylem ten temat w moim poprzednim poscie.

Mw2 na konsole kosztuje tyle samo co kazda inna gra czyli 2x wiecej niz gry na PC tzn ze za ten sam produkt placisz 2 razy wiecej niz ja. Moze tobie to bez roznicy ale dla mnie to skrajne debilstwo.

Alez oczywiscie ze pieczatka sony i MS bylaby ok ale nie wtedy gdy musze za nia placici 100% wartosci gry.

Entuzjasci gry na pc w Polsce kupuja gry i to znacznie wiecej niz konsolowy, wystarczy popatrzec na rozmiar stanowisk z grami na PC i na konsole w takim Empiku. Na ktorym stanowisku znajdziesz ich wiecej? A to ze PCtowcy maja jeszcze odrobine charakteru aby upominac sie o swoje, czego konsolowcom niestety brak, mozna liczyc im tylko na plus.

Narazie to blizz wydaje na PC ex w postaci Starcrafta 2 oraz Diablo 3, w 2 przypadku sa szanse na pojawienie sie tytulu na konsolach ale narazie to tylko szanse. No i na kogo sie tu blizz wypina? A activision prawde powiedziaszy mam gleboko w .... to firma ktora nie zajmuje sie na dobra sprawe produkcja gier tylko robieniem kasy, dla mnie moglaby calkowicie porzucic rynek pc i wyciskac jeszcze wiecej zielonych z konsolowcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2009 o 23:26, Damianuss1 napisał:

O ile się zawiodę to nie odłożę tytułu na półkę :P. Sprzedam i przynajmniej odzyskam
część tego co straciłem. Dla mnie 120zł to dużo, nie widziałem żeby leżało na ulicy.

nie sprzedasz przynajmniej na PC, bo będzie powiązane ze Steam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytajac ten artykul mozna dojsc do wniosku ze my gracze nie mamy juz rzadnego wyboru i musimy kupic ich gre bez wzgledu na to czy nam sie podoba czy nie =,=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że mnie kusi. Bo kocham takie gry. Ale ugryzę się i nie zagram, dopóki cena nie spadnie do 60 zł. Bo tyle ta gra jest dla mnie warta. Choćby nie wiem jak intensywna, 6 godzin to 6 godzin. Za film w kinie pełen akcji płacę 20 zł za 2h. No to prostą matematyką za 6-godzinną grę (która przypomina dobry film akcji) nie dam więcej jak 60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 10:57, gram_virus666 napisał:

Narazie to blizz wydaje na PC ex w postaci Starcrafta 2 oraz Diablo 3, w 2 przypadku
sa szanse na pojawienie sie tytulu na konsolach ale narazie to tylko szanse. No i na
kogo sie tu blizz wypina? A activision prawde powiedziaszy mam gleboko w .... to firma
ktora nie zajmuje sie na dobra sprawe produkcja gier tylko robieniem kasy, dla mnie moglaby
calkowicie porzucic rynek pc i wyciskac jeszcze wiecej zielonych z konsolowcow.


problem w tym ze z tego co sie orientuje to Blizzard i Activision polaczyly sie kiedy Vivendi wykupilo pakiet wiekszosciowy Activision. zreszta podjescie blizzarda do graczy tez juz bardzo sie zmienilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy narzekają na cenę gier komputerowych, a w Polsce są jedne z najlepszych na świecie. Gdzie my możemy kupić ok. 109zł, to zagranicą musimy zapłacić w przeliczeniu na złotówki 140-160-185 (dolary,funty,euro).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować