Vaksinar

Manga i Anime - temat ogólny

48142 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2007 o 17:36, greg_f napisał:

Najbardziej klimatyczny opening EVER! :)
Jeśli lubicie takie klimaty, to polecam ending Ghost Hound. Nie po łacinie, ale strasznie
klimatyczny.
EDIT: znalazłem ;) http://pl.youtube.com/watch?v=O4k7T164DPA


To mi się o wiele bardziej podoba motyw z endinga Hellsing OVA, "Gradus Vita" wykonanie Hayato Matsuo + Filharmonia Warshawska. Niestety na youtubie pełna wersja jest tylko z filmikiem pokazującym Kingdom Hearts ( http://pl.youtube.com/watch?v=3R6Csvkz8HU )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy JEst Dragon Ball hmm z tych poważniejszych Mang to dobry Jest Hellsing tylko szkoda ze tylko 13 odcinków a dragona i tak bede ubustwiał :D:D mam wszystkei odcinki z lektorem Z i GT oraz zwykłego :D:D było troche ściagania :D ale jak maniak to maniak :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 15:13, Sir Braveheart napisał:

Najlepszy JEst Dragon Ball hmm z tych poważniejszych Mang to dobry Jest Hellsing tylko szkoda
ze tylko 13 odcinków a dragona i tak bede ubustwiał :D:D mam wszystkei odcinki z lektorem Z
i GT oraz zwykłego :D:D było troche ściagania :D ale jak maniak to maniak :d


Masz całkowitą rację DB rządzi. Najlepsza Anime pod słońcem. I mam pytanko. O czym opowiada Manga DB?
Czy to te same "odcinki" co anime? A jeśli tak to przez cały czas to samo i w jakim stopniu?

Mam nadzieję, że ktoś zrozumie co mam na myśli. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 15:28, Berooman napisał:

I mam pytanko. O czym opowiada
Manga DB?
Czy to te same "odcinki" co anime? A jeśli tak to przez cały czas to samo i w jakim stopniu?

Mam nadzieję, że ktoś zrozumie co mam na myśli. :P


Eee...z tego co mi wiadomo to manga dużo się nie różni od anime :P...ale w anime jest bardzo dużo fillerów (ten chyba największy to jest sama seria GT xD).Nie wiem jeszcze jak jest z tą Buu sagą dokładnie :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to dobrze. Im więcej Db tym lepiej. Inna historia w Anime i Mandze mnie się bardzo podoba. Mama poszła na pocztę po DB tom 1. To dzisiejszy wieczór bedzie pracowity. A jak manga mi sie spodoba, to trza będzie odkładać kasę na następne tomy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem do końca Elfen Lied i muszę się przyznać, rozpłakałem się na ostatnim odcinku. Dobra, śmiejcie się, śmiejcie... :P.
Na prawdę EL warte jest obejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 15:37, milten6 napisał:

Obejrzałem do końca Elfen Lied i muszę się przyznać, rozpłakałem się na ostatnim odcinku. Dobra,
śmiejcie się, śmiejcie... :P.


EMO EMO EMO :PPP BTW też się na końcu rozpłakałem, tak samo po obejrzeniu Scrapped Princess, które również gorąco polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 15:51, Valentino S.A. napisał:

mi najbardziej podoba się Naruto

Zacząłem oglądać Naruto, na kreskowka.pl, ale polski dubbing mnie odpycha :|. Nie znoszę go, toleruje tylko głosy japońskie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 15:37, milten6 napisał:

Obejrzałem do końca Elfen Lied i muszę się przyznać, rozpłakałem się na ostatnim odcinku. Dobra,
śmiejcie się, śmiejcie... :P.

Bwhahahahhahaha... ja się nie popłakałem, śmiałem się w głębi duszy, ale wiecie ja mam dziwne poczucie humoru ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 16:12, milten6 napisał:

> mi najbardziej podoba się Naruto
Zacząłem oglądać Naruto, na kreskowka.pl, ale polski dubbing mnie odpycha :|. Nie znoszę go,
toleruje tylko głosy japońskie :P.


no to oglądaj na innych stronach bez polskiego dubbingu , przecież trochę ich jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na "czym" oglądałeś ? pierwsze 6 odcinków działa na www.kreskówki.fani.pl reszta się nie ładuje -.-'' no chyba że ktoś to to wydał w Polsce na DVD :) a ja nic o tym nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ta "Jetixowa" wersja jest w pełni spolonizowana nie wiem jak inne.
Ale i tak Naruto do mnie nie przemawia, skończę oglądanie Fullmetal Alchemist, a potem biorę się za oglądanie Death Note. Od razu mam pytanie, ile odcinków liczy sobie DN? Wolałbym nie nastawiać się na długie oglądanie z braku czasu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jetixowa" wersja Elfen Lied ? o.O przepraszam może nie sprecyzowałem...
teraz jak patrze to wygląda jak bym pytał o naruto xD sorki, chodziło mi o EL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 19:26, milten6 napisał:

(...) Od razu mam pytanie, ile odcinków liczy sobie DN? Wolałbym nie nastawiać się na długie oglądanie z braku > czasu :).

Death Note liczy sobie 37 odcinków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nowe chaptery i znow wieje nuda
mam nadzieje, ze walka tobi a.k.a madara (tudziez obito) vs naruto/kakashi/hinata/kiba/sakura/shino/sai bedzie warta zobaczenia
OP - wiadomo ze oz jeszcze pasc nie mogl :P
bleach - bleh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się