Zaloguj się, aby obserwować  
SwenG

Torchlight - temat ogólny

235 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2011 o 10:06, Dark_elves napisał:

Czy kupując zwoje identyfikacji muszę przeciągać każdy do mojego ekwipunku, czy mogę jakoś jednorazowo kupić większą ilość?


Szybkie kupowanie: Shift + lewy przycisk myszy na kupowanym przedmiocie. Działa na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2011 o 10:57, Dark_elves napisał:

A jaki jest cel zbierania tych punktów sławy? To tylko taki bajer, czy ma to jakieś faktyczne przełożenie na cokolwiek?


Za każdy poziom sławy dostajesz punkty na wykorzystanie na umiejętności. Jak przy awansie na kolejny poziom expa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem główny wątek, zrobiłem około 10 tych dodatkowych mapek i muszę powiedzieć,
że mam mieszane uczucia co do tej gry. Niby ma wszystko co jest potrzebne w tego rodzaju grze,
ale muszę powiedzieć, że na końcu jakoś mnie znużyła, dograłem już trochę na siłę i raczej do niej nie
wrócę jak to miało miejsce przy Diablo II czy Titan Quescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak mówiłem. Ale potem zrobiłem "fabułę" i po kilkadziesiąt poziomów podziemi dwoma pozostałymi postaciami. ;]
Aczkolwiek wadą faktycznie jest powtarzalność lokacji. Może to nużyć po jakimś czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2011 o 22:30, Moutywator napisał:

Jakie spolszczenie wziąść do wersji ze steama, by działało i acziwki by działały?


po pierwsze nie wiem czy takie zabiegi jak wersja steamowa + spolsczenie będzie działało a po drugie - spolszczenie? nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Otóż, podczas ulepszania przedmiotów (nie kamieniami, tylko takie ulepszanie u fachowca), istnieje możliwość zniszczenia przedmiotu. Da się przed tym jakoś zabezpieczyć? Da się np zapiać sava na pendrive i je potem wgrać czy nie za bardzo?


Ogólnie gierka jest bardzo średnia. Nie rozumiem czemu się nią tak w CD-A zachwycali...znaczy się rozumiem. po prostu skojarzyli sobie, że Diablo 3 ma mieć dość bajkową grafikę, a ta gra ma Kreskówkową, bajkową grafikę na maksa, a i przy torchlighcie pracował jakiś kolo, co zajmował się dźwiękiem w Diablo 2... ja jednak uważam, że gierka jest średnia. Grafika ładna, ale wszystko inne pozostawia wiele do życzenia.

Umiejętności-Malutko
Przedmiotów-Malutko
Klas Postaci-Malutko
Lokacji-Malutko
Przeciwników-Tu da się przeżyć
Czas gry-krótka
Dźwięk-słaby


Jednymi słowy ta gierka do pięt nie dorasta choćby np Titan Questowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 20:53, Piterixos napisał:

Da się przed tym jakoś zabezpieczyć?


Normalnie to nie. Z tego co kojarzę to jest mod, który usuwa możliwość zniszczenia przedmiotu podczas ulepszania. Trzeba by poszukać. Innej opcji nie ma.

Hehe napisałeś "Czas gry - krótka". Przeszedłeś Torchlight?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko, czy używanie modów blokuje możliwość zdobywania normalnych achievementów, czy można sobie ułatwić zdobywanie osiągnięć modami? :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 21:23, HumanGhost napisał:

Normalnie to nie. Z tego co kojarzę to jest mod, który usuwa możliwość zniszczenia przedmiotu
podczas ulepszania. Trzeba by poszukać. Innej opcji nie ma.

Hehe napisałeś "Czas gry - krótka". Przeszedłeś Torchlight?!


Tak przeszedłem cały wątek główny, i została mi tylko możliwość dobijania jakichś tam bohaterów potworów, ale było to tak nudne, że sobie odpuściłem. Całość zajęła mi o ile pamiętam nieco ponad dziesięć godzin po czym się znudziłem:/ Brak tu zachęty do zabijania kolejnych potworów i zdobywania wyższych poziomów. Ekwipunek niczym nie wyróżnia się wyglądem (miałem całkiem spory lvl, a nadal wyglądałem jakbym dopiero co zaczynał grę), a szczątkowa fabuła i niemal, że brak dialogów, sprawiają, że w ogóle nie czuje się wagi wydarzeń w tle, przez co właściwie nie wiadomo po co grać:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2011 o 22:19, Piterixos napisał:

Tak przeszedłem cały wątek główny, i została mi tylko możliwość dobijania jakichś tam bohaterów potworów, ale było to tak nudne, że sobie odpuściłem.


Hehe czyli ominąłeś ta część gry, która może być wyzwaniem. Dopiero podróż w głąb tychże podziemi stawia poprzeczkę trochę wyżej niż wcześniejsza część gry. Historia faktycznie jest nieciekawa a dalej to już tylko banalne fabularnie bicie mobów. Ale mnie tam sprawiało satysfakcje. Osobiście znudziłem się dopiero ok. 50lvl. ;]
Wiesz, jak na grę za 30zł to zabranie mi z życia kilkunastu godzin jest niezłym wynikiem. Ale fakt, Titan Quest był fajniejszy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 06:18, HumanGhost napisał:

/ciach/


Co do tego "wyzwania" to dodam, że grałem na najniższym poziomie trudności, żeby się nie stresować zbytnio. A i to mogę uznać grze za plus-Duży wybór poziomów trudności. Na najniższym, chyba ani razu moje życie nie było zagrożone, na średnim parę razy musiałem uciekać, a są przecież jeszcze dwa wyższe poziomy, i jakiś tryb Hardcorowy chyba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na najniższym poziomie to nie warto w ogóle grać. To żenada jest. Na wysokim poziomie jest dopiero zabawa. Nie raz trzeba uciekać. Szczególnie na niższych poziomach dungeonów. Niski poziom to się zaraz nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 20:50, Moutywator napisał:

jak mogę uruchomić mody w torchlight, bo za chiny nie moga sie dowiedziec. :(


Ściągasz Torchleech i z niego instalujesz mody. Część nie działa poprawnie lub wcale z polska wersją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polemizował bym. Na najwyższym dobrze dopakowanym Alchemikiem jest wyjątkowo trudno zginać [trzeba być bardzo kiepskim graczem albo bardzo się starać :) ]. Ember Shiled, Ember Lance, względnie Infuse + standardowo Haste i jedziesz [można sporadycznie zapodawać też Ember Shock, do tego wiadomo Fear w opór jak się wrogowie zbytnio zbliżą, na przemian z Enfeeble]

Generalnie nie wypowiem sie o grani na najwyższym poziomie innymi klasami bo tymi gram tylko dla funu na normalu, ale Alchemik wymiata niemiłosiernie, dobrze ograć sobie tą klasę i nic cię nie zatrzyma [oczywiście mówię tu o Alchemiku lvl max do tego dobrze dopakowany gear, w moim wypadku epicki zestaw Magnus'' Trove z Pandemonium, Alchem robiony na staff, wbite gemy najwyższego poziomu, ekwip bardzo mocno podrasowany - aczkolwiek korzystam z moda na enchantera, który zdejmuje szanse na disenchant itemu i zastępuje ja znacznie zwiększoną szansa na nieudany enchant gdzie tracimy tylko kasę, w ten sposób gra dalej ma zachowany balans a nie tracimy ciężko koksowanych przedmiotów przez głupią losowość disenchantów, jednocześnie craft staje się nieskończony, wymaga jedynie cierpliwości, czasu i kasy, do tego mam jeszcze moda na respec pota, ale to nie ma w sumie wpływu na sam gameplay i moda na tekstury HD od SorrySoldOut, trzy najlepsze mody, więcej mi nie trzeba.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 22:16, HumanGhost napisał:

Ściągasz Torchleech i z niego instalujesz mody. Część nie działa poprawnie lub wcale
z polska wersją.

Mam ten program uruchamiam, i nic się nie dzieje. W necie nie ma żadnego manuala. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować