Zaloguj się, aby obserwować  
SwenG

Torchlight - temat ogólny

235 postów w tym temacie

Mam pytanie, może trochę z kosmosu, i może niekoniecznie aż tak związane z tym konkretnym tematem. Chcę zakupić Torchlighta, ale nie mam karty kredytowej która jest akceptowana poza granicami Polski - czy mogę zakupić grę, kod do steama, whatever, nie posiadając takiej karty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można przez Paypala, tam wystarczy mieć konto w banku z którego przelejesz se na saldo PP kase, ew. ktoś uczynny kto ci np. wyśle gifta na konto a później zwrócisz mu kasę etc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś wyszedł większy update do Torchlighta - dodaje bodaj 67 Steamowych Achievmentów i poprawia bugi w grze. Dodatkowo uruchomiono usługę Steam Cloud. Obecna wersja gry to 1.14.

A dla wszystkich, którzy jeszcze się nad grą zastanawiają - to jest 50% tańsza na steamie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć....
Ja wiem że to jes do kupienia w steam(mam).Bym zamuwił ale to się przelewem robi....
I nie jestem pewien czy to sie placi euro czy można polskimi i jeszcze jedno to sie ściąga z steama czy to przyjdzie mi na chate i czy sie płaci za przesyłke xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2009 o 23:19, Paralax16 napisał:

A na necie można juz grać?

Nie, jeszcze nie.

Jestem po dwugodzinnej sesyjce i gra wsysa strasznie. <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płacisz tylko za grę. Kupujesz na steamie - płacisz PayPalem (ja też nie wiedziałem jak to jest, ale poczytałem, popytałem i jest ok). Musisz przelać pieniądze ze swojego konta bankowego na konto PayPal (oczywiście najpierw musisz założyć sobie u nich konto, zajmie Ci to ok. 5 minut). Niestety na realizację przelewu trzeba trochę czekać, jak zrobiłem u siebie mTransfer to czekałem 3 dni aż pojawią mi się środki na PP. A potem normalnie na Steamie bierzesz opcję kup grę i jako opcję płatności wybierasz PayPal. Po zatwierdzeniu zapłaty gra zaczyna Ci się od razu ściągać - a jak się ściągnie to możesz grać.

PS. Płacisz w Euro, złotówki przeliczą Ci się automatycznie wg. kursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2009 o 10:50, p_p napisał:

Płacisz tylko za grę. Kupujesz na steamie - płacisz PayPalem (ja też nie wiedziałem jak
to jest, ale poczytałem, popytałem i jest ok). Musisz przelać pieniądze ze swojego konta
bankowego na konto PayPal (oczywiście najpierw musisz założyć sobie u nich konto, zajmie
Ci to ok. 5 minut). Niestety na realizację przelewu trzeba trochę czekać, jak zrobiłem
u siebie mTransfer to czekałem 3 dni aż pojawią mi się środki na PP. A potem normalnie
na Steamie bierzesz opcję kup grę i jako opcję płatności wybierasz PayPal. Po zatwierdzeniu
zapłaty gra zaczyna Ci się od razu ściągać - a jak się ściągnie to możesz grać.

PS. Płacisz w Euro, złotówki przeliczą Ci się automatycznie wg. kursu.


Czyli jednym słowem teraz sie nie opłaca płacić ;p Najlepiej jak chcesz kupić tę grę to zamień PLN na USD a z nich na Euro. Powinieneś zaoszczędzić parę złociszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Torchlight w promocji na święta, 75% OFF, na steamie do kupienia za 3,99€ !
Do końca promocji 23h, 23 minuty (od czasu napisania tego posta) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2009 o 00:31, byverter napisał:

Pierwszy raz gram w aRPG i strasznie się wciągnąłem :D


Co to jest aRPG? Torlight to nie jest cRPG tylko h&s, ale zgadzam sie, ze ta gra jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardziej pytanie o samą grę. Czy kupcy mają nieograniczoną ilość map do dungeonów lvl 1-10 itd., czy w końcu im się skończą? Za każdym razem jak do nich zaglądam to mają kilka nowych, a ja je kupuje bo chce zwiedzić wszystko:D. Mam przez to tak napakowaną postać, że kontynuując wątek główny wszystko bezproblemowo niszczę bo jestem kilka lvl wyżej od mobków:P


btw żal mi zmieniać moich dwóch unique broni na zwykłe rare:P Wprawdzie tamte mają po 200 dps, ale jaki szpam chodzić z taką:D
btw2 Gierka prosta jak budowa cepa, ale mogliby napisać co nieco o systemie walki itp. Chodzi mi o to jak konkretnie wygląda walka dwiema brońmi? Czy obniża to jakieś statystyki? Czy mój wojak = tylko walka dwiema brońmi, bo szczerzę mówiąc żadnej sensownej broni dwuręcznej dla siebie nie znalazłem?

20091228101825

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować