Zaloguj się, aby obserwować  
SwenG

Torchlight - temat ogólny

235 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2010 o 12:12, MaccCry napisał:

Po prostu podczas grania komp mi się sam resetuje.


Samoistny reset komputera bardzo często wynika z przegrzania karty graficznej. Zobacz czy nie jest zakurzona, możliwe, iż wentylatory/heatpipe''y uległy nadmiernemu zakurzeniu, często w takim wypadku część ciepła nie jest odprowadzana, karta się przegrzewa i następuje rest etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko - Czy jak ubije overseera, ember colosa/golema i inne dranstwo to czy oni zrespia sie po resecie gry? Poniewaz gram w wersje steam na offline a raczej naleze do achivments hunterow i chcialbym zeby mozna bylo je nabic gdy podlacze sie do sieci bez koniecznosci tworzenia nowej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 17:32, tosz napisał:

do czego słuzy konkretnie Torchlight Edytor - do ściągnięcia na Steam

do robienia dodatkowej zawartości do gry ogółem mówiąc. mapy, przedmioty itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może czy gra Torchlight ukaże się kiedykolwiek w wersji PL np. wydana przez Cenegę, albo CDP?
Są szanse, że kiedyś zobaczymy te grę w Premium Games lub Platynowej Kolekcji czy to tylko pobożne życzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na zachodzie podobno można juz dostać wersje pudełkowe. Niestety o polskim wydawcy nic nie wiadomo. A co dopiero o polonizacji oficjalnej. Hehe niemniej z tego co kojarzę fanowska polonizacja w sieci już krąży od jakiegoś czasu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ktoś się zdecydował wydać tą grę w Polsce. Trzymam kciuki żeby nowej firmie na polskim rynku wydawnictw growych się udał debiut. Coś czuję, że Torchlight będzie miał wzięcie. Ale oczywiście wszystko zależy od ceny. Jeśli będzie w granicach 50zł to biorę od ręki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więcej info o wersji pudełkowej - cena sugerowana wynosi 69,90zł? Hm...
Będą polskie napisy.

Pre-ordery ruszyły m.in. w sklepie GOLa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 15:53, SpecShadow napisał:

Więcej info o wersji pudełkowej - cena sugerowana wynosi 69,90zł? Hm...
Będą polskie napisy.

Pre-ordery ruszyły m.in. w sklepie GOLa.

Ja mam polską wersję jako mod :D Fajnie by było jakby udostępnili jakąś łatkę polonizującą dla użytkowników wersji ze Steam-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie. Widziałem filmik gdzie gość miał na pasku skrótów w grze (tam gdzie zaklęcia itp) licznik czasu działania danego skilla. Szukałem różnych modów i nigdzie nic takiego nie znalazłem. Miło by było wiedzieć ile czasu jeszcze będzie mi działał shadow armor zanim będę musiał go znowu wezwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 12:09, Arachnos napisał:

a ja mam pytanie. Widziałem filmik gdzie gość miał na pasku skrótów w grze (tam gdzie
zaklęcia itp) licznik czasu działania danego skilla. Szukałem różnych modów i nigdzie
nic takiego nie znalazłem. Miło by było wiedzieć ile czasu jeszcze będzie mi działał
shadow armor zanim będę musiał go znowu wezwać :)


Dziwne, ja mam coś takiego, a żadnego moda nie instalowałem. Mam pudełkową wersję. Może to kwestia patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wersja jest 1.15 i sam nie wiem czemu to się tak porobiło. Na frost shield mam licznik, ale na shadow armor i innych przyzwaniach już nie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro pojawiły się atrakcyjniejsze oferty dla wersji pudełkowej. Pytanie - czy gra wymaga jakieś aktywacji, integruje się ze Steamem, ma osiągnięcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2010 o 00:23, Daronn_Darker napisał:

/.../


Odnośnie Twojego pytania, to w Torchlight nie masz konkretnie umiejscowionych przedmiotów ekwipunku (w odróżnieniu od przedmiotów questowych). Znalezienie unikalnych przedmiotów zależy od poziomu specjalności z drzewka Lore (Wiedzy) - nie pamiętam jej nazwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować