Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Najnowszy chapter Gantza zupełnie mnie zaskoczył. Dwa tygodnie temu wydawało sie, że dojdzie do showdownu pomiędzy wampirami, a tymi dwoma alienami, a tutaj taka współpraca... Ci dwaj olbrzymi samurajowie wydaja się, powiedzmy honorowi, rozmowni i maja dziwne poczucie humoru... Przypominają mi lekko Yisagiego Ujimbo i (co najważniejsze) wymiatają! Jedno z pozoru lekkie machnięcie, a dowódca S3, Trzech Największych Sadystów z Osaki w dwóch częściach 0_0 Robi wrażenie. Dodatkowo ostatni z wampirzych oficerów Host Samurai okazał sie doskonałym znawcą ludzkich... to znaczy alienowych charakterów. Nie mogę sie doczekać następnej odsłony Łowców XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 15:01, Hubi Koshi napisał:

<śmieje się> Wychodzi na to że Szatan i Kusiciel ze mnie XD Można to dorwać na YouTube ?? Ciekawe postacie/walki/historia ??


No, tak... To wszystko przez Ciebie! ;]]] A tak serio, to fabuła nawet wciągająca. Akcja nie jest tak bardzo rozwlekana jak w innych produkcjach tego typu (przynajmniej na razie). Kreska zbliżona do Bebopa. Nie ma ecchi (chwała Panu), humor jest bardzo typowy - nic nadzwyczajnego. Jeśli zaś chodzi o wersje skróconą, wersji skróconej: Mamy grupkę dzieciaków, która stara się zdobyć licencję Łowcy. Każdy ma indywidualne zdolności, które pozwalają im przeżyć i pokonać trudności, wyruszają na wspólna przygodę, pokonują wrogów, każdy ma swoje tajemnice, et cetera, et cetera - kojarzy się z czymś? Nic odkrywczego tutaj nie ma. Uczciwy, pazera, tajemniczy i super inteligentny - oto krótka charakterystyka głównej czwórki bohaterów :) Właśnie się zabieram za kolejne epizody ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 20:51, MisticGohan_MODED napisał:

Właśnie obejrzałem 4 ep Devil May Cry :D
Całkiem spoko :D

Ciekawy będzie 5 ep :]


Hehe, ja już dawno jestem po piątym epku, z angielskimi hardsubami ;PP I mogę stwierdzić, że czwarty bardziej mi się podobał. Rolling thunder... pasuje ten tytuł, co nie? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 21:45, Basajew napisał:

Jak oceniacie Naruto? Polecił mi to kolega z forum (Adam K.) i nie wiem czy warto sie za to
zabierać... co o tym myślicie?


Ja jutro idę odebrać z poczty kolejne 3 tomy. Mnie wciągnęło na maxa :- ) Bardzo podobają mi się bohaterowie tej mangi i w ogóle taka jakaś klawa jest :- ) Ja polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 23:40, Feno napisał:

> Jak oceniacie Naruto? Polecił mi to kolega z forum (Adam K.) i nie wiem czy warto sie
za to
> zabierać... co o tym myślicie?

Ja jutro idę odebrać z poczty kolejne 3 tomy. Mnie wciągnęło na maxa :- ) Bardzo podobają mi
się bohaterowie tej mangi i w ogóle taka jakaś klawa jest :- ) Ja polecam!

Też polecam, chociaż bardziej wolę FMA. Fajniejsza fabuła jak dla mnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 23:37, greg_f napisał:

> Właśnie obejrzałem 4 ep Devil May Cry :D
> Całkiem spoko :D
>
> Ciekawy będzie 5 ep :]

Hehe, ja już dawno jestem po piątym epku, z angielskimi hardsubami ;PP I mogę stwierdzić, że
czwarty bardziej mi się podobał. Rolling thunder... pasuje ten tytuł, co nie? :]


o taa :D I to nawet bardzo pasuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super anime oraz manga ! ;]
Wiele walk , jutsu , postaci i wiele innych rzeczy... :D
Gdy dokończę oglądać anime chwytam się za czytanie mangi. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2007 o 21:45, Basajew napisał:

Jak oceniacie Naruto? Polecił mi to kolega z forum (Adam K.) i nie wiem czy warto sie za to
zabierać... co o tym myślicie?


Jest fajne, ale Naruto Shippuuden jest warte uwagi, a to co leci na Jetix to nie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 14:18, michu96 napisał:

Gdy dokończę oglądać anime chwytam się za czytanie mangi. ;P


Manga o wiele, wiele lepsza!! Polecam gorąco.
Ja już jestem po przeczytaniu 12 tomów i mam taką ochotę na więcej xD ale dopiero w sierpniu kupię nowe tomy, jak wypłata przyjdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 16:11, Ghoster7 napisał:

a to co leci na Jetix to nie za bardzo


Bo jak się ogląda anime na Jetixie, to się nie dziwię.
Ludzie, jak można oglądać anime na takich kanałach? :- \

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 17:43, Feno napisał:

Bo jak się ogląda anime na Jetixie, to się nie dziwię.
Ludzie, jak można oglądać anime na takich kanałach? :- \


Nie oceniaj mnie zbyt pochopnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 17:43, Feno napisał:

Bo jak się ogląda anime na Jetixie, to się nie dziwię.
Ludzie, jak można oglądać anime na takich kanałach? :- \


Można, jeśli nie ma się dostępu do innych kanałów, bądź nie chce się ściągać odcinków z internetu i tym samym piracić. Ja oglądam na Jetixie Naruto, oglądałem Shaman Kinga i będę oglądał inne anime. Czy coś w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 17:58, Harvenar napisał:

Czy coś w tym złego?


Złego niby nie, ale tracisz wiele. Dubbing, nie wspomnę, bo jest beznadziejny. A poza tym oglądasz wersję bardzo okrojoną, gdzie jest wycięte bardzo wiele. Zresztą... to samo było z Dragon Ball, z dwóch odcinków robiono jeden, bo tyle wycinali x/

Ghoster7
Nie oceniam cię w ogóle, tylko dziwię ci się, że oglądasz anime na takim kanale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie anime polecilibyście mi na wakacje? Od razu ostrzegam że odpadają NGE , Cowboy Bebop , FMA i Death Note. Naruto raczej też , bo nie mam ochoty ściagać 300 odcinków , z czego połowa to zqapychacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2007 o 18:38, Feno napisał:

Złego niby nie, ale tracisz wiele. Dubbing, nie wspomnę, bo jest beznadziejny.

Wiesz co? Oglądałem sobie Shaman Kinga na Jetixie i dubbing mi się całkiem podobał. No może Morty był trochę "pipowaty", ale ogólnie zaliczam na plus porównując do innych kreskówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się