Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uncharted 2: Among Thieves - recenzja

64 postów w tym temacie

Kurcze...chyba powinienem się jednak kiedyś zainteresować tą serią.

Kaucz, o tym czy gra roku to się przekonasz dopiero ;). Czasami bywa i tak że wszystkim się podoba, ale tobie może jakiś element podpaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza gra jaka wyląduje w napędzie mojej PS3 ;)
PS: "Jednak nie obyło się bez drobnych na tym diamencie" - czy nie powinno być "drobnych rys na diamencie"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy tej grze na chwile poczulem sie jak dzieciak, ktory chłonie ta gierke jak kiedys przy C64. Troche koncowka mnie zawiodla, ale tak czy inaczej chyba w jeszcze zadnej grze nie bylo wszystko tak dopracowane i na miejscu. Nie oczekiwalem zwrotow akcji wiec bylem ze trzy razy centralnie zaskoczony w grze.

A postacie to masterpiece. Nie wyobrazam sobie Nathana z innym glosem.

Dla mnie GOTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba czytać recenzji by wiedzieć że gra jest osom, ba, czytając wypowiedzi takie jak Kaucza, nie trzeba nawet w nią grać. I wiecie co? Już teraz wiem że MW2 też dostanie 6, a przynajmniej od 5 w górę.

reklamowanie gier powinno być prawnie zakazane -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uncharted z jego przemegaubernością przynosi zapach gry roku.
Zagrałem tylko raz na PGA (Akurat w Among Thieves) i gdyby nie to, że kumpel grał turniej w Fifę i cza było popatrzeć to spędziłbym tam caaaaaalutki dzień przed tym telewizorem. Gra ma pokłady grywalności, niezliczone przez najzajebistszych matematyków na świecie.
Zanosi się na GOTY.

BoycottMW2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od wczoraj łupie w Uncharted 2 i powiem jedno - to jak gra jest wyśmienita jest nie do opisania. Po prostu trzeba zagrać bo mi brak słów po prostu xD . Dla mnie 15/10 ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2009 o 17:09, Kaucz napisał:

"Król jest tylko jeden". Gra już do mnie jedzie, jutro pewnie się na nią rzucę i na pewno
będzie ciekawie. Dla mnie gra roku.


Hehe, to jestesmy w podobnej sytuacji bo tez wyczekuje nadejscia listonosza z moim egzemplarzem U2. Dla mnie rowniez gra roku bo juz jedynka byla i jest moja ulubiona gra na PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brat nie lubi ogólnie grać w gry... namawiałem go dość długo aby pograł w Uncharted 2... dzisiaj doszedł jakoś do połowy i do mnie z pytaniem "są jeszcze takie gry?"... no i jak dla mnie nie ma :).

Sam chciałem zwlekać z zakupem i sceptycznie podchodziłem do zachwytów ludzi, bo nie wierzyłem, że jakaś gra może mnie naprawdę zaskoczyć. Uncharted 2 zrobiło to wielokrotnie :).

Nie wierzę w to, że w tym roku jakakolwiek gra sprawi mi tyle radości :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować