Zaloguj się, aby obserwować  
SwenG

Torchlight - temat ogólny

235 postów w tym temacie

Nie za bardzo orientuję się w tych modach...większość opisów jest po angielsku, a mnie męczy ślęczenie przy tym języku. Czy mógłby mi ktoś podać jakieś mody które ogólnie by tę grę rozbudowywały? Chodzi mi tu o takie rzeczy jak zmienione wyglądy i staty przedmiotów, może jakieś nowe skille, klasy, miejsca, oraz np coś co by sprawiało, że przy ulepszaniu przedmiotów nie ma strachu, że koleś nam go spali (to trochę głupie). Pomóżcie mi się odnalexć, bo masy fanowskich modyfikacji widzę jest dużo, ale fajnie gdyby znalazło się coś porządnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 17:51, AngelonMarcus napisał:

Witajcie, mam pewno pytanko do was.
Zakupiłem z serii TopSeller grę Torchlight i nie ma w niej klucza aktywującego do Steam,
a zależało mi na achievmentach.
Wiecie może coś o tym?

To jak z Borderlands, wersja retail (pudełko) nie wymagała Steam''a i w przeciwieństwie do wersji Steam''owej nie było do niej CD-key''a -bo i po co? Jak chcesz grę na Steam to kupuj na Steam.

BTW Czy twoja wersja zawiera fretkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 21:35, AngelonMarcus napisał:

Fretkę? Co to znaczy...?

Trzeci -bonusowy, oprócz rysia i psa- zwierzak dodany w patch''u. Wersja PL z CD Action (ja mam taką) go nie zawiera. Ciekawi mnie czy w innych wersjach jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.06.2012 o 22:58, zadymek napisał:

Trzeci -bonusowy, oprócz rysia i psa- zwierzak dodany w patch''u. Wersja PL z CD Action
(ja mam taką) go nie zawiera. Ciekawi mnie czy w innych wersjach jest..

Jest Pies i Kot. Nic poza tym nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 23:36, AngelonMarcus napisał:

Jest Pies i Kot. Nic poza tym nie ma.

No to jesteśmy w jednej drużynie: kolejny powód by żałować, że się nie ma wersji Steam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 23:46, zadymek napisał:

> Jest Pies i Kot. Nic poza tym nie ma.
No to jesteśmy w jednej drużynie: kolejny powód by żałować, że się nie ma wersji Steam:/

Z leksza dziwnie to jest zorganizowane... Steam sprzedaje osobny produkt na swoim serwerze, zaś wydawcy gier tak jakby zupełnie inną modyfikację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2012 o 20:59, Aqrelon napisał:

Przepraszam, że się wcinam, ale fretka jest chyba dostępna przez mod do gry, a nie jako
bonus za kupienie gry od danego dystrybutora.

Ja za to czytałem, że fretka jest ekskluzywna dla wersji box -dlatego dla wersji elektronicznych powstał wspomniany MOD. O bonusie nic nie wiem, podobno to była kwestia licencji.

Kolega wyżej pisał, że ma box''a ale nie ma fretki. Zapomniałem zapytać jaką ma wersję gry: fretka podobno weszła z patchem 1.13 i może po załataniu gry pojawi się w menu wyboru postaci. Oczywiście możliwe też, że wersja popremierowa (tu TopSeller) będzie "inna" niż premierowa: bywało już tak np Bioshock.

PS Najwyraźniej wersja z CD-Action nie jest wersją box bo nie zawiera fretki mimo, że jest w najnowszej wersji 1.15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fretka była bankowo w wersji zakupionej bezpośrednio na witrynie Runic, sam mam tą wersję i fretkę mam.
Gdzieś tez w notkach od patchy jest info, że fretka weszła z upem 1.14.
Polska wersja jej nie ma mimo faktu, że jest na buildzie 1.15 [tu zapewne dupy dali nasi]
Wersja Steam bodajże ją ma [znajomy ma wersję steam i fretkę posiada]

Nie mniej fretka jest dziełem Runic, nie był to żaden fanowski mod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebuję temat, bo mam pewien problem.

Przeglądając sobie moją bibliotekę na gog-u, zauważyłem, że mam w niej Torchlighta (jakaś taka akcja kiedyś była z darmową kopią). Nawet nie pamiętałem, że go mam, ale postanowiłem sobie w niego pograć. Ściągnąłem na dysk, zainstalowałem i pomyślałem, że przydałoby się spolszczenie (mogę grać po angielsku, ale wolę po polsku :)).
Wiem, że istnieje fanowskie spolszczenie, ale niestety nie mogę go wgrać, bo katalog do którego trzeba wrzucić owo spolszczenie u mnie na dysku po prostu nie istnieje... (chodziło o ścieżkę ...user/Apps/mods czy jakoś tak).

Jeżeli macie jakieś doświadczenie ze spolszczaniem Torchligchta z goga na win7, to dajcie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować