Zaloguj się, aby obserwować  
SwenG

Torchlight - temat ogólny

235 postów w tym temacie

Radzę grać na wyższym poziomie trudności. Jest zdecydowanie fajniej, nie nudzi się tak szybko.
A na początek polecam kupować mapy z dungeonami od sprzedawcy w mieście i robić je. Exp potem okaże się bardzo potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 21:59, KrzysztofMarek napisał:

Twój wybór. Ja właśnie gram w wersję z CDA. Dopiero jestem na 10 poziomie i jeszcze mam
trochę kłopotów z klawiszologią (chociaż instrucję sobie wydrukowałem), ale przrcież
nie od razu Kraków zbudowano: stare przyzwyczajenie przeszkadzajązawsze, chociaż krótko.
Jak dla mnie - warto kupić CDA i grać.


Dwóch na jednego :P (HumanGhost). No dobrze. Poddaje się. Przekonaliście mnie. Nie potrafię skontrować waszych argumentów. 15zł. Faktycznie, zawsze mogę grę w pudełkowej wersji zakupić (okazyjnie mam nadzieję) później. Jeżeli czas pozwoli łyknę CDA w weekend. A potem pewnie będę się skrobał po głowie, dlaczego nie kupiłem Torchlight wcześniej i przyznawał Wam rację.
Niestety wychowanie na j. angielskim bierze górę w moim przypadku. Mam nadzieję, że klawiszologia nie będzie dla mnie dużą barierą.

"Jesteś w Polsce i masz mówić po polsku!" - jak to argumentuje (często) mój przełożony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 20:49, NintendoPassion napisał:

Dobry argument. Nie przeczę. Ja jednak pozostanę w swej upartości i będę polował jednak
na wersję pudełkową. Wolę wer. angielską. Ale kto wie, bo może i CDA przy okazji mógłbym
poczytać.


Wersja pudelkowa wydana w Polsce jest takze w polskiej wersji jezykowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 15:45, Transylvanian_Hunger napisał:

Na razie zagrałem sobie parę minut i nasuwa mi się pytanie. Na jakiej podstawie tworzą się savy w tej grze? Kiedy, jak często?


Jest tak samo jak w jakimś zwykłym mmo. Wychodzisz z gry to się gra zapisuje. A jak często i czy w ogóle w trakcie gry to nie wiem. Nigdy mnie nie wywalało z gry żebym mógł to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2011 o 13:29, Caridin napisał:

Jak mogę przenieść zapis gry na drugi komputer?

w folderze gry masz skrót do folderu application data (czy cos takiego). Znajdujesz tam folder "runic games", kopiujesz, i tyle.

Mam od wczoraj wersję z CDA, i wbiłem już na 21 poziom wojem :P Świetna gra, warta znacznie więcej niż 15 złociszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2011 o 17:04, Darkstar181 napisał:

Mam od wczoraj wersję z CDA, i wbiłem już na 21 poziom wojem :P Świetna gra, warta znacznie
więcej niż 15 złociszy.


Heh, ja tez 3 raz w Torcha pocinam...tym razem archerem ( czy jak tam się ta kobitka w grze nazywa :D). Ale za każdym razem, jak sobie przypomnę, że w tej grze nie ma multi, nóż mi się w kieszeni otwiera...taka doba gra, wymarzona pod multiplayer, a tu lipa, multi nie ma...oby multi w dwójce był naprawdę dobry, inaczej zwątpię w umiejętności twórców tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 15:47, Wojman napisał:

Wersja pudelkowa wydana w Polsce jest takze w polskiej wersji jezykowej.


Dzięki. Zdążyłem troszkę już się połapać w tych wersjach.

Zatem KrzysztofMarek, Darkstar181 i HumanGhost mieli rację. Kupiłem CDA. Bardzo dobrze wydane piętnaście zeta. A i w WC było co czytać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2011 o 20:48, Ecko09 napisał:

Co jest z tą deinstalacją? Instalacja trwała jakieś 5 minut, deinstalacja trwa już 25
minut...


Nie znam się na tym, ale zauważyłem, że niektóre gry tak mają. NFS ProStreet usuwał mi się ok 20 min. Spokojnie usunie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka rada dla grających. Stawiajcie portale powrotu do miasta. Na kazdym levelu, nawet po pare. Mnie kiedyś spotkała przykra sytuacja kiedy zginąłem na którymś tam poziomie (bardzo odległym) i wybrałem odrodzenie w mieście zapominając, że nie zrobiłem portalu. No i klops. Kilkanaście/-dziesiąt levelu dungeonów poszło.. Nie chciało mi się ich powtarzać tą sama postacią..zrobiłem nowa. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2011 o 21:20, HumanGhost napisał:

Taka rada dla grających. Stawiajcie portale powrotu do miasta. Na kazdym levelu, nawet
po pare. Mnie kiedyś spotkała przykra sytuacja kiedy zginąłem na którymś tam poziomie
(bardzo odległym) i wybrałem odrodzenie w mieście zapominając, że nie zrobiłem portalu.
No i klops. Kilkanaście/-dziesiąt levelu dungeonów poszło.. Nie chciało mi się ich powtarzać
tą sama postacią..zrobiłem nowa. ;]


Na południe w mieście jest przecież portal.. mogłeś sobie skrócić drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2011 o 22:02, Sipso2008 napisał:

Na południe w mieście jest przecież portal.. mogłeś sobie skrócić drogę.


Tak, ale portal zapisuje tylko kilka głównych punktów w czasie głównej fabuły gry. Po pokonaniu głównego złego jest jeszcze masa niekończących się podziemi. A tam już portali nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2011 o 22:19, HumanGhost napisał:

Tak, ale portal zapisuje tylko kilka głównych punktów w czasie głównej fabuły gry. Po
pokonaniu głównego złego jest jeszcze masa niekończących się podziemi. A tam już portali
nie ma.


Och, sorka, całej gry nie przeszedłem. W takim razie... cóż.. ja bym się jednak zawziął i przeszedł się po truchło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam Torchlight w wersji z CDA ostatniego. Sprawdzając plik gry, jest on oznaczony numerkiem 1.0.69.170. W internecie znalazłem jednak patche 1.12 i 1.15, tylko patrząc po komentarzach wygląda mi to na jakieś demo... I teraz pytanie do posiadaczy wersji z CDA - czy pobieraliście któryś z tych patchy i wszystko chodzi jak należy? Czy faktycznie coś pomotane z tym jest? Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 12:12, haderQ napisał:

Witam. Posiadam Torchlight w wersji z CDA ostatniego. Sprawdzając plik gry, jest on oznaczony
numerkiem 1.0.69.170. W internecie znalazłem jednak patche 1.12 i 1.15, tylko patrząc
po komentarzach wygląda mi to na jakieś demo... I teraz pytanie do posiadaczy wersji
z CDA - czy pobieraliście któryś z tych patchy i wszystko chodzi jak należy? Czy faktycznie
coś pomotane z tym jest? Z góry dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam :)


Też mam wersję z CDA i po odpaleniu gry jest tam napisane, że to wersja 1.15 (nic nie patchowałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2011 o 12:31, CatInABag napisał:

Też mam wersję z CDA i po odpaleniu gry jest tam napisane, że to wersja 1.15 (nic nie
patchowałem).


A widzisz, ja sprawdziłem sobie wersje gry z poziomu folderu sprawdzając plik wykonywalny. Odpaliłem grę i mam również 1.15 :) Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2011 o 22:46, Sipso2008 napisał:

Och, sorka, całej gry nie przeszedłem.


Daj znać jak już CAŁĄ przejdziesz. Uścisnę Ci wirtualnie dłoń w ramach uznania. :-)

Dnia 24.04.2011 o 22:46, Sipso2008 napisał:

W takim razie... cóż.. ja bym się jednak zawziął i przeszedł się po truchło.


Kilkadziesiąt leveli? Mnie cholera wzięła, zrezygnowałem. Ale życze powodzenia a raczej mądrości żebyś na każdym levelu stawiał portal i nie musiał sprawdzać swojej cierpliwości. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować