Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sam Fisher na emeryturę?!

29 postów w tym temacie

NIEEEEEEEE!!!!

Sam Fisher to kwintesencja Splenter Cellowości! Wprawdzie Sam ma już 52 lata, ale przecież można cofnąć się do jego bogatej przeszłości (a jest z czego wybierać!) zamiast wymieniać go na jakiegoś młodzika. Sam jest starzejącym się powoli, dojrzałym człowiekiem, który nie jedno widział i robił. I to jest bardzo istotny element serii. Nie wyobrażam sobie Splinter Cella bez tej postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinni zrobic ze go zabja na jakies misji czy cos.. dobre zakonczenie z ostrym przytupem.
Bo skoro nadal by zyl to by fani sadzili ze bedzie kolejna czesc a tak to bedzie niespodzianka ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem mody wymieniania podstarzałych bohaterów filmu/gry na jakiś młodych frajerów (często jest tak, że w ostatniej części, w której występuje "staruch" młodzik jest strasznym cieniasem i fajtłapą, potem ze względu na okoliczności zmienia się...). Powinno się albo zrobić grę ze staruszkiem w roli głównej, albo uśmiercić serię, takie "resety" nie są dobrym pomysłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać są strasznie zdesperowani ;). Być może brak sama pozwoli odświeżyć serię bo jak do tej pory, to trochę takie flaki z olejem ( niewielki progres widać w nowej części).

Widać, że chcą tą serię ewoluować, z naciskiem bardziej na "action game", ale Sam nie za bardzo pasuje do roli Rambo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batman dostanie swego Robina a sam pewnie sie ustatkuje ;p ewentualnie stanie sie drugim Lambertem ...to musialo sie stac wszak juz w pierwszym splinter cellu nasz bohater mial grubo ponad 40iestke...czy to dobra decyzja? hmm powiem tak: Fisher to postać po przejsciach wiec jezeli fani naprawde ja lubia to powinni zyczyc mu aby uspil demony przeszlosci(smierc corki, zerwanie z Trzecim Eszelonem) i być moze troche spuscil z tonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że co?! zaledwie 5 części i już na bujany fotel? Nigdy!
Wystarczy że Double Agent który był wykreowany przez studio z Szanghaju zawaliło klimat serii.
Jaki dureń za przeproszeniem spartolił scenariusz tej najlepszej moim zdaniem skradanki to Bóg jeden wie.
Przecież głównym atutem serii Splinter Cell jest właśnie Sam Fisher, który jest stanowczym facetem z przyjemnym poczuciem humoru ;) Każdą część przechodziłem po kilka razy aby usłyszeć głos Sama, którego użyczał mu Michael Ironside. A muzyka stworzona dla Chaos Theory przez Amona Tobina była genialna.
Gdy kolejne części będą już bez naszego Fishera, to ja odchodzę z Third Eschelon i już więcej w serię nie zagram..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wiem co bym chciał :]
aby na wzór rpg''a tworzylo sie wlasną postac, dopiero przyjętą do organizacji, rekrut taki, a Sam byłby jego mentorem i partnerem w niektorych misjach :) wtedy i moglibysmy sie wczuc w postac - bo to my - i sam mimo ze by odszedl to by nei odszedl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No... niech i tak będzie. Ale pod warunkiem, że nowy gościu będzie agentem, a nie "emerytowanym gliną na drodze zemsty"... Splinter Cell skończył się na Chaos Theory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2009 o 14:58, Sam_Fisher napisał:

Panowie, czy ja o czymś nie wiem?...

Uciekaj jak najprędzej od UbiSoftu bo będą chcieli Cie uśmiercić xD
Szkoda bo Sam Fisher to dla mnie jedna z lepszych postaci gier komputerowych i kolejne odsłony Splinter Cell bez jego udziału to już nie będzie to samo :/.
PS. Ostatnio ukończyłem Chaos Theory :) Świetna gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nyaaa, ale z was nudziarze. Nic nawet jeszcze nie wiecie o tej nowej postaci i już histeryzujecie. Nawet jeśli będzie dopiero się szkolącym cieniasem (w co wątpię, ostatecznie jeśli ma przejąć rolę Sama to będzie musiał mieć nieco doświadczenia, no i czy to nie przyjemne, patrzeć jak młody niedoświadczony zmienia się w doświadczonego Badassa ??
Nudziarze z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować