Zaloguj się, aby obserwować  
SwenG

Torchlight - temat ogólny

235 postów w tym temacie

Mam pytanko, czy wersja pudełkowa w sklepach jest na zasadzie - wkładam płytki, instaluje, gram czy może wymaga do działania steama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, nie mniej odradzam wersje polską pudełkową.
Raz że polonizacja woła o pomstę do nieba, dwa nie działają z nią mody [w tych jest dosyć sporo w tym wiele bardzo interesujących i dopracowanych]
Lepiej sobie kupić wersję prosto ze strony runic płacąc pay-palem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jest może dostępna na rynku angielska wersja pudełkowa? Kupno nie bardzo wchodzi w grę, ponieważ mam możliwość wymiany gra za grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 14:47, Pietro87 napisał:

Polska wersja pudełkowa ma chyba w sobie maksymalnego patcha.
Angielska wersja pudełkowa torcha jest dostępna bodajże w serwisach Amazon, Best Buy
i Game Stop.
A patche do pudełkowych wersji znajdują się na tej stronie : http://torchlight.encoreusa.com/updates_retail/


A to jeszcze ostatnie pytanko, mając pl pudełkową wersję jest możliwość instalacji angielskiej? Jak nie z płyty to może poprzez steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.02.2011 o 15:04, Nightdew napisał:

A to jeszcze ostatnie pytanko, mając pl pudełkową wersję jest możliwość instalacji angielskiej?
Jak nie z płyty to może poprzez steam?


Nie bodajże nie ma, ale to musiał by potwierdzić ktoś posiadający wersję pudełkowa pl.
Ja swoją kupowałem ze strony runic [a pudełko i okładkę wydrukowałem sobie sam wcześniej wypalając na płytę pobrany instalator gry i patche, dobra drukarka i działasz jak ci tak zależy na stojącym w biurku boxie =)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2011 o 15:04, Nightdew napisał:

A to jeszcze ostatnie pytanko, mając pl pudełkową wersję jest możliwość instalacji angielskiej?


Nie ma takiej możliwości. Fono Game nie zafundował graczom możliwości wyboru. Wersja pudełkowa PL tylko w polonizacja kinową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie. Chciałbym zresetować sobie talenty w mojej postaci i jak mniemam muszę ściągnąć do tego jakiś mod. Wcześniej coś tam czytałem, że z wersją polską nie działają. Czy jest jakiś, który tylko pozwalałby na resetowanie talentów i działałby z moją wersją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2011 o 19:39, revolt505 napisał:

Takie pytanie. /ciach/


Poszukaj sobie czegoś takiego jak STV Editor. Za jego pomocą możesz edytować save''y z Torchlight. Działa też z wersja polską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj torchlight trafił na Xboxy 360 - patrząc na gameplaye pierwsze co rzuca mi się na myśl to "interface dziwny jak cholera, zwłaszcza inwentarz" ale patrząc z drugiej strony jest to bardzo wygodne rozwiązanie! Wydaje mi się że na Xboxa gra może być znacznie ciekawsza niż wersja PC bo od tej pory można pograć w "diabolini" rozkładając się na kanapie ;]

Użytkownicy Xboxa, proszę Was - zdajcie swoje relacje, bo widzę że pojawił się kolejny argument za zakupem konsoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety wersja z CDA jest wersją polską. Oznacza to ni mniej ni więcej, że o modach możecie zapomnieć. Szkoda, bo fajne rzeczy można z modami robić. FonoGame nie stanęło na wysokości zadania. Samo wydanie gry to nie wszystko. Trzeba ją jeszcze troche wspierać po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2011 o 20:04, HumanGhost napisał:

Niestety wersja z CDA jest wersją polską. Oznacza to ni mniej ni więcej, że o modach
możecie zapomnieć. Szkoda, bo fajne rzeczy można z modami robić. FonoGame nie stanęło
na wysokości zadania. Samo wydanie gry to nie wszystko. Trzeba ją jeszcze troche wspierać
po premierze.


Właśnie rozważałem zakup CDA dla tej gry, ale jednak brak wer. ang. zadecydował przeciwko.

@Ecko09

Dnia 12.04.2011 o 20:04, HumanGhost napisał:

Torchlight wymaga Steama?


Nie, jeżeli nie zakupiłeś go na Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 09:24, NintendoPassion napisał:

Właśnie rozważałem zakup CDA dla tej gry, ale jednak brak wer. ang. zadecydował przeciwko.


Wersja polska jest minusem w tym konkretnym przypadku. Aczkolwiek rezygnacja z zakupu tej gry za kilkanaście złotych to moim zdaniem błąd. Z prostej przyczyny -> Torchlight jest świetny. Wciąga na długie godziny. Każdą z klas osiągnąłem po kilkadziesiąt poziomów zanim poczułem znużenie. 15zł za taką grę? Brać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 17:41, HumanGhost napisał:

Wersja polska jest minusem w tym konkretnym przypadku. Aczkolwiek rezygnacja z zakupu
tej gry za kilkanaście złotych to moim zdaniem błąd. Z prostej przyczyny -> Torchlight
jest świetny. Wciąga na długie godziny. Każdą z klas osiągnąłem po kilkadziesiąt poziomów
zanim poczułem znużenie. 15zł za taką grę? Brać! :)


Dobry argument. Nie przeczę. Ja jednak pozostanę w swej upartości i będę polował jednak na wersję pudełkową. Wolę wer. angielską. Ale kto wie, bo może i CDA przy okazji mógłbym poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 20:49, NintendoPassion napisał:

> /.../> Dobry argument. Nie przeczę. Ja jednak pozostanę w swej upartości i będę polował jednak
na wersję pudełkową. Wolę wer. angielską. Ale kto wie, bo może i CDA przy okazji mógłbym
poczytać.

Twój wybór. Ja właśnie gram w wersję z CDA. Dopiero jestem na 10 poziomie i jeszcze mam trochę kłopotów z klawiszologią (chociaż instrucję sobie wydrukowałem), ale przrcież nie od razu Kraków zbudowano: stare przyzwyczajenie przeszkadzajązawsze, chociaż krótko. Jak dla mnie - warto kupić CDA i grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować