• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
kuba1223

Komputer nie chce się uruchomić do końca

Pytanie

Siema, mam problem z komputerem, nie chce się uruchomić! Włącza się normalnie do czasu kiedy się logujemy. Wtedy ekran robi się czarny i widać tylko myszkę(można nią ruszać) i nic się nie dzieje. Czekałem godzine i nic się nie wydarzyło. Co mam zrobić? przeinstalować Windowsa czy zmienic coś w BIOS''ie. Pomocy, bo nie chce wzywać informatyka bo bierze 40zł za godzine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

drogo 4 dychy na h...sam wgraj windowsa to proste jak but i sie na przyszłosc przyda....a co do pytania ciezko powiedziec ..powiedz lepiej co robiłem zanim to sie stało moze kombinowałes w rejestrze lub cos tambios raczej nic nieda ewentualnie mozesz uruchomic system z ostatnimi dobrymi ustawieniami (jak właczysz kompa to F8 lub bo niepamiantam (F6) naciskaj cały czas na 2 wysfietleniu strony....Jesli masz czarny ekran to po omacku niemozesz sie zalogowac skoro masz ekran logowania do windowsa? Jak cos to pisz jeszcze chwile bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie moge po omacku, bo nie ma ekranu logowania tylko jest czarne... i klikalem ciagle ta mysza wszedzie i nic. Nie robilem nickonkretnego, "surfowałem" po necie. Wolałbym nie instalować nowego Winda bo nie chce formatować dysku "C" ale jezeli to pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.10.2009 o 16:52, kuba1223 napisał:

Nie moge po omacku, bo nie ma ekranu logowania tylko jest czarne... i klikalem ciagle
ta mysza wszedzie i nic. Nie robilem nickonkretnego, "surfowałem" po necie. Wolałbym
nie instalować nowego Winda bo nie chce formatować dysku "C" ale jezeli to pomoże...

Wrzuc plytke z xp first boot z napedu dvd i lecisz daj napraw i bedzie smigalo ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować