• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Colder

GTA IV Książka i Problem

Pytanie

Witam. Mam taki problem i nie wiem co powinienem zrobić. Może wy drodzy forumowicze i konsulowie coś mi doradzicie. Otóż na jednej z dwóch książek na odwrocie powinien być kod który wpisujemy gdy zainstalujemy grę. Problem jest taki że owa książka "puff" zniknęła. Zapodziała się gdzieś i jest mała szansa że wróci. Nie mam paragonu! No i teraz co mam uczynić. Dzwonić do pomocy technicznej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 28.10.2009 o 00:31, Colder napisał:

Witam. Mam taki problem i nie wiem co powinienem zrobić. Może wy drodzy forumowicze i
konsulowie coś mi doradzicie. Otóż na jednej z dwóch książek na odwrocie powinien być
kod który wpisujemy gdy zainstalujemy grę. Problem jest taki że owa książka "puff" zniknęła.
Zapodziała się gdzieś i jest mała szansa że wróci. Nie mam paragonu! No i teraz co mam
uczynić. Dzwonić do pomocy technicznej?


Nie masz ksiązki, paragonu hmmm... Cięzko będzie coś zrobić w takiej sytuacji i chyba raczej nic. Nie mam pojęcia skąd odzyskasz serial :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na prawdę nikt nie ma pomysłu co można by było zrobić? Powinienem napisać do Cenegi czy coś?? Na forum czy e-maila? Przez głupi cd-key 150 zł w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.11.2009 o 20:56, Colder napisał:

Na prawdę nikt nie ma pomysłu co można by było zrobić? Powinienem napisać do Cenegi czy
coś?? Na forum czy e-maila? Przez głupi cd-key 150 zł w błoto.


To może być nauczka, żeby pilnować co swoje szczególnie za taką kasę.
Napisz maila do Cenegi, zadzwoń, ale wątpię by to coś dało, ale warto próbować ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pisz do pomocy technicznej, jest szansa że po zrobieniu fotek wszystkich innych elementów (na znak, że masz legalne gry) dadzą ci nowego cd-keya. Ale to nic pewnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować