Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

A propos. Ani na animesubie ani na napiprojekcie nie ma napisów do wersji ''the melancholy of haruhi suzumiya'' z realitylapse. moge z angielskimi subami oglądać ale to zawsze gorzej...
Pediator> czego ty hentaiowskiego na youtube szukałeś ^^?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 22:01, Unser Fuhrer napisał:

A propos. Ani na animesubie ani na napiprojekcie nie ma napisów do wersji ''the melancholy
of haruhi suzumiya'' z realitylapse. moge z angielskimi subami oglądać ale to zawsze gorzej...
Pediator> czego ty hentaiowskiego na youtube szukałeś ^^?


Napisy do The Melancholy Haruhi Suzumiya znajdziesz tylko pasujące do wersji [a.f.k.]. Sam szukałem innych ,ale bezskutecznie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 22:01, Unser Fuhrer napisał:

A propos. Ani na animesubie ani na napiprojekcie nie ma napisów do wersji ''the melancholy
of haruhi suzumiya'' z realitylapse. moge z angielskimi subami oglądać ale to zawsze gorzej...
Pediator> czego ty hentaiowskiego na youtube szukałeś ^^?


Ehh... a wszyscy ciągle o downloadach, subach, itp. Jak musisz mieć koniecznie polskie napisy to ściągnij SubEdit Player i ustaw timing. Konkretniej to zakładka napisy > przesuń czas napisów. Chyba będziesz umiał wymierzyć, jak duża zmiana jest potrzebna ;)
BTW czemu nikt nie potrafi uszanować prośby Akashiego? Ehh...

EDIT Kraju92 - Ichigo ze swoim charakterem :D No i Kuchiki Rukia eż rządzi - resztę wiary mniej lub bardziej ubię, ale to właśnie te 2 główne postacie mnie urzekły ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 22:13, Kraju92 napisał:

Jaki jest wasz ulubiony bohater/bohaterka w anime Bleach?


Dla mnie najlepszy jest Kon ;).To jego teksty lub ucieczki są wymiatające xD.....mogę jeszcze dodać Ichigo''iego i Renji''iego :P.Normalnie dwa takie same charaktery ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 22:22, Unser Fuhrer napisał:

Ehh.. napisałem przecież że mogę bez problemu z angielskimi subami oglądać, ale jak mogę po
polsku to wolę po polsku - przepraszam. A prośby Akashiego nie czytałem.


Chodzi o to, że ten temat miał być dyskusją o mandze i anime, a nie wątkiem z pytaniami o linki, prędkość ściągania i prośbami o napisy (to ostatnie ewentualnie). Przy temacie masz przycisk CDP - wciśnij, a zobaczysz posty Akashiego :D A co do napisów - podałem ci najlepsze rozwiązanie, timing jest prostszy niż się wydaje ;) Nie odpowiadaj na tego posta, bo zapewne wynikną niepotrzebne kłótnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 22:13, Kraju92 napisał:

Jaki jest wasz ulubiony bohater/bohaterka w anime Bleach?

Chyba Zaraki Kenpachi i Kon. Ten pierwszym z powodu jego poświęcenia w dążeniu do celu (czyt. dorwania Ichigo ;). A drugi "bohater" z powodu charakteru - już w I odcinku, w którym go poznajemy wymiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 23:44, MisticGohan_MODED napisał:

Aczkolwiek szkoda ,że to będzie już koniec tak świetnej serii bo pozostanie niedosyt :/


Dobrze! Potem robią się takie tasiemce, a już dość ich mamy obecnie wychodzących - Bleach, One Piece i Naruto ;) Zreszą czasem i te 20 czy 30 odinków jest naciąganych - sam byłem mocno wkurzony, jak w Death Note przez bodaj prawie 2 epy Light myślał, [SPOILER] jak załatwić dziewczynę Raya [/SPOILER]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 22:13, Kraju92 napisał:

Jaki jest wasz ulubiony bohater/bohaterka w anime Bleach?


Nie wiem czy można go nazwać bohaterem, bo pojawiał się rzadko, ale na pierwszym miejscu umieściłbym Zangetsu :] Za... tajemniczość i brak ukazywania uczuć, podobnie zresztą jak Kuchiki Byakuya :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię:
Rukię - za złosliwośc
Hollow Ichigo - z głos
tego kapitana w rózowej pelerynie - za luz
Tatsuki - za jej walki z lesbijką
Ishida - za zapasową pelerynkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 20:59, Ghoster7 napisał:

Jak mogę zrobić własne AMV? Jakich programów użyć do sklejania i rozcinania na kawałki anime
na kompie?


Sprawa trudniejsza niż się wydaje. Na początek możesz pobawić się Movie Makerem, standardowo masz go w Windzie - sam dzieli ci na klipy. Największymi jego wadami jest tylko jedna warstwa oraz problemy ze stabilnością. Poza tym kiepsko radzi sobie z formatem mkv. Porady dla początkującego masz tu: http://amv.com.pl/forum/viewtopic.php?t=21
BTW sam dawno nic nie zrobiłem, ale czasu mam mało, poza tym Vegas trudny troszkę, choć się w nim orientuję. Kiedy nadejdą lepsze czasy? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 22:13, Kraju92 napisał:

Jaki jest wasz ulubiony bohater/bohaterka w anime Bleach?


Z facetów Zaraki i Ikkaku oraz Grimm, Stark i Hirako. Wszyscy oprócz Starka za styl walki bo on sam za jego znudzenie xD

A z dziewczyn: Rangiku, Yoruichi, Nell, Cirucci i Inoue. Wszystkie za wygląd xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się